Jump to content

RAM slodze


Drupijs
 Share

Recommended Posts

Es jau nestrīdos ka ir ok :) ...gribu saprast kāpēc tāds skaitlis un vai tas ir normāls! Vai 64bit w7 var mainīt šo problēmu? Tobrīd rakstot nebija pa rokai 64bit tagad slinkums pārrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Es, protams, atvainojos par OFF_topiku, bet ko nozīmē "pārrakstīt windows" ? Varbūt vajag stenografēt windows ?

Jo tālak jo trakāk. Nav pirmais gadījums kad cilvis "pārraksta windows" nevis instalē .

Tas ir valodnieku kārtējais jaunvārds?

Link to comment
Share on other sites

autor, tev nav 30% noslodze no 4gb, tev varetu būt 30% no 3gb ram un tie 30% ir pat ļoti normāli, kas attiecīgi varētu būt 1gb ram,

arī no win7 specifikācijas kā minimālo rekomendē vismaz 1 gb ram

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Man piemēram ir windows 7 64 bit un neko nedarot uzrādās 28% ar 4 gb ramu.

Labots - -ASUS-
Link to comment
Share on other sites

Nu kad beidzot tauta sapratīs, ka W7 (arī Vista), atšķirībā no XP, prot ar ram strādāt, nevis bezjēdzīgi turēt tukšu ??? Atmiņā tiek ielādētas nepieciešamākās lietas, kas krietni paātrina kaut vai kāda softa startēšanos, taču, kad kādam rijīgam softam ir par maz - W7 automātiski atbrīvo nepieciešamo ram daudzumu.

Un jā 4GB ram un 32 bit OS - ģeniāls risinājums :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->Raiviic

4GB RAMs un 32-bitu sistēma (piekritīšu jau augstāk minētajam) ir pilnīgi OK risinājums. Pus giga, kas iet postā ir pilnīgi nekas, un smieklīgi par to stresot. Minētais iemesls - vienkārši nebija pie rokas 64-bit instalācija, ar ir pilnīgi OK attaisnojums cilvēkam, kurš neinstalē kompjus katru dienu.

Link to comment
Share on other sites

Pofig, ka 32nieks uz 4GB, man portāblim arī ir 4GB un 32nieks, jo pārējie dzelži neadekvāti priekš x64. un ko man tagad darīt? steigā raut ārā 2gb moduli un mainīt pret 1gb, ja reiz stokā 2x2gb nāca?

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Uz x-64 videji 20-24 procenti 8GB CORSAIR 1600Mhz-10-10-10-27

Link to comment
Share on other sites

Nepastiepās krāniņš, taimingi sūdīgi :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
termalais

kais vainas 4gb ram uz 32bitu sistēmas? viņam vajadzēja likt 3.5gb?

 

nu nezinu man 8 gb uz win 7 32 bitu sistemas un redzu un lietoju visus 8 gb, bet tas ir kkads specifisks nosaukums tam windowsam! arii ir 27 % (vairak ka 2,2 gb aiznjemti tiesa wins nav svaigs) noslogojums neko nedarot kad pc ir (gaidstaavee).

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kāds tur vēl specifisks nosaukums :) Windows Server 2003/2008 atbilstošas edīcijas skaidrs, ka var redzēt un izmantot vairāk par 4GB, bet tā ir pilnīgi cita opera.

Link to comment
Share on other sites

termalais

Nu tu esi iebraucis ne tur ! Jo man ir Windovs 7 Enterprise nevis server !

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Windows 7 32-bitu edīcijām (izņem Starteri, kuram 2GB), fiziskās atmiņas limits ir 4GB.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...