Jump to content

Mazda 323f audio


Pāvels93
 Share

Recommended Posts

Sveiki! :)

Tātad ir mašīna - Mazda 323f 1995. Ir nodeguši visi skaļruņi, izņemot vienu priekšā vadītāja vietas pusē - darbojas tikai viens skaļrunis, tāpēc es vēlos nomainīt vismaz priekšējos divus skaļruņus. Priekšējo skaļruņu izmērus esmu uzzinājis - tie ir 6"x8" vai 6"x9". Bet tagad vēlos zināt, varbūt kāds zin kādu konkrētu skaļruņu firmu un modeli, kas derētu šajā mašīnā? Man vajadzētu tādus, lai nevajadzētu neko griezt, pielāgot vai urbt - būtu vēlams, lai tie urbumi skrūvēm arī sakristu. Arī negribu baigi daudz tērēt šai lietai - ir pieejami 20-30 Ls, tātad vajag kaut ko šajā cenu diapazonā.

Būšu ļoti pateicīgs par atbildēm un palīdzību! ;)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ē, tāds jautājums, kā var tā nodegt visi skaļruņi? Derēto to problēmu atrisināt, lai tas pats nenotiek ar jaunajiem.

Link to comment
Share on other sites

Pāvels93

CITĀTS

 

Hmm, nu varbūt nenodega, bet nu pārstāja darboties - tomēr tās jau ir vecas - "stock" skaļruņi.

 

CITĀTS

 

Dārgi ir, caur salīdzini.lv - no 68 Ls... :\

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Piekrītu M-vecim! Noskaidro kas par vainu esošajiem. Ir redzēts, ka tik veciem auto skaļruņu vadi vienkārši pārpuvišu kaut kur sliekšņos vai no durvju virināšanas pārlauzti. Un par 30Ls tavs ceļš ved uz Latgalītes mēslu džungļiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā pēkšņi atteica visi skaļruņi, ka tik tiešām vienkārši nav ar vadiem/kontaktiem kkas. Pamēģini kādu no it kā nosprāgušajiem skaļruņiem pieslēgt pie strādājošā vadiem.

Labots - matains
Link to comment
Share on other sites

Pāvels93

Nu es nezinu, vai tie pēkšņi pārtrauca strādāt, jo tie nestrādāja jau pirms tam, kad es dabuju šo mašīnu. Par vienu priekšējo skaļruni esmu pārliecināts, ka viņš ir nodedzis - jau ir pārbaudīts. Par pārējiem vēl nezinu. Protams, aizmugurējie mani neuztrauc. Man galvenais ir nomainīt priekšējos un ir ok. Kad vajadzēs mainīt aizmugurējos, tad skatīšos, kur ir problēma.

 

 

Piekrītu M-vecim! Noskaidro kas par vainu esošajiem. Ir redzēts, ka tik veciem auto skaļruņu vadi vienkārši pārpuvišu kaut kur sliekšņos vai no durvju virināšanas pārlauzti. Un par 30Ls tavs ceļš ved uz Latgalītes mēslu džungļiem.

 

Man jau nevajag tādas ūber-krutās. vienkārši interesējos, varbūt ir kādi netik dārgi, jo kā jau tiku minējis, varu iztērēt aptuveni 20-30 Ls.

Link to comment
Share on other sites

nu tak skaidrs , ka cilvēkam neko dārgu nevajag - labākais izskrūvē vocos un pastaigā pa bodēm , kaut vai latgalītē vai auto šrotos un piemeklē pēc izmēra/dziļuma tādus ,kur der. ss.lv vienam arī liela BU autskaļruņu kolekcija. vēsi iekļausies savā budžetā.

Link to comment
Share on other sites

Pāvels93

CITĀTS

 

Uj, tiešām... par ss.lv aizmirsu pavisam... ) paldies, ka atgādināji, tulīt pameklēšu kaut ko tur ;)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Ja reiz ar tiem līdzekļiem pašvaki, tad varbūt pirms iegādes tomēr pārliecinies, kas nodedzis. Tikpat labi varbūt magnetola jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

ja tik shvaki ir ar liidzekljiem, tad vienkārši ir jaaiet un jaaiepeerk leetaakais kas sanaak.

vai tieshaam te kaadam ir iluuzija, ka te useri ir klausiijushies visus tos struntus pa 20-30Ls lai vareetu dot preciizu izklaastu par skaneejuma nianseem ??? vai tie 20-30Ls koaksiaalju komplekti ir taa veerti, lai par tiem kaut 3-4 rindinjas rakstiitu ???? nekljuustam nu smiekliigi ...

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

No sākuma tomēr vajadzētu nodiagnosticēt, vai līdz esošajiem skaļruņiem tiek signāls. Varbūt nemaz nav jātērējas :)

Pēc tam ar izskrūvēto skaļruni uz bodi, latgalīti vai tml.

Gan jau ir ielikts kaut kād smaģis ar ūber 50W un tml. kas regulāri griezts piesātinājumā

Link to comment
Share on other sites

Pāvels93

Viss, tiku galā ar šo. Šodien šrotā dabūju oriģinālus skaļruņus no tādas pašas Mazdas pa lēto. Tātad viss ir kārtībā ;) Visiem paldies anyway. ;)

Link to comment
Share on other sites

nu prātīgs gājiens dotajā situācijā. skan ar ?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Piebildīšu, ka švaki tu puis esi meklējis, jo nekādi 6x8 vai 6x9 tur ne tuvu nav. Tajos caurumos iekšā der 5x7 collu elipses un nekas vairāk bez graizīšanas tur iekšā neiet. Tika integrētas savulaik šīs http://www.alpine-usa.com/product/view/sps-517 sērijas, tikai iepriekšējās paaudzes elipses. Skaņa bija so, so, caur pastiprinātāju gan skanēja smuki, bet bass nebija diez ko, jo nu elipses pēc definīcijas durvīs ir garām. Bet nu negribējās graizīties, ķīmiķot toreiz...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...