Jump to content

Iesakiet skeneri līdz 40ls


Recommended Posts

Sveiki

 

Tātad būtu nepieciešams skeneris aptuveni līdz 40ls. Atradu vienu Mustek BearPaw 2400 CU Plus II USB bet nezinu vai viņš skaitās labs vai nē. Viena funkcija kas nepieciešama ir, saglabāt skenētos dokumentus uz usb flash, lai var iztikt bez datora.

Link to post
Share on other sites

Ja es pareizi sapratu, tad Tu gribi skeneri, ar ko varētu skenēt pa tiešu uz USB flash. Jā tā, tad baigi jau nu jau nu specifisks ir tāds skeneris. Ir aizdomas, ka tādu skeneri būs grūti atrast, un ja arī atradīsi, tad maksās stipri vairāk kā Ls 40. Vismaz spriežot pēc Mustek pieejamo skeneru aprakstiem, viņiem nav skeneris, kurš var darboties autonomi bez datora. Skaties ko kādu citu ražotāju Canon vai Epson produkciju.

Link to post
Share on other sites

Tā mobilitātes funkcija neiekļausies budžetā un arī sašaurinās pielietojumu. Atvērtu grāmatu nenoskanēsi.

http://www.irislink.com/c2-2048-189/IRIScan-Anywhere-2---Scan-Anything---No-computer-needed--.aspx

http://www.visioneer.com/products/item.asp?PN=mobility

Tavā cenu kategorijā ielien tikai paši lētākie flatbed skaneri, ko jau esi atradis. http://m79.lv/skeneri-32.html Vairāk uzticētos canon, bet tas tikai subjektīvi.

Pastāsti vairāk, kā taisies izmantot to skaneri, lai beigās nav velti izmesta nauda par nepiemērotu ierīci.

Link to post
Share on other sites
...saglabāt skenētos dokumentus uz usb flash, lai var iztikt bez datora...
Nu, nu... Un kā ar uzstādījumiem - izmēra, dpi, attēla tipa (foto, teksts, grafika, M/B, krāsainais) u.t.t. - tos arī no USB ?

Tevis nosauktajam modelim nosaukumā esošais USB nozīmē tikai pieslēgšanas veidu pie PC. Verķis, kas skanētu pa tiešo, bez PC varētu maksāt par kādu nulli vai divām vairāk pie tevis nosauktās cenas.

Link to post
Share on other sites

Ir tā sauktie handheld scanner, kuri nemaksā dārgi, bet kā jau te augstāk tika teikts - grāmatas tekstu ar to neieskenēsi. Kaut arī, ar tādu skeneri,kurš pats "rāpo" pa lapu var ieskenēt piemēram tekstu no žurnāla vai avīzes kura ir lielāka par A4 formāta lapu. Ar grāmatu skenēšanu gan tik un tā būs problēmas.

Ja nevajag baigi dižo skenēšanas kvalitāti, tad dokumentus var vienkārši nofotografēt ar digitālo fotoaprātu. Mobilā telefona kamera šeit gan būs mazliet par švaku.

Link to post
Share on other sites

nu domāts būs ieskenēt dokumentus un tikai, vienkārši datoru nav ērti staipīt līdzi un nav viņš visu laiku vajadzīgs. Tātad tie skeneri maksā stipri pāri 100ls un līdz kādiem, nu teiksim, 50ls nebūs atrodams?

Link to post
Share on other sites

var arī izmantot all-in-one Canon piemērām MG5150, kam var iespraust flashku un saskanēt. Cena bija ap Ls 55,-. Vienīgais baigā kaste salīdzinoši ar pliku skaneri sanāk!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...