Jump to content

Iesakiet TV ~ 1200 ls


worker2
 Share

Recommended Posts

Gribētos arī man pirms pirkuma izdarīšanas uzklausīt forumiešu viedokļus par TV modeļiem.

 

Tātad plānoju iegādāties 55 collu TV ar 3D, Internetu utt.

Tv izmantoju LTC interektīvās televīzijas skatīšanai un HD filmām (50:50).

 

Ko ieteiksiet?

 

Atzīšos, ka sākumā biju noskatījis Samsung D8000, tad mainīju domas uz Sony HX820, bet šobrīd vairāk sliecos uz LG LW650s (dēļ pasīvā 3D).

Link to comment
Share on other sites

Obligāti gribās to 3D? Tāda figņa nevajadzīga vien ir, ja īpaši negribās, tad jēga maza. Toties Internetam es varbūt varu ieteikt NetTop tipa PC pa 150-180LvL ko smuki piespraust aizmugurē TV ar datora komplektācijā jau iekļautu statīvu kas stiprināsiekš Wallmount? Bet nu tas tā - uzter tikai kā pasviestu ideju, ne kā kārtīgu ieteikumu vai variantu... labāku variantu šeit tev kāds zinošāks par TV lietām piedāvās.

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

ņem, kas pašam liekas labāks, šajā cenu kategorijā visi rādīs labi! Ja gribi izspiest visu sulu no atvēlētās summas tad ķeries klāt pie testu izvērtēšanas!

Link to comment
Share on other sites

Patīk tā samsunga dizains :) Bet tā nemāku konkrēti patiekt par cenām, bet ja man būtu vairākpar 1k televizoram, tad njemtu philips 8 vai 9 sēriju dēļ ambilight, zinu, ka te daudziemtā štelle nepatīk, bet man gan patīk tumsā vai krēslā tas ambilight efekts :)

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Runājot par 3D. Ik pa laikam taisos sev nopirkt 55" TV un no maniem novērojumiem tieši par 3D. Man liekās ka LG variants vislabākais. Gan briles nevajag gan acis bolīt nerodas vēlme. Samsungi un sony ko apskatīju 3D man nepatika. Dīvaina sajūta galvā rodās.

Link to comment
Share on other sites

Par to ka HD filmas jebkurš no tiem rādīs labi man šaubu nav.

Vairāk uztrauc tas kā tie TV rādīs LTC interaktīvo televīziju. Vai nebūs graudains, ja ņem vērā faktu ka TV skatos no ~ 3-4m attāluma?

Diemžēl neesmu varējis atrast veikalu kur tie tv būtu pieslēgti pie TV kabeļa. Visur pārdevēji atbild ka diemžēl tv signālu nevar parādīt. Vispār dažreiz brīnos kā tiek tirgoti TV. Vai tiešām nevienu neinteresē kā konkrētais TV rāda televīziju?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nebūs graudains, iTV SD un HD materiāls atšķiras ar to, ka kustībā SD kontūras sanāk izplūdušas. Paņem mpeg4 filmu labā kvalitātē un būs analoģisks attēls.

Vairāk uztrauc tas kā tie TV rādīs LTC interaktīvo televīziju. Vai nebūs graudains,

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Taisnība. Krutie TV smuki noslēpj izšķirtspējas trūkumus SD kanāliem. Vismaz uz samsungiem bilde ir laba (sulīga).

Link to comment
Share on other sites

Tavā budžetā sanāk ļoti laba plasmahttp://www.salidzini.lv/rus/search.php?q=tx-p50vt30 kurā interaktīvās tv SD kanālus būs patīkami skatīties,tavā budžetā var ņemt ar kādu no LCD,bet tik un tā SD kanāliem nebūs tās kvalitātes.Mājās ar interaktīvā tv,pēc plasmas iegādes uz izsmērētā robokuba LCD ekrānu negribas skatīties.HD rāda abi labi ,bet SD sgnāls nav preikš LCD.Iesaku pašam papētit kā kurš Tv sagremo Sd signālu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pagaidi kad paradisies LG 47LW980S un tad varesi salidzinat,plus vel cena piem.samsunga visu laiku samazinas,salidzini kaut vai to pashu samsung 46D800 pirms pusgada un pashlaik...bet 55 collas?Pili dzivo?

Link to comment
Share on other sites

Nu cik var malt vienu un to pašu, katru gadu xmas un jaunā gada laikā.

Katru dienu pa postam.

Paskaties forumā, aizej uz veikalu un salīdzini. Tas kas patīk labāk to arī ņem.

Link to comment
Share on other sites

Prime, tak cilvēks jau rakstīja, ka nevar aiziet uz veikalu un salīdzināt - tas, ko viņš meklē, viņam pieejamajos veikalos nemētājas. Un "ikdienas" bildes kvalitāti tur arī, kā runā, nevarot redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu cik var malt vienu un to pašu, katru gadu xmas un jaunā gada laikā.

Katru dienu pa postam.

Paskaties forumā, aizej uz veikalu un salīdzini. Tas kas patīk labāk to arī ņem.

Gadiem var staigat un salidzinat...Piem.es apskatu ekspertu vertejumus(neta,zhurnalos...un protams boot )un tad no tiem izvelos kas varetu but man piemerots un eju uz veikala salidzinu.Bez ieprieksejas sagatavoshanas veikala kad saksi salidzinat,tad vienos xmas svetkos ieiesi vekala un otros iznaksi...

Link to comment
Share on other sites

Tā ikdienas bilde būs lielāks vai mazāks s... vienmēr,vismaz kamēr neapmainīs aparatūru studijās.Un nekādi uzlabotāji neizvilks,apmēram sinepju plāksteris mironim.

Link to comment
Share on other sites

Nu,nu...ir tachu arzemju kanali kas raida HD kvalitate(ne pie mums,bet ir ari jau 3D kanali)un gan jau ari ir pa kadam blue-ray ko paskatities kad gribas kautko perfektu.Piemeram es skatos koncertus uz blue-ray un tadel vien ir verts pirkt kartigu TV.

Link to comment
Share on other sites

Prime - tur jau tā problēma ka veikalos nevar paskatīties kā tas konkrētais TV rāda SD signālu. Ne lielajā Elkor Plaza, ne visos RD veikalos, ne Spicē, ne Molā ne kur citur nav iespējams uz tiem tv redzēt SD signālu. Vienmēr ir pārdevēju atrunas, ka viņiem veikalā televīzija nav ievilkta. Ir HD Eurosport un HD reklāmas klipi - VISS. Tādēļ jau brīnījos - vai tiešām pircējus vairs neinteresē apskatīties veikalā kā tas tv rāda parastos TV kanālus.

 

LG LW980s cik saprotu tiek norakstīts vēl pirms palaišanas. Vismaz internetā lasīju tādas atsauksmes. Tad jau drīzāk jāgaida LM8800 vai LM9800 kurus LG oficiāli prezentēs 9. janvārī Las Vegasā.

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr var savu demo rulīšu flashku vai dvd paņemt līdzi uz veikalu ;)

 

Tāpat, kā audio aparatūru dodas pētīt ar saviem CD

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...