Jump to content

Profesionālie pastiprinātāji mājas lietošanai


Darkheart
 Share

Recommended Posts

nee nu tas ka par par clsc10 ir runa, to es sapratu. logjiski, es arii pie taadas kastes liktu jaudiigaaku ampu. patiesiibaa pie jebkuras kastes liktu jaudiigaaku kasti. vismaz x2 no akustikas nominaalaas jaudas :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    16

  • kevins

    21

  • ediots

    11

  • Darkheart

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Darkheart

domā rūpnīcas gļuks ? nezinu, diez vai - autors jau teicās pārbaudījis..

Pārbaudīju gan. Manīju nelielu atšķirību basos - bija tādi nedaudz izplūduši, vājāki. Arī skaļums nedaudz mainījās, kļuva te klusāks, te skaļāks.

 

Amizanti jau tas ir, bet ir dzirdēts par šādiem gadījumiem. Ja autors vēl tepat ganās, tad jautājums: "Vai pieslēdzot tikai vienu akustiku, skanējums neizmainās?"

Nē, neko nemanīju. Kam tad bija jābūt? Domā, mazāka noslodze pastiprinātājam?

 

pag, kas tieshi ir amizanti . autoram bija pioneer resiivers leetaa gala ? nu, tam jau arii nekaa mega nav jaaskan ... :D kas tad veel par ampu iepirkts ?

Sākumā bija Kenwood KA-880 SD, kuram bija asāka un mazliet neskaidrāka skaņa. Šobrīd ir Harman/Kardon PM655 Vxi. Skaņa ir OK, tikai, kā jau teicu, pie sarežģītākiem gabaliem zūd detalizācija. Atsevišķi attiecīgie instrumenti un vokāli jau smuki skan. Akustiskos koncertus var pat ļoti baudāmi klausīties, bet, ja uzliek kādu simfonisko metālu, kur ir 3-4 ģitāras + bungas + vesels simfoniskais orķestris + koris un front vokāli, tad ir kā ir ar to detalizāciju.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

taads nepieklaajiigais jautaajums--- a tu esi paarliecinaats, ka tev ar ausiim viss ir kaartiibaa ??? ir turpat blakus nolikts cits komplekts, uz kura viss skan uz tip top, kaa tu esi iedomaajies ??

 

Nē, neko nemanīju. Kam tad bija jābūt? Domā, mazāka noslodze pastiprinātājam?

 

nee. Ja akustikas ir sasleegtas vienaa faazee, tad kopeejais SPL summeejas. Ja pretfaazee, tad dzeeshas. iipashi tas dzirdams tur kur attaalums starp akustikaam ir mazaaks par konkreetaas frekvences viljnja garumu ---> vai vienkaarshaak--- uz basiem. Attieciigi, ja buutu pretfaazee taas kastes, tad atsleedzot vienu tumbu nost, paraadiitos papildu bass.[ tb- viena tumba skan labaak nekaa abas kopaa ]

bet nu nezin, man jau liekas, ka tur jaabuut dundukam, lai nesaprastu, ka tumbas ir pretfaazee...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Blakus licis esmu tikai Sven tumbiņas, kuras skan sliktāk, bet labāk tiek galā ar tiem sarežģītajiem gabaliem.

 

Par fāzēm skaidrs, paldies!

 

Tāds muļķīgs jautājums - vai nevar kaut kā saslēgt labās un kreisās tumbas izejas pastiprinātājam, lai dubultotu jaudu, darbinot tikai vienu tumbu?

 

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka var arī tiltot, jāskatās specifikāciju. Pro past. bieži vien var tiltot.

Daži ražotāji rešiem piedāvā tiltot priekšas un aizmugures stereo kanālus.

Link to comment
Share on other sites

resiiveriem kanaalus protams var meegjinaat tiltot, bet nu es to nedariitu :D nav jau arii jeegas.

cik clsc10 pretestiiba, 4 vai 8 omi ? resim minimaalaa pretestiiba 6-8 omi. tiltaa --- taatad minimums 12-16 omi. tu nemaz nedriiksti vienu 8 omiigu sleegt klat tiltotam resiiverim. pro ampiem savaadaak. tie visi uz kanaalu atbalsta 4 omus, labaaki ampi pat 2 omus ... :D

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars tilta slēgumam ar skaņas kvalitāti. Tilta slēgums dubulto jaudu, bet nu nekādīgi neuzlabo skaņu.

Link to comment
Share on other sites

nu autoram ir taada ietiepiiga doma, ka pieliekot jaudiigaaku ampu, atleks valjaa detalizaacija sarezhgjiitaakiem muuzikas gabaliem. tas vareetu buut speekaa tikai tad, ja griezh konkreeti ruchkaa. uz 0,5W tam nebuus nekaadas starpiibas, autoram tas jau vairaakkaart teikts

Link to comment
Share on other sites

kaut ka nepiefiksēju kas ir signāla avots,bet nu detalizāciju mēģināt sasniegt palielinot izejas jaudas jau nu man liekas ir jau nu ir diezgan jocīgs paņēmiens,protams skaļumam palielinoties vairāk var sadzirdēt,bet tāpat skaļaks paliks arī tas diapazons kurš jau tā bija skaļāks un kaut ka grūti ir iedomāties cik ilgi var klausīties neliela telpā 150w rms jaudu bez sekām uz dzirdi,pēc pusgada jau noteikti vajadzēs 250 w lai kaut ko saklausītu.

P.S. ja nav grūti mož autors var uzmest uz failiem.lv to gabalu kuru viņš klausās un kuram zūd tā detalizācija,mož uzreiz pacelsies pro ampu tirdzniecības apjomi :)

Labots - zynoj
Link to comment
Share on other sites

Man sajūta gan ka problēma ir dempingā, nevis plikā jaudā. Meklēt vajag stiprekli ar 4 Om 150W un 2 Om safe, kuram pie 4 om mazi invalīdi. Tā man saka iekšējā balss. Varētu palīdzēt kaut kādi aparāti ar labu DF un zemu Rout, kur, piemēram, kā viens no nosacījumiem ir 2-3-4 pāri izejas tranzistori galā... tikai ar cenu kā būs tā būs. Es priekš tām tumbām pajemtu šādu shēmu, tikai ar zemāku Ubar, nafig visus tos mega wattus :

http://www.aussieamplifiers.com/nxv500.htm

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Nav man resīveris, ir tikai pastiprinātājs Harman/Kardon PM655 Vxi, kuru var darbināt 4 vai 8 omu režīmā (aizmugurē ir pārslēgs). Abos režīmos 2x90W. Nav nekas minēts par tilta slēgumiem parametros, tāpēc diez vai ir tāda iespēja. Būtu jau vispār diezgan jocīgi, ja integrālajiem pastiprinātājiem būtu kas tāds pieejams. Tumbām pretestība ir 8 omi.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nekā personīga- man gan šķiet, ja cilvēkam MĀJAS vajadzībām ir "pa īsu" diezgan reāls 2x90W Harman/Kardon, jāiet pie ausu ārsta.... :sorry:

Ja nu vienīgi ar "māja" ir domāta kāda bagātnieka villa ar pārsimts kvadrātmetru zāli.

Laikam esmu galīgi novecojis.... :rus_roulette:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad autoram signāla avots ir dators ar ļoti garu (vismaz 5m tur sanāk) un lētu savienojošo vadu no datora uz pastūzi. Iespējams arī, ka tas dod savu pienesumu minētajā problēmā. Ieteiktu tomēr patestēt, kā tas pasākums skan no CD atskaņotāja ar 1m vai īsāku ne-maximas vadu.

Labots - ivo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Ivo, es esmu slēdzis arī pie īsāka vada, neizmantojot 5m pagarinātāju, bet aiznesot tumbas pie datora un slēdzot pa taisno pie 1,5 metru gara RCA - 3,5mm gara vada (paņēmu no Sven tumbu komplekta), kā arī esmu slēdzis pie telefona. Datora skaņa no telefona neatšķīrās.

 

Te 2 komentāri no Cerwin Vega foruma:

 

Using the Crown Xti 2000 to drive my CV CLS 10, the treble has more control and the bass is much tighter.

Pie sarežģītākiem gabaliem man basi liekas tādi kā paplūduši.

 

Running a QSC RMX-1450 pushing my CV VE-12s with 450w each at 4 ohms 20 Hz - 20 kHz, 0.1% THD. Love this amp. Built like a tank. Sounds blah for home use and has more than enough power for me. I really dont have 1 complaint of this amp at all. And i think for the price, QSC stuff is built alot better than crown and has less stupid features you dont need in a power amp.
Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nē, paties, DarkHeart, davai beidz gudri stāstīt par sarežģītiem gabaliem un padod šurp konkrētus izpildītājus/trekus? Nu pilnīgi radās interese patestēt uz sava kājmināmā Marantza ar 30 vatiem uz kanālu kas tie par izplūdušiem basiem...

 

Autoram jau šāda jauda noteikti vairāk saistās ar austiņu pastiprinātāja veiktspēju... :mrgreen:

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

Pareizi kevins saka par tiltu - tiltā slēdzot DF ir vēl mazāks.....aizmirsti par tiltu.

 

Neticu ka šādām tumbām kāds uz ausi atšķirs DF ...nu nez kāds tur filtrs, bet gan jau filtrā induktivitāte ar serdi attiecīgi mazāka pretestība + vadi + moš kontakts nekāds spīlēs...., domāju DF zemajā galā tapāt zem 100....nu ja kāds atšķir tas ir baigais zelta ausu īpašnieks.cik esmu lasījis - mājas ampiem - ok skaitās sākot no 20 DF - kas ir 0.4 omi pretestībā. Nu nez vai tā ir vērts tiekties uz to lielo DF. J'aok 60-100 ir ok, bet vairāk nav reāli mājās un nedomāju ka paliks lab;aka basa kontrole pie mazāka DF. Nu nav jau tam ampam kā lampiniekam DF 8 vai mazāk :D

Link to comment
Share on other sites

Spēlēt no datora, telefona.... Nu nez, manuprāt vispirms būtu lietderīgi pamēģināt kādu normālu atskaņotāju, pirms lauzīt galvu par pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Jā, bišku te laikam cilvēciņš nesaprot ,ka telefons un dators nav tas labākais skaņas avots,iesaku pamēgināt vispirms tam H/K pieslēgt pa analogo ar ne maximas vadiem normālu single disc CD pleijeri un uzlikt ne datorā rakstītu disku bet veikalā pirktu . Ļoti iespējams detalizācija vairs nebūtu problēma. Bet kas to zin , tās skandas ir briesmīgi nepiemērotas audiofīliem :thumbdown:

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Nē, paties, DarkHeart, davai beidz gudri stāstīt par sarežģītiem gabaliem un padod šurp konkrētus izpildītājus/trekus? Nu pilnīgi radās interese patestēt uz sava kājmināmā Marantza ar 30 vatiem uz kanālu kas tie par izplūdušiem basiem... :mrgreen:

Nezinu, vai ir jēga salīdzināt citas tumbas. Varbūt citām nemaz tā jauda nav vajadzīga. Ja tiešām gribas, vari iesākumam paklausīties Nightwish - Century Child albumu, piemēram dziesmu Slaying the Dreamer. Sākumā bungas skan skaidri, bet pēc tam viss sāk plūst kopā.

 

 

Ko var uzskatīt par normālu disku atskaņotāju?

Link to comment
Share on other sites

Guest kristers42

Nezinu, kas tev tās par bungām, kas plūst kopā, bet man visu dziesmu tās skan skaidri.

Link to comment
Share on other sites

nu vismaz tajā datorā ir atsevišķa (vismaz kaut kas dārgāks par 30 ls)skaņu karte vai klausies no iebūvētās,ja no iebūvētās tad par kādu dzidrumu mēs te cepamies,ar kādu softu to klausās ar tak ir no svara,tiek izmantots windows mixer vai vismaz kernel streaming?

Link to comment
Share on other sites

caur asio vismaz ceru ka klausies,es gan vairāk foobar piekritējs,bet katram jau savs mīļāks?

Link to comment
Share on other sites

Ja tiešām gribas, vari iesākumam paklausīties Nightwish - Century Child albumu, piemēram dziesmu Slaying the Dreamer. Sākumā bungas skan skaidri, bet pēc tam viss sāk plūst kopā.

 

 

grūti atrast melnu kaķi tumša istabā, it īpaši, ja viņa tur nav.

Nightwish ir labs piemērs, kur meklēt detalizāciju bezjēdzīgi. Dinamiskais diapazons pilnīgi nekāds, 5-6 dB, skaidrs, ka bungas, elektriskā ģitāra, balss - viss vienā putrā. Žēl, man ar viņu mūzika patīk, dziedātājas balss labi tur iederas. Bez tam viņi apzināti ģitāras ir likuši priekšplānā uz pārējo rēķina, manuprāt.

 

----------------------------------------------

Statistics for: 05. Slaying The Dreamer.wav

Number of Samples: 11984896

-----------------------------------------------

left right

Peak value: -1.00 dB --- -0.99 dB

Avg RMS: -8.39 dB --- -8.33 dB

DR channel: 5.87 dB --- 5.66 dB

-----------------------------------------------

Official DR value: DR6

===============================================

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Analyzed folder: C:\Muzika\Nightwish\

----------------------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Filename

----------------------------------------------------------------------------------------------

DR6 -0.00 dB -6.74 dB 1998 - Oceanborn - 01. Stargazers.wav

DR5 -0.00 dB -6.33 dB 1998 - Oceanborn - 02. Gethsemane.wav

DR6 -0.00 dB -6.56 dB 1998 - Oceanborn - 04. Sacrament of Wilderness.wav

DR5 -0.00 dB -6.53 dB 1998 - Oceanborn - 05. Passion and the Opera.wav

DR5 -0.00 dB -9.32 dB 1998 - Oceanborn - 06. Swanheart.wav

DR5 -0.00 dB -6.77 dB 1998 - Oceanborn - 07. Moondance.wav

DR5 -0.00 dB -6.00 dB 1998 - Oceanborn - 09. The Pharaoh Sails to Orion.wav

DR6 over -7.58 dB 2000 - Wishmaster - 01. She Is My Sin.wav

DR6 over -8.02 dB 2000 - Wishmaster - 02. The Kinslayer.wav

DR7 -0.13 dB -8.58 dB 2000 - Wishmaster - 04. Wanderlust.wav

DR6 -0.23 dB -7.57 dB 2000 - Wishmaster - 06. Wishmaster.wav

DR6 -0.23 dB -7.92 dB 2000 - Wishmaster - 07. Bare Grace Misery.wav

DR6 over -8.56 dB 2000 - Wishmaster - 11. FantasMic.wav

DR6 -0.10 dB -6.90 dB 2001 - Over The Hills And Far Away - 04. Astral Romance.wav

DR5 -0.10 dB -6.78 dB 2002 - Century Child - 02. End Of All Hope.wav

DR6 -0.20 dB -7.51 dB 2004 - Once - 02. Wish I Had An Angel.wav

DR6 -0.20 dB -8.06 dB 2004 - Once - 09. Ghost Love Score.wav

----------------------------------------------------------------------------------------------

Number of files: 17

Official DR value: DR6

==============================================================================================

 

 

Varbūt kāds var ieteikt labāku mūzikas piemēru, kā novērtēt aparatūru šajā gadījumā.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Nu man personiigi crown xti seerija ne paaraak. skanja taada --- mazliet asa ,visaa diapazonaa.

kas attiecas uz dempingfaktoriem --- Oskar, kur esmu teicis, ka DF tiltaa buus zemaaks ? Es runaaju par prastu slodzes salaagoshanu un ar to saistiitiem miinusiem.

Konkreeti par DF runaajot --- Oskar, Elfaa vairaakas reizes esam runaajushi sekojoshu lietu ---

1. prasta DF sareekjinaashana izejot no slodzes Re un visaam aktiivaam slodzeem[ domaats R ] , kas ir starpaa ar ampu [ vads, induktivitaates spoles ]

2. nekur nereekjinaata un nepubliskota lieta, kaa preteejais EDS chakaree ampu, un kaa mainaas taa skaneejums.

Izejot tikai no pirmaa, sanaak taa. Man ir leets amps ar DF 100. Reaali --- der pilniigi visam, jo inzhenieri ir defineejushi, ka DF izmainjas virs 20 atshkjirt nav iespeejams. 100 jau hiendisti sauc par ok. savukaart ---- reaali dziivee-- taa diemzheel nenotiek. Ir klausiiti ampi ar defineeto DF = 5000. Basa kontrole tur ir pavisam savaadaaka [ arii uz 10-20w ] nekaa piemeeram blakus esosham ampam ar razhotaaja defineeto 500. Savukaart peec pirmaa punkta apreekjina-- 8[ slodze ] /0,2 [ vads ] = DF=40. Biivers man par sho noteikti ka piekritiis .

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Nu tu teici ka būs 4 omu slodze uz pastiprinātāju, es savukārt pārvērtu to zemākā DF. Jo 4 omiem vienmēr būs zemāks DF pēc loģikas. To var izteikt arī tā , ka tiltā pastūzim slodzes ceļā būs 2 pastiprinātāju Rout un DF būs zemāks ar jebkādu slodzi nekā 1 pastūzim....

Jā PA ir nozīme lielam DF piekrītu...cits izmērs citas jaudas...

Par pārējo, te negribas diskutēt - piesārņosim tik topiku.

Link to comment
Share on other sites

a pricjom PA. Skaljrunis ir un paliek skaljrunis, turklaat es runaaju par tendenceem <1W. A par tiltoshanu --- tu tachu satiltotam kanaalam vairs nevari sleegt tos 4 omus, jaasleedz 4+4 = arii slodzes R tachu mainaas x2.

Darkheart --- ir kaada speciaala vieta tajaa dziesmaa, kur tas izpluushanas efekts manaams ?? nu piem kautvai 3:40-3:50 min ?? nu , ja ir taa kaa es domaaju, tad ir 2 varianti

1. basa draiveris paaraak smags [ leens ] , nav aatruma

2. amps netiek galaa ar basa draivera kontroli.

risinaajumi

1.- draiveri mainiit ir bezjeedziigi

2.- uz esosho fona, buus vajadziigs amps ar super dempingu, un arii tad tas rezultaats nebuus uz woow. [ man taa domaat ]

Es skatiitos no cita gala

Raujam kasti valjaa.

Izceljam pasiivo filtru

Atrodam suba skaljrunja filtra dalju, un vinja LPF spoli. Izlodeejam to no sheemas, nomeeram Le un Re. Ieposteejam te. Tad izdariishu taalaakos secinaajumus :p

Pavisam nopietni.

Osscar arii ir lasiijis, kaa vienai BW kastei 12'' basam kas speelee liidz 300hz, filtraa virknee skaljrunim bija sabaaztas 0,5+0,5 omu spoles. Dempings = nekaads

Cita lieta, ka autora situaacijaa to detalizaaciju ieguust tikai uz to, ka signaalaa nav daudz peec kaartas sekojoshu svaarstiibu. Tb- teoreetiski -- arii taa viena svaarstiiba klusumaa nav korekta, vienkārši --- autors iespeejams to taa nedzird/ nejuut, nevar aprakstiit, vairaak orienteejas uz to, ka saakumaa vispaar kautkas IR :D

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

nu par PA pieminēju -- jo tur tak biežāk izmanto aktīvis krosus un nav pasīvo filtru un lielos skaļruņus jau grūtāk kontrolēt kā mazos, vot ir DF nozīme lielāka. tā kaut kā pa manam.

Link to comment
Share on other sites

redzi, par to ir staasts. Lasiiji tak par BW ? Lasiiji. 1 oms virknee ar 8 omu slodzi. kaadu kontroli tur var gribeet ?? man vienkārši interesee, kaads LPF ir uzbuuveets cerwin vegaam. Jo piemeeram, ja tur arii staav kaada 3shaa kaarta ar 2 spoleem kautvai uz 0,5 omiem summaa, tas jau ir iemesls, lai iespringtu, un mainiitu taas spoles. Cita lieta, ka pie mazaaka Re mazliet uz krosa F pagrieziisies faaze , tur iespeejams vajadzees normaali pameeriit/ piekorigjeet to filtru...

Link to comment
Share on other sites

cik paskatījos netā bildes - 15 modelim (šim noteikti +- analogs) - tas kross tāds salīdzinoši vienkāršs priekš 3 joslniecēm...spoles ar serdēm, cerība, ka nebūs mežonīga pretestība. bet nemērot jau nevar zināt....

Link to comment
Share on other sites

es ceru ka autors vienkārši izlasiis sho #69 , un izveiks attieciigaas darbiibas, kaut vinja pasha sirdsmieram :)

hi-res image no plates varbuut arii der

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

nu bet tā ja'- priekš tik lielas akustikas, biku nenopietni tas filtrs izskatās...lai neteiktu vairāk...

Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, ka autoram derētu tomēr pamēģināt "normālu" mājas pastiprinātāju ar jaudai atbilstošu barošanas avotu. Bet es jau neko īsti nesaprotu...filtru maiņas...un tā.

Crown/Amcron bija ļoti jauks Micro un Macrotech laikos, tagad gan nav ievērības cienīgs.

Nightwish Oceanborn (es gan neko nezinu par Peak level un RMS analīzi), kaut arī nenoliedzami pārproducēts un neinteresants, tomēr ir visai dinamisks un detalizēts ieraksts.

Link to comment
Share on other sites

Dstr --- ieliec savai super skandai virknee 1 omu rezistoru. varbuut saaksi saprast

Par Crown -- Kas tas shodien ir ieveeriibas cieniigs ? Shodien [ pat ne shodien, jau 10 gadus vairaak tie tiek stanceeti ] industrijaa ir tendence paariet uz impulsniekiem, d klasi, un dariit to aizvien korektaak un kvalitatiivaak. No taada viedoklja skatoties --- shodien nekas nav ieveeriibas cieniigs.

par Peak un RMS analiizi gan varu piekrist. Diezvai tas buus iistais raadiitaajs uz ko orienteeties.

Link to comment
Share on other sites

Nightwish Oceanborn (es gan neko nezinu par Peak level un RMS analīzi), kaut arī nenoliedzami pārproducēts un neinteresants, tomēr ir visai dinamisks un detalizēts ieraksts.

Konkrēto dziesmu kaut kādu iemeslu dēļ neesmu pieglabājis. Mans neizglītotais viedoklis ir tāds, ka brīdī, kad ģitāras ar savu nepārtraukto skanējumu uzsit peak level praktiski līdz nullei un konstanti turas tajā līmenī, nekam citam izcelties vairs nav iespēju. Viņi var daudzīt bungas līdz spēku izsīkumam, kā tās būs fonā, tā arī tās tur paliks. Dziedātājas visvairāk žēl. Tad arī visas klausītāja un aparatūras pūles tiek veltītas lai cauri ģitārām sadzirdētu vēl ko citu. Jo labāka aparatūra un ausis, jo lielākas izredzes sadzirdēt cerēto. Bet tas, manuprāt, nav normāli. Ne bungas, ne cilvēka balss nevar noturēt konstantu līmeni pēc savas būtības un tādējādi tiem nav nekādu iespēju nomākt eletroģitāras. Kāda vella pēc ģitāru līmenis ir jātur tik augsts, man nav skaidrs.

 

Neesmu roka fans, salīdzinājumam varu ielikt Menueta analīzi, droši vien daudziem ir. Bundzinieks tur ir lielisks, mauprāt.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Analyzed folder: C:\Muzika\Menuets\

----------------------------------------------------------------------------------------------

DR Peak RMS Filename

----------------------------------------------------------------------------------------------

DR13 -0.48 dB -16.29 dB 1996 - In Memoriam - 01. Dziesma, ar ko tu saksies.wav

DR14 -0.36 dB -15.76 dB 1996 - In Memoriam - 02. Dzeguzes balss.wav

DR14 -0.08 dB -16.39 dB 1996 - In Memoriam - 03. Alvas zaldatini.wav

DR14 -0.55 dB -16.99 dB 1996 - In Memoriam - 04. In Memoriam.wav

DR17 -0.09 dB -19.97 dB 1996 - In Memoriam - 05. Torni pulkstens skaita mirklus.wav

DR12 -0.07 dB -16.16 dB 1996 - In Memoriam - 06. Vini dejoja vienu vasaru.wav

DR14 -0.23 dB -17.83 dB 1996 - In Memoriam - 07. Raganas dziesmina pec sprieduma pasludinasanas.wav

DR15 -0.22 dB -17.57 dB 1996 - In Memoriam - 08. Bimini.wav

DR14 -0.10 dB -17.91 dB 1996 - In Memoriam - 09. Makonitis un makonite.wav

DR14 -0.52 dB -17.60 dB 1996 - In Memoriam - 10. Floridas smiltis.wav

DR15 -0.83 dB -18.48 dB 1996 - In Memoriam - 11. Dziesmina par Rigas redzesanu.wav

DR15 -0.41 dB -18.96 dB 1996 - In Memoriam - 12. Dziesmina dziedama puscetros no rita.wav

DR16 -0.16 dB -18.34 dB 1996 - In Memoriam - 13. Piedod man.wav

DR14 -0.00 dB -15.25 dB 1996 - In Memoriam - 14. Skumja dziesmina.wav

DR13 -0.11 dB -14.78 dB 1996 - In Memoriam - 15. Laiks ir beigt.wav

DR14 -2.26 dB -18.80 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 01. Kamer saule vel nenoriet.wav

DR14 -2.00 dB -16.84 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 02. Cik mes viens par otru zinam.wav

DR14 -2.00 dB -17.30 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 03. Es esmu bagats.wav

DR13 -2.00 dB -16.98 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 04. Dziesma par cetriem baltiem krekliem.wav

DR15 -2.00 dB -20.71 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 05. Lugsana gadsimtam.wav

DR12 -2.00 dB -16.11 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 06. Septinas skumjas zvaigznes.wav

DR14 -3.40 dB -20.05 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 07. Dziesmina ar ziemisku noskanu.wav

DR13 -2.00 dB -16.73 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 08. Laid, lai iet!.wav

DR11 -3.00 dB -18.13 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 09. Romantika.wav

DR15 -0.00 dB -18.04 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 10. Dziesmina kapu kafejnica.wav

DR13 -2.00 dB -16.14 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 11. Par to gadijumu ar Dzordano.wav

DR11 -3.00 dB -15.91 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 12. Melna aronija.wav

DR12 -2.00 dB -15.03 dB 1998 - Kamer saule vel nenoriet - 13. Gvinplena dziesma.wav

----------------------------------------------------------------------------------------------

Number of files: 28

Official DR value: DR14

==============================================================================================

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

redzi mafij, soore, ediot , runa jau nav par mono signaalu, kur viss ir vienaa putraa. ja gjitaara atrodas skatuvee pavisam citaa pusee, ir pilniigi pofig, ka taa ir 0dB liimenii, normaali -- taas bundzinjas preteejaa pusee var dzirdeet arii ar -10 -20dB liimeni, nekaadu probleemu. Par to jau staasts. ja skatuves nav un klausaas vienaa tumbaa mono, tad jau nav jaabriinaas, ka neko nevar izteikt ...

ps- ja bungas izpluust, tad probleema ir konkreeti akustikaa, konkreetaa diapazona nespeejaa preciizi atskanjot signaalu. [ afr, phase, group delay, waterfall , df ... ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...