Jump to content

XFX 7900 GS XT overclock ar Coolbits


StulbsTuVai...
 Share

Recommended Posts

Gribu uzdzīt šo VGA,bet Nvidia control panelī neparādās papildus opcijas,kad pievienoju reģistram Coolbits...mēģināju arī manuāli,bet tāpat nekāda labuma.

Ko,sasodīts,es daru nepareizi?

Ar Riva Tuner arī mēģināju klokot,bet lidzko pacēlu frekvenci kaut par 5hz,tā parādījās artefakti spēlēm...

 

P.S.-man tākā būtu jāmaina termopasta procesoram...vai vga overkloks kautkada veida ietekme cpu temperaturu?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Klokota videokarte cpu temp nevar ietekmēt, Bet jautājuma pirmo daļu nehera nevar saprast

Link to comment
Share on other sites

StulbsTuVai...

Kas nesaprotams?

Coolbits-Nvidia control paneļa reģistra haks(laikam),kas padara pieejamas papildus iespējas,ka OC un tamlīdzīgi.

Tikai man problēma ir tāda,ka nekādas papildus opcijas man neparādās,kautgan Nviodia reģistru sarakstā Coolbits kā tāds parādās.

Link to comment
Share on other sites

Citu draivera versiju nebiji meginajis? Tiesham divaini ka neparadas papildus opcijas.

Ja ar RivaTuner cel videokartes frekvences un pec jebkuras celshanas radas artifakti - tad seko ka karte nav klokojama.

uz 7xxx serijas kartem programmas var nepareizi lasit un iestadit atminjas frekvenci (700MHz kaa 1400MHz)

 

un jaa, pie noteiktiem apstakliem, videokarte var ietekmet procesora frekvenci, bet ne uz vairak ka paris gradiem

Link to comment
Share on other sites

Par 30% uzklokota? Tak tu esi vienkārši klokošanasmonstrs! Vai tad nepietiek vēl veiktspējas?

Link to comment
Share on other sites

StulbsTuVai...

Tak tu gan laikam esi vienkārši pastulbs-testos tas ir uzrādīts,ne jau es to esmu dabūjis gatavu.

Un ar jaunākajiem nvidia draiveriem arī Coolbits nestrādā...dari,ko gribi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jau esi tik gudrs, tad ko lien te ar saviem gudrajiem jautājumiem? KO tērē savu dārgo laiku uz BOOTa durikiem, ja pie tevis uz konsultāciju rindā stāv pasaules labākie overklokeri?

Bet ja rinda nestāv, tad filtrē bazaru. Kas atļauts d_l, nav atļauts zaļiem gurķiem.

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

StulbsTuVai...

Ak dies',cik ātri visi aizsvilstas....

Būtu es gudrs,es te neatrastos un neprasītu pēc padoma.mazulis-necepies tā,visiem var būt melnās dienas un ne pārāk labs garastāvoklis(to es par sevi).Ja kādu aizskāru-atvainojos... :pooh_go:

Labots - cerinjsh
Link to comment
Share on other sites

Un ar jaunākajiem nvidia draiveriem arī Coolbits nestrādā...dari,ko gribi...
Jaunakajos nVidia draiveros Coolbits funkcijas pilda nVidia Control Panel, jaskatas uz vecakiem draiveriem.

Ja interese tiesham virstakteshana - tad RivaTuner mak darit visu to pashu. Pie tam, tu tak pats teici ka pat minimala frekvenchu celshanas delj rodas nestabilitate.

Link to comment
Share on other sites

Ak dies',cik ātri visi aizsvilstas....

Būtu es gudrs,es te neatrastos un neprasītu pēc padoma.mazulis-necepies tā,visiem var būt melnās dienas un ne pārāk labs garastāvoklis(to es par sevi).Ja kādu aizskāru-atvainojos... :pooh_go:

 

Tak palasi ko šamais āpsis vispār uzrakstīja ... tak pats vien kašķi mēģināja taisīt lai ir par ko kasīties. Un tas, ka RivaTuner pēc pavisam neliela overclocka met laukā zaļus artefaktus nebūtu nekāds brīnums ... uz viena pavisam veca Radeon HD atceros ar šamo sen sen atpakaļ dzinu overclock, bet nācās diezgan pakonfiguēt pašu programmiņu, lai viss normāli aizietu, jo proga tobrīd bija vienīgais šāds user-friendly risinājums tādiem zaļknābjiem kā toreiz man

Link to comment
Share on other sites

StulbsTuVai...

Labi,pats tomēr kautkā uzrakos uz EVGA Precision softa.

Tagad GPU stāv uz 560 core clock no 450 Mhz un memory clock 1490 no standarta 1320 Mhz.

Izmaiņas nav nekādas lielās,bet pāris fps klāt ir...

Jautājums-vai ir kautkāda atšķirība,ar kādu softu tiek veikts OC...jo cik skatos,ar citām programmām(jā,jā,tas pats coolbits) ir dabūtas augstākas frekvences...jeb tas tīri no veiksmes un kartes atkarīgs...?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur iepriekšējā postā bija tāda atbilde - "no veiksmes un kartes atkarīgs". :)

sasodīts tev tie pāris fps? Vai arī sporta pēc? Saprotu tos kuri no vienas sērijas zemāka modeļa uzbliež augstāku, tikai tev no 7900 jau augstāk nav kur kāpt, da i ne katrai sērijai tas iespējams.

Link to comment
Share on other sites

StulbsTuVai...

Nu...pāris fps arī ir fps...ir tomēr atšķirība no ~19 uz ~25,vai ne?

Un jā,arī tīri sporta pēc tas tiek darīts,jo jau uz default frekvencēm karte pavelk visu,ko gribu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...