Jump to content

Kas būtu labāks iPhone vai HTC?


abanormal
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Es esmu sakrājis kaut cik naudu un domāju par jaunu telefonu, jo bieži vien ir nepieciešam izlasīt kādu materiālu vai e-pastu.

Tikai tagad esmu sašutis, tad daudzi saka ka Android proti HTC ļoti bremzē jeb lago. Bet iPhone esot problēma ar bateriju un nav īpaši liela izturība, bet tam varu iegādāties maciņu.

 

Tātad es vēlētos jūsu viedokļus.

Pats atrodos ārzemēs un šeit nevēlos pirkt telefonu, jo cenas ir augstākas nekā latvijā, un šeit nav tik liela pieredze.

 

Paldies!

 

Tātad iPhone vs HTC

Labots - abanormal
Link to comment
Share on other sites

abanormal

CITĀTS

 

Jā, bet pamatojums?

 

Piem es nopirkšu pie LMT, tad man būs unlocked, es gribēšu kādu app, es samaksāšu un dzīvošu?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Ņem lētāko HTC un dzīvo laimīgs.

 

Un kāds sakars unlocked/locked ar appiem?

 

P.S.

Atbilde ir vienkārša - Tev vajag dārgu, kvalitatīvu, bet diezgan primitīvu telefonu VAI tev vajag OS, kuru var pielāgot kā vien vēlies un izmantot kaudzi bezmaksas pieejamo appu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

abanormal

CITĀTS

 

Es vienkārši gribu telefonu kurš man būs turpmākajiem ~3 gadiem.

 

Negribu paņemt lētāko un pēctam pirkt jaunu.

 

Gribu mobīlo kas ir spējīgs veikt kaut ko, piem internet surf, wlan , wi-fi, utt.

 

Nu maksas vai bezmaksas app , tas ir tāka vienalga, bet būtu labāk bezmaksas

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Mhh, S II.. Cilvēkam vajag relatīvi primitīvu smārtu, kas būs gana izturīgs. Nav vērts maksāt baiso piķi par top smārtiem un neizmantot to jaudu pilnībā.

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks prasa vai izvēlēties iPhone, vai kādu citu telefonu, tad imho viņš ir gatavs atdot naudu par S2, kas ir gandrīz uz pusi lētāks par jaunāko iPhone.

Ja spēj maksāt par aplikācijām, apmierina <4" ekrāns, nav widgeti kā arī plašas personalizēšanas iespējas, patīk iTunes, tad jāņem iPhone.

Labots - Acc3L
Link to comment
Share on other sites

Ja spēj uzlikt jailbreak kas neietekmē telefona darbību un saņemt visus appus bez maksas pa 2 min, apmierina lai arī ne tas lielākais ekrāns, bet toties viens no labākajiem, ja ne pats labākais, ja spēj paciest to ka uz lock screen nemētājas 30 nevajadzīgi widgeti, bet kurus tu tikuntā vari uzlikt novelkamajā taskbar(ios5), un ja tev ĻOTI gribas tik ļoti personalizēt jau tā viegli izprotamu un max ērtu interface, un ja tev nav problēmas pārvaldīt telefona saturu caur programmu kas precīzi uzrāda to, kas, cik utt. ir telefonā un pati veic visus apdeitus.. nu.. tad es domāju iphons nebūtu slikta izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag te aifonu celt atkal debesīs. Telefons ir un paliek tikai telefons. Ja negribās izdod paveca volvo naudu par telefonu, bet tomēr gribās smārtu, moš ir vērts palūrēt uz SE Xperia pusi? Androids 2.3., putekļu un pat kaut kāda tur ūdensizturība - pačeko modeļus, neatceros kurš tieši tur bija tas izturīgais.

Ak šitas bija

http://www.discover....csson_mob/35539

nav pat 200 ls.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

bobiksons

rhrds, un kāda vaina Samsunga Super AMOLED Plus!? Es varu tieši to pašu pateikt - viens no labākajiem, ja ne pats labākais uz šo brīdi.

 

Iphone ir SD card slot!? Nav.. un nebūs!! un kā gan cilvēks lasīs kaut kādus dokumentus, kad atmiņa būs pilna !?

Link to comment
Share on other sites

iPhone ir RETINA displejs!!!!!!111!!viens

Man jau liekas, ka ja gribas, lai telefons nebūtu ļoti novecojis pēc 3 gadiem, tad vajag pirkt labāko, kas uz doto brīdi ir pieejams - iPhone 4S, Galaxy S2, Galaxy Nexus. Droid Razr.

P.S. rhrds Ja jau tie widžeti ir nevajadzīgi, tad viņus var novākt (ā, un viņi nav uz lockscreen, bet uz desktopa).

P.P.S. Šis gan noteikti ir pieradums pateicoties tam, ka labu laiku lietoju androidu, bet uz iOS kaitina, ka lai tiktu pie aplikāciju settingiem, ir jālien Settings aplikācijā (portams, varbūt es vienkārši nemācēju pie viņiem tikt...) Katrā ziņā, Android + iOS būtu best OS :D

Labots - Acc3L
Link to comment
Share on other sites

Starp HTC un iphone es izvēlējos HTC.

Argumenti vienos vārtos: iphone ir mazs ekrāns, bet man patīk liels.

 

HTC Desire HD nelago. Būtisks trūkums: baterija tur 1 dienu, bet pluss, ka ir lādējams no usb.

Ja gribas spaidāmu telefonu ar mazu ekrānu, tad iphone ir ļoti laba izvēle. Produkts ir kvalitatīvs un iespējām bagāts, gluži kā reklāmās teikts.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Uzliec androidām SetCPU un svaigāko kerneli, 4 dienas noturēsies. Par baču - fufelis, ko dzen lietotāji, kas nejēdz ieslēgt/izslēgt vajadzīgās fīčas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ē nu tikai mans subjektīvais viedoklis. Pats gan ios gan android lietoju, arī paralēli.Android nefleimoju, vienkārši ios atstāja daudz pozitīvāku iespaidu. bet nu jā, būtu labāk ja tu minētu konkrētu modeli.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī tāds softs - juicedefender. Var uzlikt, lai kad nolocko telefonu, izslēdz mobile network, wifi utt.

Link to comment
Share on other sites

iOS 5.1.0 ir jailbreak? Ja ir, tad, lūdzu, avotu man PM.

 

Un runājot par displeju - kā jau minēju, dzelžu ziņā iP 4s ir ideāls, tajā skaitā displejs - tas SMG Amoleds salīdzinājumā ir herņa. Palasi speceni - iP4s ir IPS matrica ar 320 dpi. Noliec tos abus telefonus blakus vienu otram un paskaties.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Ir jārunā par normālu telefona lietošanu (ar normālu darba attālumu), nevis blakus likšanu un lupas izmantošanu - spilgtā laikā AMOLED ir labāks, ar labāku kontrastu, netērē enerģiju uz backlight.

Katrs jau protams aizstāvēs savu pozīciju, bet ikdienā AMOLED vs RETINA praktiski identiski. SGSII gadījumā lasīšana būs ērtāka, jo ekrāns krietni lielāks.

Link to comment
Share on other sites

abanormal

Tātad skatoties uz iPhone 4s, tie ir daudz par dārgu es neēsmu gatavs izdot ~500ls par telefonu.

 

Piemēram šāds ir smuks, bet kā augstāk teica nelago, bet ātri izlādējas

HTC Desire HD- http://www.316.lv/index.php?main_page=product_info&cPath=9_114&products_id=8538

 

Es īpaši neskatos uz S.ericsson, jau bija viens parastais modelis kurš tik nenormāli lagoja..

Nu atkal ir viens, bet W395, kurš arī ir noiets etaps.

Link to comment
Share on other sites

Izvēlēties iPhone vai HTC pēc tehniskajām atšķirībām ir bezgalīga diskusija. Ir būtiskāks (interesantāks?) faktors - šo aparātu uztvere (viedoklis) no tiešo lietotāju un lietotāju apkārtnes.

HTC vēl arvien ir jāpierāda, ka tas nav sliktāks pat iPhonu. Un tehniskā patiesība tur nav būtiska.

Link to comment
Share on other sites

abanormal

Nu, labi.

 

Bet man vajag izvēlēties ko ņemt HTC vai iPhone , neiegrimsim detaļās.

Man patīk kad ir stabils un ir jauda.

Link to comment
Share on other sites

Pag, vecīt... Tā neies krastā... Mēs te spriedelēsim, BET LĒMUMS BŪS JĀPIEŅEM TEV PAŠAM!

Link to comment
Share on other sites

<<Bet man vajag izvēlēties ko ņemt HTC vai iPhone , neiegrimsim detaļās.>>

 

lol

Ņem Iphone!

Link to comment
Share on other sites

HTC

JO, var uzlikt custom ROM

JO, Android OS ir plaši pielāgojams

JO, iOS = Symbian OS pielāgošanas iespējās, vienīgi tam ir vairāk appu.

JO, ir iespēja izvēlēties no vairākiem modeļiem gan izskata, dzelžu un cenas ziņā.

JO, ir ļoti daudz bezmaksas appu (ja arī ir maksas, tad nav problēmas pameklēt tīmeklī "bezmaksas" un bez problēmām to uzinstalēt)

JO, par iP cenu var nopirkt divus HTC :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Es zizvēlējos iPhone nedēlu atpakaļ - iepriekš bija HTC. Kapēc iPhone

 

1.Tačskrīns krietni jūtīgāks - percīzāks.

2.Bildes kvalitāte labāka.

3.Prastāks izmantošanā - visas vajadzīgās lietas tomēr intuitīvi izvietotas labāk.

4.Negļuko.

5.Viegli atjaunot softus.

6.Liels pluss iCloud - ļoti palīdz menedžet savus kontaktus, plānotāju, bekapi.

utt.

Labots - aparapacis
Link to comment
Share on other sites

abanormal

Labi , tagad vairums ir par iPhone un, man ir tagad domas ņemt iphone 70%, bet vairāk velk uz htc , jo ir lētāks.

 

hmm

Link to comment
Share on other sites

Ņem Nokia 3310.

 

1. Var zvanīt.

2. Klasiska vērtība.

3. Vari izlādēt dusmas metot pret sienu. Varbūt sienu sabojāsi, bet telefons strādās godam.

4. Negļuko.

5. Lēts.

6. Baterija tur nedēļu.

7. Liels pluss-neviens vēl nav izgudrojis vīrusu priekš šī telefona. Tavi dati ir drošībā. Kā seifā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bobiksons
man ir tagad domas ņemt iphone 70%, bet vairāk velk uz htc , jo ir lētāks.hmm

un beigās paņems sgsII :D Citiem vārdiem, kamēr nepaturēsi rokā un nepalietosi - neizdomāsi. Reāli pēc kā vadīties vai vajag Iphone - vai esi gatavs dzīvot bez SD-kartes. Resp. jāņem uzreiz 16/32gb versija

Link to comment
Share on other sites

abanormal

catz, spam

 

//

 

Nu labi, nesen biju veikalā aplūkoju HTC , bet neieslēdzu , nav jau slikts pēc izskata un lieluma, paskatīšos youtube apskatus par abiem un tad jāsāk domāt par modeli.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Diez vai būs vēlme iegādāt Galaxy S II pēc tā paturēšanas rokā. Diezgan draņķīga plastmasa. Ja vēl padomā cik tas Galaxy S II maksā, tad plastmasa šķiet pavisam nederīga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sensation ir diezgan patīkams.. gan ergonomiski, gan ātruma ziņā.titan veikala plauktiņā arī izskatījās labi, bet to neesmu turējis rokās. citiem neuzticos(wp 7,5 neesmu taustijis)

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
Diezgan draņķīga plastmasa

tā kā esmu aktīvs velobraucējs un sgs2 staipīts visur kur iespējams - smiltis/mitrums, tad nav skaidrs par kuru plastmasu tu runā. Pēc pusgada aktīvas lietošanas telefons kā jauns - neviens švīkas.

Laikam esi iegrābis kkādu ķīnas viltojumu..

Link to comment
Share on other sites

Man bija tāda paša situācija kā tev. Respektīvi bija iekrājusies nauda un izdomāju, ka vajadzētu beidzot jaunu telefonu jo staigāju ar diezgan pavecu nokiu. Nācās izšķirties starp BlackBerry Bold 9900, Samsung GS 2, vai iPhone 4s. Par cik man īpaši nepatika fiziskā tastatūra un arī BB servisu neizmantoju palika tie divi. Un par cik Galaxy S2 jau iznāca diezgan pasen cenas ziņa arī starpība nebija nekāda lielā kā arī iPhone kamera labāka utt izvēlējos iPhone 4s. Nopirku Anglijā sim-free precīzi pa LS 409 ar kapeikām. Teikšu tā, ka serviss Apple ir ellīgi labs. Viss ir pārdomāts, tur pat veikalā tevi apčubina tā it kā būtu vienīgais viņu klients. Kaut vai ieej apple mājaslapā vai piemēram samsung, viss ir tik faking vienkārš, elementārs, saprotams. Jālieto iTunes kas, kad pierodi, ir ļoti labs telefona pārvaldnieks, var likt arī pirātisko mūziku iekšā nomainot ID3 tagus lai dabūtu orģinālos albuma koverus. Neredzu jēgu jailbreikošanai. Arī bugus un lagus neesmu manījis uz iphone pat uz diezgan pamatīgas noslodzes, viss lido. Katrā ziņa izmestā nauda bija kvalitātes vērta, bet otra lieta kas tev jāuzdot pašam sev vai tie 4 soti ir vispār jebkāda telefona vērti? Kā tur augstāk rakstīja var jau tikpat labi nopirkt arī nokia 3310. P.S. Kamera arī ir ahujenna, uz tusiem pat vairs nav vērts digitālo ņemt līdzi..

Link to comment
Share on other sites

Kamera arī ir ahujenna, uz tusiem pat vairs nav vērts digitālo ņemt līdzi..

Bullshit! Nav nemaz tik ahujenna.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Smieklīga diskusija. :sarkasms:

Ko var ņemties. Kā tādi mazi bērni. Sāciet vēl mērīties kuram lielāks, un ar sāksiet strīdēties kas galvenais garums vai resnums :)

Link to comment
Share on other sites

Iesaku parasto HTC sensation,pāršusi uz sensation xe versiju jo dzelži tik un tā vienādi un būs Tev divkodolnieks uz kura nekas nebremzē,pats patlaban esmu uz sava sensation uzlicis ICS kaut kādu tur betu un pat šī nebremzē,par oficiālo firmware tikai pozitīvas atsauksmes,starp citu ar labām ausīm uz xe versijas ar to beat softu tiešām skaņa ir ļoti laba šim telefonam.

Link to comment
Share on other sites

live with walkman ;) lielisks androids ar 1gHZ proci un dabūnams pa 150-160Ls :) nu jā SonyEricsson :D

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...