Jump to content

Viasat HD Plus Uztvērējs


Bondos
 Share

Recommended Posts

Nu mans variants jau būtu palikt pie tā paša viasat, tikai ar citu linuxveidīgu E2 sat resīveru, pie viasat palikt dēļ tā ka ir karte un vairāk vai mazāk visam vajadzētu strādāt vienēr. Papildus kanālus , izmantotu dravinieku pakalpojumus.

 

 

P.S.

Papildus LNB un šķīvji tak tagad prakstiski santīmus maksā.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Nu mans variants jau būtu palikt pie tā paša viasat, tikai ar citu linuxveidīgu E2 sat resīveru, pie viasat palikt dēļ tā ka ir karte un vairāk vai mazāk visam vajadzētu strādāt vienēr. Papildus kanālus , izmantotu dravinieku pakalpojumus.

 

 

P.S.

Papildus LNB un šķīvji tak tagad prakstiski santīmus maksā.

Tas nozīmē,kad arī ar šho:http://www.pult.lv/product/amiko-shd-8900-alien/ tā Viašrota karte strādās man,un pagaidām varbūt var arī iztikt ar tiem 3 LNB un 90.cm šķivi no Viasat.

Link to comment
Share on other sites

Pats kartes nelietoju, bet Alien ir plagins MultiCAS, kas strādā ar gandrīz visām kartēm.Ja arī ne ar visām, tad ir pieejami arī visi citi EMU-oscam, wicardd u.t.t, tā ka problēmām nevajadzētu būt arī nākotnē.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja gribas izmest kaudzi naudas par neattaisnoti dárgám kastēm,tad jau nu DM ražojumi ir tie īstie.Es gan ieteiktu skatīties uz Vu+ vai X-Trend pusi.Daudz lētāki un aprīkojums un iespējas labākas par daudz dārgākajiem DM brūvējumiem.

antidrīmu reliģija rulz...

Es saprotu ka jums abiem ar gix no dreamiem vēmiens nāk, bet tas sāk palikt apnicīgi...

Neba nu jūs te visus tā skolosiet, kā ar tām unikālajām kastēm, kuras jūs abi mainat kā zeķes, apieties...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan neteiktu ka tā ir antidrīmu reliģija,tā ir DM anticenu politika,vismaz no manas puses.DM cenšanās ieņemt baigā monopolista stāvokli.

Un tad mani reizēm pārņem gandrīz vai gandarījums par ķīniešu brālīšiem un viņu kloniem.Ja Eiropā kaut kā DM vēl ko var padarīt,tad pret ķīniešiem viņi ir bezspēcīgi.

Link to comment
Share on other sites

DM kastes arī tiek ražotas Taivanā, kas tā pati Ķīna vien ir .Un apnicīgi man šķiet lasīt ieteikumus it visiem pirkt DM (ja arī vienīgā vēlēšanās ir iespraust tajā Viasat karti, ko citos uztvērējos var paveikt daudz vienkāršāk un lētāk) .No otras puses atkal baidot, ka medus pārstās tecēt lēto tautas uztvērēju dēļ...Tikai paši nez kādēļ nepērk operatoru kartes, lai arī varētu to atļauties...

Link to comment
Share on other sites

Tikai paši nez kādēļ nepērk operatoru kartes, lai arī varētu to atļauties...

 

Nu NTV+ nemaz Latvijā nevar nopirkt. A via$rotu man nevajag...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...