Jump to content

Xbox 360 Slim attiecības ar Monitoru?


Anonīmais
 Share

Recommended Posts

Labvakar bootieši, priecīgus jums svētkus. :yahoo:

Uz Ziemassvētkiem ir doma palutināt sevi ar Xbox 360 Slim 250GB Konsuli, bet ņemot vērā kad man ar to nav bijusi liela saskarsme, vēlos iegūt atbildi uz pāris jautājumiem.

Ņemot vērā kad TV vēl nav iegādāts, ir Personālā datora monitors, tam ir VGA un DVI izeja, bet nav hdmi.

Tad nu rodas jautājums, vai ir iespējams Xbox 360 Slim konsoli pieslēgt Monitoram, kā arī pieslēgt tam ārējos spīkerus? Un ja tas ir iespējams, vai ir nepieciešami kādi speciāli pričendāļi, ja ir.. varbūt norādiet kādi? Ņemšu no ēbaja.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ir slikta aizdoma, ka ja gribēsi video dabūt caur HDMI uz DVI, tad skaņu spēs nodrošināt tikai resīveris pass through režīmā. Izskatīsies tas apmēram šādi: no Xbox uz resīveri iet HDMI==>HDMI vads, no resīvera nāk ārā HDMI==>DVI, DVI ieiet monitorā. Skaņu nodrošina resīveris uz tumbām.

Link to comment
Share on other sites

Anonīmais

Žak, tāds variants neder, pārāk garš aplis, tātad vai nu Tv, vai arī Monitors ar jau iebūvētiem skaļruņiem.. Skaņu no tumbiņām izdabūt bez resīvera jau nu nekādi? Kautgan, kāds resīveris nepieciešams?

--------------------------------------------------

fifi, vari lūdzu parādīt piemēru? teiksim no kāda īneta vai tā paša www.ebay.co.uk , lai zinu kāds vads nepieciešams.

Labots - Anonīmais
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Slinkums visas iespējas skaidrot.

 

Kādas tev tumbas, resīvers? Vienvārdsakot - kādas iespējas apskaņošanai?

Link to comment
Share on other sites

starp citu, nezinu, kā xbox slimajam variantam, bet man bija elite, un tur bija tizlība, ka komplektā esošais AV kabelis nosprostoja HDMI izeju un nācās sūtīt ebajā šaurāku.

Bet nu tad AV kabeļa audio vadu ar pāris pāreju palīdzību pieslēdzu pie austiņām vai datora tumbām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Hmmm... man ir tāda sajūta, ka pie digitālas bildes (HDMI vai DVI) nav iespējams analogs skaņas signāls (3.5mm austiņu izeja vai analogais RCA (tulpes) kabelis). Šķiet, bija saistība ar pirātismu un aparātiem šāda slēgumu komplektu neiespējamība jau iepotēta kopš dzimšanas.

Link to comment
Share on other sites

nu nez, es biju uztaisījis shēmu - attēls uz monitoru caur HDMI un skaņa uz tumbām no AV, vienīgi bija dīvains gļuks, ka monitoru slēdzot no HDMI uz DVI režīmu, xbox restartējās

Labots - lmx
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Moš iet ar'! Es jau teicu, ka neesmu pārliecināts...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

tev neko nerādīs,jo monim tās ir izejas,logiski ka tev vajag ieeju....nāksies ciesties, līdz tv nopirksi...

 

tev neko nerādīs,jo monim tās ir izejas,logiski ka tev vajag ieeju....nāksies ciesties, līdz tv nopirksi...

Link to comment
Share on other sites

Anonīmais

Labi, skaņa vairāk nav tik aktuāla, izmantošu headsetu. Tātad ar to uzparikti ko andža norāda varēšu savienot savu x Kasti ar monitoru, kā arī nopērkot vēl mazu pārveidotāju kurā iesprauž balto + sarkanu = tumbu inputs?

 

Cik noprotu, ja vēlos pieslēgt Monitoru + ārējos spīkeros ar audio vadiņu, kā arī vienlaicīgi Datoru un Xkasti man ir nepieciešami;

1- http://www.ebay.co.u...=item48427dfb33

2 - http://www.ebay.co.u...=item45fe726cd2

3 - http://www.ebay.co.uk/itm/2x-RCA-Phono-Male-1x-3-5mm-Female-Jack-Socket-2m-UK-/360255375270?pt=UK_Computing_CablesConnectors_RL&hash=item53e0e4c7a6

Labots - Anonīmais
Link to comment
Share on other sites

Tu gribi nepārspraužot kabeli lietot vienu monitoru gan x kastei, gan datoram? Monitoram ir DVI ieeja, kāpēc datora signālu nepadot no tās? Un tad monitora settingos norādīt kuru "input" izmantot?

 

Tas switchbox ir pilnīgi lieks, vieglāk kabeli pārpraust.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...