Jump to content

Vajag Win7 instalācijas cd


imperial
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir tāda problēma,ka vēlos dabūt win7 instalācijas disku,bet nezinu kur to var lejuplādēt.

Lieta tāda,ka man ir "product key",bet disku esmu pazaudējis.

Kā man rīkoties?

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
viesturs0711

Var pumpēt no torentiem un pēc tam iekš MSDN čeksummas salīdzināt.

 

#5 posta ieteiktā versija nu dien nav tīra (velk uz pirātismu). Autoram jau KEY ir, vajag tikai instalācijas disku.

Link to comment
Share on other sites

Var pumpēt no torentiem un pēc tam iekš MSDN čeksummas salīdzināt.

 

#5 posta ieteiktā versija nu dien nav tīra (velk uz pirātismu). Autoram jau KEY ir, vajag tikai instalācijas disku.

Atvainojos par pirātisma sludināšanu.

Bet tāpat daudzi izmanto tieši šo versiju un nevienam to nesludina.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
dexterlabs

savajadzējās tikt pie w7 home premium latvian 32bit un office starter latvian 32 bit

ir kāda vietne kur ko tādu dabūt???

Link to comment
Share on other sites

pie IT servisiem parasti šādi kaudzēm mētājās, pajautā, vai nevar kādu aizdot/uzcept kopiju ... vislabākais variants pat labāk būtu pie viņiem atstāt pa 5-10Ls, lai tev sainstalē visu(pat ja tev ir serial key, tas varbūt netiks ņemts pretī parasta Windows kopijas instalācijas laikā, jo ir kādas konkrētas firmas OEM versija, piemēram, Dell/Acer/Asus/utml).

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Autors jau nav noraadiijis ka buutu vinjam vajadziiga OEM versija. Labaak tad ir uzrakstiit razhotaajam, vai ir iespeejams dabuut recovery disku.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Luudzu sheit ir pieejams kaads disks tev vajadziigs. Atrums arii labs, kaa jau no digitalriver.

http://www.softpedia...oad-118183.html

 

nekādi nevaru ieraudzīt home premium latvian tai sarakstā.home premium tak language pack nevar uzlikt.

angliskie man pašam ir.

vajag OEM

Starter offisu arī dabūju angļu tikai.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Hmm, par to Office2010 - šķiet, vajag tikai attiecīgo key. No paša pieredzes - dāma nopirka laptopu ar preinstalētu latvisku2010 Starter un iespēju, nopērkot licenci, iegūt pilnu, konkrētā gadījumā Home&student versiju. Nu gribējās tomē anglisko, iegādājās (legālu) angliskās key, ierkastīja - un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Nav vajadzība neko pirkt,Ir loptops kuram līdzi jau uzinstalēts w7home premium lv un office starter lv.

Viss būtu labi ja gudrie ražotāji nepiekakātu sistēmu ar saviem pārgudrajiem softiem kā rezultātā portagļuks ir īsts bremze.

Ravēju ārā visu lieko bet vienalga ram lietojums man nepatīk.Doma salikt visu pa svaigo bet nav lv versiju.

Link to comment
Share on other sites

Nekur neesmu dzirdējis ka win 7 seriālais nr būtu "piekasīgs" pie instalācijas avota. Nokačā no jebkura pieejamā avota w7home premium (minu ka nav obligāti lv), instalē, ievadi savu seriālo nr un dzīvo laimīgi.

Un pagaidām neesmu dzirdējis ka kāds būtu sodīts par to ka viņa win ir aktivizēts ar svešu seriālo nr, vai pirātiskām metodēm, ja vien viņam ir oficiāli nopirkta attiecīgā win versija!

Link to comment
Share on other sites

gribētos gan redzēt kā tu Asus vai Hewlet-Packard OEM versijas Windows seriāli ievadīsi, ja ne kreisajā tad iekš kaut vai oficiālās Windows diska instalācijas

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai. Pamēģini ar OEM seriāli uzinstalēt Retail versiju vai otrādi. Un, protams, konkrēta ražotāja "pieradinātās" nu nekādi.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ir man oriģinālie gan 32 gan 64 bit latvian dvd, gan bez servispakas. Tev der jebkura versija, uztaisīt, lai var iebūtot kuru buildu gribi, ir pavisam elementāri, jāizdzēš tikai ei.cfg fails iekš sources foldera, diemžēl ar savu interneta augšuplādes ātrumu (~50KB/s) diez vai varēšu palīdzēt :)

 

edit.
Kad savu Asus pirmo reizi palaidu, un saskaitīju vismaz 45! dažādus sūdus, ko šis stundu liek virsū, parēķināju, ka ātrāk būs uzlikt svaigu windu, nekā iztīrīt visus tos draņķus. Izmantoju Home Premium OA (tā tur stāv rakstīts) seriāli no korpusa apakšas, instalācija savējā (no win 7 retail taisīta) un gan aktivizējās, gan validāciju iziet. Vairāk man neko nevajag.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Snukurin novelc no digitalriver (biedrs Vilx- tepat forumaa ir topiku izveidojis) vajadziigo instalaaciju un izravee tur failu ei.cfg kaa biedrs jau Aoma ieteica. Tad cep diskaa un pie instalaacijas izveeleesies starteri palaist un visa probleema atrisinaata.

Link to comment
Share on other sites

To ei arī vajadzēja dzēst, nevis rediģēt un, protams, ka ar 7zip nekas nesanāca, to var tikai ar vai nu power vai ultra iso.
Es sev šādu instalu uztaisīju ar abām - 32 un 64 bit versijām, kopā 9 varianti, tad gan 4GB fleškā vairs neielīda, vajag 8niece, bet diskā iecept var.

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=145356

http://fotohost.lv/images/8y6e5lk02fj6jo90ufoz.png

Link to comment
Share on other sites

Prosto izjaukt jā, bet ne jau plāceni pārtaisīt.

Link to comment
Share on other sites

@@aoma, vai tad kāds apgalvo, ko citu?! :) Protams.. lai padarītu visu atkal par iso tiek izmantota cita programma. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

 

 

Man tas OEM key derēs?

 

Ja parediģēsi, kā augstāk rakstīts, iso failu, un pie instalacijas izvēlnes izvēlēsies pareizo (pro, home, basic utt), tad derēs.

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, tad vajag izvākt to ie.cfg failu no instalācijas. Tad es kā? W7Pro 32 bit iemaukšu fleškā ar WinToFlash un pēc tam no turienes mierīgi izdzēšu to ie.cfg. Bootojos no fleškas, kas tur būs? Dažādas win versijas parādas? Šodien slinkums mēgināt.

Disku lasītājus vairs nelieku, ja nu kādam privātajam tikai. Starp citu, no fleškas W7 instalējas 2-3 x ātrāk neka no diska. 10 min. uz SSD.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Saprati gandrīz pareizi, jo neesmu īsti drošs par to, vai pēc rediģēšanas fleška būtosies, labāk pārveidot iso failu un flešku taisīt jau pēc tam.

Jā, instalējot piedāvās, kādu versiju likt.

Link to comment
Share on other sites

Ja pārviedojot iso failu jaunajā iso ie.cfg vairs nebūs, tad kāda škirba, kad un no kurienes es izdzēšu? Man tā šķiet.

Versijas jau tikai standartpakas (Home, Pro, Ult...) piedāvās, tur tak ar OEM nekas nefigurēs, ja?

Viekāŗši to key man tad ņems pretī, es tā saprotu.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, neesmu tā mēģinājis. Ja līdz tam logam tiksi, tad ņems.

Link to comment
Share on other sites

Mēģinam!

 |

V
 

Uztaisīju flešku, izdzēsu ei.cfg un mierīgi uzinstalēju. Key paņēma, aktivāciju izgāja.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nu jauki. Čakars ar pareizo distribūciju piemeklēšanu dažāda tipa atslēgām jau kādu laiku nav vairs aktuāls.

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes. Arī vēlos padomu. Visu laiku ņēmos ar OEM windows diskiem, bet radās nepieciešamība pēc Windows 7 Home Premium, lai pats varu iebakstīt atslēgu. Ierakstīju diskā viss boot`ojās un ir ok, bet pie setup`a palaišanas man prasa iebarot CD/DVD draiverus. Kā to pareizi izdarīt? 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Iemet instalāciju USB Flešā ar Wintoflash vai Microsoft USB tūli vai caur komandrindu, atkritīs problēma ar draiveriem!

 

Par pašu problēmu runājot, tev instalācija uz kaut kāda pavecāka dzelža notiek? Vai instalācija ir ar 1 servispaku?

Link to comment
Share on other sites

Ar pirmo servisa paku. Dzelzis jauns. Esmu mēģinājis uz vairākiem, bet visiem prasa CD/DVD draiveri. Un esmu metis arī USB ar Wintoflash. Problēma tā pati. 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

kā no fleškas instalējot var prasīt cd/dvd draiverus?? var vienīgi prasīt usb draiverus, ja tu viņu esi iespraudis usb3 caurumā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...