Jump to content

Made in Latvia


Alantojs
 Share

Recommended Posts

Skatos forums pilnīgi tukšs , bet tāpat būtu interesanti uzzināt par kādu Latvijas ražojumu spēļu jomā vai kādu LV modotāju veikumu .

Par LV spēlēm pats neko daudz neesu dzirdējus , zinu bija kautkāda "gaismas pils" vai kas tāds . no modotājiem zinu , Ka latvieši bija taisījis Empire Total War modu kur kurzemes hercogistei tika iedota kolonija Tobāgo ka rēgions klāt :)

Link to comment
Share on other sites

Es gan tā neteiktu. Drīzāk nav pareizo apstākļu, vides; citam slinkums ko darīt - labāk iedzers aliņu, paskatīsies hoķi. Trūkst arī laba `veiksmes stāta`, kam sekot,

Link to comment
Share on other sites

Nemāk (negrib), jau idejas līmenī pārdoties investoriem. Un darot darbu nedaudz vairāk pie PR un monitizēšanas iespējām padomāt, kā pie savu ambīciju realizēšanas.

 

Jāiemācas pārdoties vienvārdsakot. ;)

 

Ir dzirdēts, ka uz izklaides apiem iphone, kāds ne tikai aliņam, bet arī desai ir sapelnījis.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir lielākā problēma, visiem, ne tikai latviešiem.

Pietrūkst laiks, pacietības, motivācija un līdzekļu, tāpēc bieži vien viss paliek tikai idejas līmenī, labākajā gadījumā arī kaut kas tiek izveidots.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Teica suns.. Fīčoja, fīčoja un izfīčoja to, ka vajag pafīčot... :TBS::grin:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cik es zinu tad online tennis manager spēle Tennio arī ir no LV tāpēc ir vērts apskatīties.

www.tennio.com

Labots - red_lv
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nav spēle, bet Latvijas uzņēmums ražo vienus no labākajiem routeriem/antenām pasaulē. MikroTik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

 

 

Atradu to cs patchu

 

Kitajec, moš pasolīs ar citim čuvakim. Dūmoj ka tu vīņeigais latgaļs itamā čuhņā? 

Link to comment
Share on other sites

Tai verseja saucuos Comer Svaigs. Nukačuot juo var ite: http://n.fizmati.lv/comer_svaigs.zip

 

Man nazkū nasaguoja juo dabuot, lai struodātu. Varbyut iz dieļ tai ka man W8, bet tai mun iz W8 CS 1.6 īt.

 

Kai jiusim?

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Nez, bet man uz XP arī neiet.

Te visdrīzāk vajag vecāku protokolu,vecāku cs'u,gan jau sēdi uz p48

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...