Jump to content

LG GW520 IMEI kods izdzeests


Recommended Posts

Ieprieksh atvainojos par garumziimju truukumu, neesmu uz jaunaa datora veel paspejis paarlikt valodu.

Viss saakaas ar to, ka nopirku ebaya telefonu LG GW520. Viss straadaaja, liidz uztaisiiju Factory reset. Rakstot *#06# IMEI kods paradas kaa - 000000000000000. It kaa siikums, bet peec shii incidenta man telefona zona ir sakusi chakareties. It kaa atrod tiiklu, bet nespeej piesleegties vinjam. Ir pilsetas kur viss ir normali, bet ir ari pilsetas kur zona vispaar nav. Ir arii gadijumi, kad zona ir pilna, bet piezvanit, vai nosutit sms nav iespejams. Esmu licis iekshaa vairakas kartes LMT, Tele2 un arii Biti, bet visaam karteem ir vienaads iznakums. Visi telefona dokumenti ir pie manis, zinu arii veco IMEI kodu. Vai ir iespejams kaut kaa kodu atjaunot un izdarit taa, lai telefons funkcionetu normali?

Link to comment
Share on other sites

vinja nav zagta, man ir visi papiiri, pirms Factory reset viss imei kods bija pareizs. uztaisiju to factory reset un imei kods paarveertaas nullees

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Aizstiep uz servisu. Pasha rokaam tur neko neizdariisi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pēdējoreiz redzot šādu ainu, telefonu varēja izmest un servisi sūtīja tālāk.

IMEI kods paradas kaa - 000000000000000.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Bet tas šķiet nedaudz nereāli, ka reāli telefonam tiek pieļauta tāda funkcija, kas pašu telefonu nobeidz tā, ka viņu nav iespējams salabot. Tas ir pilnīgi neloģiski.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu zinātu, kas ar to telefonu ir darīts pirms Tevis, viss droši vien būtu loģiski. Uzzīmēt smukus papīrus mūsdienās nu galīgi nav nekādu problēmu!

Link to comment
Share on other sites

Telefons man gāja ideāli vismaz 4 mēnešus, pa to laiku pat paspēju viņam firmware pārlikt uz jaunāku un IMEI kods rādījās tāds pats kā zem baterijas. Kā jau teicu, viss sāka čakarēties pēc Factory reset. Cik lasīju citos ārvalstu forumos, ejot test mode un taisot tos factory restart var nojaukt tur kaut kādu eeprom sistēmu vai kaut ko tamlīdzīgu.

Link to comment
Share on other sites

nja, bija līdzīga štelle ar DV6000 pamatplati, ko paņēmu no štatiem- tīklenes MAC adrese bija nulles, par laimi ar kompīšiem tā lieta vienkāršāka, moš te arī kkāda puskreisā servisa maiņas pamatplate

Link to comment
Share on other sites

nu dators paliek dators, viņš ir pakļāvīgāks, MAC adreses maiņa datoram ir vienkārša, fiziska ierakstīšana tīklenē ir sarežģītāka

Link to comment
Share on other sites

man identiski viens samsungs izdarīja. pilsētās vēl pie tīkla kaut kā pieslēdzas, bet laukos kā kuru reizi, kad pašam sagribas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...