Jump to content

Dators priekš 3dsmax, after effects, photoshop 400-500 LS


meunis
 Share

Recommended Posts

Labdien visiem, griežos šajā forumā, lai noskaidrotu info par to kādam vajadzētu būt datoram priekš 3dsmax, adobe after effects, adobe photoshop. Datoram jābūt cenu diapazonā no 400 - 500 LS

 

Tādat man padomā ir 2 varianti:

 

1.http://dato.lv/oc/index.php?route=product/product&keyword=i5&category_id=35&product_id=161

2.http://dato.lv/oc/index.php?route=product/product&keyword=i7&category_id=35&product_id=135

 

*Negribu likt Nvidia quadro.

*Būtu labi ja varētu pastāstīt par tām Cuda video kartēm, nevajag dot linku no vikipēdijas. Pastāstiet vienkāršā cilvēku valodā.

 

Ar cieņu,

Dāvids

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Cuda ir figņa, caur kuru smago darbu dara nevis CPU, bet videokarte. Beigās sanāk ātrāk, bet kvalitāte atšķirās, ja tā ir transkodēšana. Citos darbos videokarte ir vienkārši ātrāka, nav nekādi kvalitātes zudumi. Bet reti kurš addons atbalsta CUDA, ļoti daudzi darbi tā pat vēljoprojām notiek tikai uz CPU.

 

Starp citu, ja vajag transkodēt no viena formāta uz citu, tad vislabāk ir ņemt Sandy Bridge proci un plati, kas atbalsta quicksync (H61,H67, Z68). Sanāk vēl ātrāk nekā ar Cuda/AMD videokartes risinājumul.

 

Vispār jau parasti ir RAID0 skrečam un pāris terabaiti rezultātam, bet tagad disku cenas ir afigenās.

http://www.Komplektāciju detaļu uzskaitījumam ar vai bez cenām jābūt pašā tēmā - aizliegtas saites uz internetveikalu groziem=q1ZKL8qvKlayqlYyNTU2MQAxirMTM0uAQoa1OkqmhoaWlhiCZqaWxhiCRkbGmCpNLYwMMQQtLczN0QVNzI3N0cysrQUA

Link to comment
Share on other sites

Padlies, ka pastāstīji par Cuda, bet es gribētu, lai jūs paskataties un salīdzināt arī 2 iepriekšminētos datorus.

After effects un 3ds max taču ņem pretī GPU, man nemaz nav paredzēts darbs ar citām programām.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Viņiem abiem ir krutas videokartes, kas tev neko daudz nepalīdzēs.

Vienam ir 2500k un labāka videokarte, otram ir 2600k un sūdīgāka videokarte.

Atšķirība starp 2500k un 2600k ir tāda, ka vienam ir hyper-thread'ings, otram nē.

Hyper-thread'ings ir fīča, kas ļauj 2 procesus laist cauri vienam un tam pašam kodolam vienlaicīgi, ja tie katrs no tiem procesiem nespēj pilnībā noslogot kodolu. Spēlēs tas patiesībā bremzē visu, bet reālā darbā hyper-threading's var palīdzēt, arī tad ne visur. Videoapstrādē ir jūtams uzlabojums, fotožopā atkal paliek tikai lēnāks.

Un disks ir tikai viens, abiem. Videoapstrādei gudri prāti saka, ka tas nekur neder.

 

Un atmiņu ar vajag vismaz 8 gigabaitus, ja ne vairāk.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu teici, ka viņiem abiem ir krutas videokartes, bet, ka man tas neko daudz nepalīdzēs?

Es vismaz redzēju youtube ([media]

[/media]), ka ar to Geforce GTX560 Ti ir normāls real time renderings.

Tad Dārgākā varianta procesors (2600K) kompensē video kartes sūdīgumu. (priekš bilžu un video apstrādes) Vai arī lētākā varianta labākā videokarte kompensē nedaudz sūdīgāko procesoru?

 

 

Par to atmiņu: Vai tad nav tā, ka windows 7 64bit tik un tā nevar pavilkt vairāk?

Labots - meunis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Windows 7 32 bitu nevar ēst vairāk par 3,5 gb, bet ar 64 bitu w7 nebūs problēmas.

 

Kā jau tev video teica, labāk būs ar ātrāku disku (SSD) un vairāk atmiņas. 560ti ir 150 lati, kurus iekrāmēt tavā budžetā jau būs pagrūti.

 

Varbūt 560gtx vēl būs normāla, bet 550ti šeideru par maz, man šķiet arī video atmiņa par lēnu. Nezinu, neesmu redzējis, ka kāds to karti izmantotu priekš kautkā nopietna.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

After FX renderēšanai GPU vispār neizmanto, tikai realtime objektu grozīšanai. Priekš AFX noteikti labāk I7 2600k. Un kautkur lasīju, ka esot optimāli uz katru CPU cori 4GB ram'u. Tāpēc labāk ietaupi uz videokarti un ieliec 16GB ram. Agrāk lietoju 8600gt, pārgāju uz daudz jaudīgāku gtx 460 un uzlabojums ir pilnīgi nekāds. Tās krutās kartes tikai spēlēm der. After Effects pagaidām man liekas Cuda arī neizmanto, vismaz neesmu dzirdējis. Adobe premiere ļoti labi izmanto Cuda.

Par 3DS max neko nezinu.. Varbūt tas prot vairāk izmantot GPU un ja to pārsvarā lieto, tad ir citas prioritātes. Bet AFX paljubomu tas ir RAM

Link to comment
Share on other sites

nevertell

3DS max izmanto OpenGL, kas uz modernajām geimeru kartēm nav diezko labi optimizēts. Bet lai renderētu vispār kautko, kautkādu karti jau vajag. Bet man šķiet nu jau pietiek arī ar HD3000, kas būs k sērijas procī iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, jums visiem. Jūs man noteikti palīdzējāt! Un laimīgu jauno gadu. :)

Tad man derētu šis variants? (http://dato.lv/oc/index.php?route=product/product&keyword=i7&category_id=35&product_id=82)

tikai klāt pieliktu vēl 8 GB ram un ssd?

Priekš After effects pietiks tā videokarte?

Man tā mātes plate ņems pēc kāda laika pretī jaudīgāku video karti piemēram Nvidia Quadro 2000?

Un kā ir labāk liktu ramu 4 x 4 vai 2 x 8, vai arī tam nav atšķirība?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja tu vari izdevīgi atrast 8gb moduļus (nevis 8gb kitus), tad ņem droši tos.

Dato el vē nav diezko sakarīgs veikals, ja viņi raksta 4x3400mhz un citas muļķības, mātesplates modelis arī nav uzrādīts.

Link to comment
Share on other sites

Jā es zinu ,ka dato nevieš baigo uzticību bet vismaz cena ir laba un galvenais, ka prece atbilst aprakstam.

Viņi dod vismaz tādu garantiju, ka ja tu atjauc kompi vaļā tad garantija vēl ir derīga...

Kādam ir kādi ieteikumi kā es varu pārliecināties par preces atbilstību aprakstam.

Ne jau es likšu skatīties pasta darbiniecei kā es instalēju windows un skatos uz rādītājiem no iekšienes!

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, par jautājumu, bet kas ir PZ, starpcitu šodien piereģistrējos un nevajag uzreiz ar noteikumiem brukt virsū. Atzīšos ,ka neizlasīju visus noteikumus tāpēc, ka neredzēju jēgu. Taču tagad es sapratu ,ka boot lv nav vienreizējs pasākums, tāpēc es noteikti izlasīšu sadaļu par to kā uzvesties. Man šodien ir pēdējais lūgumus - atbildiet uz manu pēdēju jautājumu... ^^^ (skatīt vienu iepriekš)

Paldies...

Link to comment
Share on other sites

Kāds varbūt varētu dalīties pieredzē ar dato.lv?

Link to comment
Share on other sites

Ok biški saņēmos un sakombinēju labāko variantu par savu budžetu. Lūdzu pēdējos komentārus !

 

Intel Core i7 2600K (3.40 GHz, 8MB Cache, LGA1155) BOX (210,23)

 

ANTEC SONATA, ATX, BLACK (55,58)

 

CORSAIR 700W, GS700, 80+, 14CM FAN (64,36)

 

GIGA BYTE GA-P67A-D3-B3 (63,94)

 

Corsair 16 GB Vengeance Blue Low Profile 1600 Mhz PC3-12800 240-pin Dual Channel DDR3 Memory Kit 16 Dual Channel Kit - CML16GX3M4A1600C9B (55 )

 

Man ir tikai vēl viens apildu jautājums:

 

Kā es varu zināt vai tas Corsair manā mātes platē iederēsies? (Droši vien tajā garajā "penterī" ir atbilde, bet es nesaprotu, taču šajās dienās noteikti esmu progresējis un sāku vairāk saprast kas un kā.

 

Cietais disks jau man mājās ir tāpēc neiekļāvu un ssd nopirkšu vēlāk, kad būs nauda. (Cerams cena būs nedaudz mainījusies)

 

Un tagas lūdzu komentārus...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

449,11 LS

Labots - meunis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Draugs pirka kompi pie vinjiem (vairaak vai mazaak ofisa kaste muusdienaam). Tik nav man iisti skaidrs kaa kompis kopaa ar OS W7 ULTIMATE var but par 180 ls, ja dzelzji vien velk uz 170+/-

Link to comment
Share on other sites

Kas tur neskaidrs, tava drauga "OS W7 ULTIMATE" tika iepirkts "torrent veikalā" ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
viesturs0711

Paspārdīšu mironi!

 

Laikam gan torrentos pirkts. Un ko par šādiem izgājieniem saka puikas no EP/BSA? Ja veikals atļaujas ko tādu tirgot!

Link to comment
Share on other sites

Meunis, kā izdevās sakomplektēt šo kompi, vai Photoshop strādā pietiekami ātri..?

Beigās pirki tepat iekš LV vai sūtīji no ārzemēm? Vienk. man tagad jāsaliek sev kaut kas līdzīgs, darbam ar bilžu apstrādi Lightroomā un Photoshopā.

Labots - romis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...