Jump to content

TL-WR1043ND connection timeout


sLiEkA
 Share

Recommended Posts

sveiki viesiem

 

probleema ar tl-wr1043nd ruteri, megjinashu iisi izklaastiit probleemu.

nesen iepirku tl-wr1043nd ruteri, meneshus 2 ruteris straadaja kaa naakas, liidz vienu dienu pazuda nets (pa wifi), pa vadu viss iet, noresetoju uz rupnicas iestatijumiem, uzliku jaunaaku firmwari no tp-link lapas, nekaa, nevaru piekonekteeties, pa vadu viss iet.

Aiznesu uz garantiju, iedeva tadu pashu jaunu, iesprauzhu elektribaa, megjinu konekteeties wifi atkal neka, pa vadu viss notiek.

Aiznesu ruteri uz darbu un viss notiek, varu piekonekteeties wifi, pa vadu ari viss notiek, vakaraa atnesu maajaas no darba ruteri, i notiek brinumi nevaru piekonekteeties, WTF ? kaads var rast shitam izskaidrojumu ? varu likt kaadus vien veelos settingus, darbaa viss notiek, maajaas nekas nenotiek, pa draati viss straadaa kaa naakas.

neko nemainot ruutera/datora konfiguraacijaa, darbaa konekteejaas, maajaas nee, maajaas ir LTC, darbaa arii, adresi ruuters WAN arii dabon abos gadijumos, nekonekteejaas ne win laptops ne apple laptops

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Tev mājās slikta aura!

 

bet ja pa tēmu, vai tik kaimiņam arī nav rūteris uz tā paša wifi kanāla? pamaini kanālu.

Labots - erikonkulis
Link to comment
Share on other sites

ggg97 yep, tieshi tas pats kompis un ruterim tieshi tie pashi settingi (factory)

 

erikonkulis meegjinaaju jau, bet, ja nomainu kanaalu, tad vispaar tiiklu neredzu :D nu paproveeshu veel, apkaart tik kaadi 2,3 tiikli ir

 

taa vien izskataas, ka jaasauc kaads ekstrasens vai maaciitaajs uz maajaam

Link to comment
Share on other sites

Tu saki, pa vadu viss iet. Tas ir kā, caur ruteri ar vadu, vai pa tiešo pie ltc modema ar vadu?

 

Jāsaka, man arī ir viena situācija, kad 2 ruteri strādā gan pie LTC DSL, gan optikas modemiem bez problēmām, bet aiznesot abus pie sievasmātes (šoreiz bez jokiem) neviens nedabū adreses no viņas LTC DSL modema. Ar vadiem esmu izeksperimentējis, nesis atpakaļ uz mājām, viess notiek, tikai ne pie sievasmātes ( bez jokiem). Man ruteriem setingi arī defaultie nomesti . Tev līdzīga situācija? Pie sievasmātes ir divi datori, tos spraužot pie LTC pa tiešo ar vadu arī viss kārtībā. Ruteru modeļi nav tavējie, man viens Asus, viens D-link.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

@ggg97 rūteriem mac adreses noklonēji no sievasmātes kompjiem? ir bijis identisks gadijums ar dsl. klonēšana palīdzēja

Labots - erikonkulis
Link to comment
Share on other sites

ggg97 man adreses dabuu tas pats wifi tp-link ruuters no DSL modema gan pa taisno, gan caur net gear ruteri

 

bet probleemu atrisinaaju peec erikonkulis teiktaa, pashaa saakumaa kad negaaja liku kaut kadu 5,6,7 kanaalu (bet neviens tikls nebija uz shiem kanaliem), tagad uzliku 10 kanaalu un viss aizgaaja, paldies :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...