Jump to content

2 videokartes, kadi +, kadi -?


Graadinsh
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nesen nopirku jaunu portativo datoru, ilgi domaju kadel man nerada visus 4GB ram ka usable. Paraknajoties pa device manager un atklaju ka man ir iebuveta videokarte Intel HD graphic un Geeforce 520M 1GBun uzreiz rada jautajums kadus + un - tas dod, un vai var samazinat rama daudzumu ko ed iebuveta videokarte?

Link to comment
Share on other sites

Graadinsh

Tagad parakņājies BIOSā :).Gan jau atradīsi kur var ierobežot RAM iebūvētajai video.

Es jau skatijos pirmstam pamacibas un man tadu optionu biosa nebija tadel rakstiju topiku ceredams, ka ir kads cits veids.

Link to comment
Share on other sites

1. Sāc ar to - kāda OS 32 vai 64 bit un cik no tiem 4GB redzi ? (Ja 32 bit, tad ar tevi viss skaidrs).

2. Pluss ir liels - darot ikdienišķas lietas, kur nevajag daudz jaudas, darbojas integrētā karte, darot ko nopietnu, vai palaižot spēles, pieslēdzas otra VGA. Tā ietaupās enerģijas patēriņš (ilgāk "velk" aķis) kā arī mazāk sakarst.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Graadinsh

1. Sāc ar to - kāda OS 32 vai 64 bit un cik no tiem 4GB redzi ? (Ja 32 bit, tad ar tevi viss skaidrs).

2. Pluss ir liels - darot ikdienišķas lietas, kur nevajag daudz jaudas, darbojas integrētā karte, darot ko nopietnu, vai palaižot spēles, pieslēdzas otra VGA. Tā ietaupās enerģijas patēriņš (ilgāk "velk" aķis) kā arī mazāk sakarst.

64x win 7 ultimate un redzu 2,8gb ram

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...