Jump to content

Sony KDL-46HX820 vai Samsung UE 46D7000


guess
 Share

Recommended Posts

Jūs jau abi piedāvājat plauktu augstākus TV(+300 ls):)

Biju šodien dzīvē skatīt abus manus pieminētos modeļus...Secinājums,ka 3D Samsungam bija izteiktāks nekā Sony,bet TV bilde sony patīkamāķa, tad kad pārdevējs pieregulēja zemāku "chotkastj" samsungam, tad jau vairs tik traki acīs negrieza un jau arī likās ok...

Kas tad ir ar to samsungu tik slikti,ka jāliek -100?!

Link to comment
Share on other sites

Nekas, tikai forumā ir divi jau sen apnikuši Sony un Philips dīleri...Cik tad var...Iesaku apskatīties dzīvē bildi un izvēlēties to, kurš labāk patīk!

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Nu, samsungs kā brends, vismaz pāris klases zemāks nekā sony... kaut gan tagadējos laikos arī sony vairs nav tas kas kādreiz bija, tā ka hvz. Es personīgi samsungu neizvēlētos tikai tāpēc ka samsungs. Bet ne jau visiem ir tādi aizspriedumi kā man...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Kā tur ir ar tām brillēm,itkā aktīvās labākas,biju pieslēdzis savu PS3 pie 47 collu PHILIPS un bija labs 3D,bet brilles ta pasīvās,tagad nevaru saprast pirkt SONY,vai PHILIPS,jo,piemēram lai uz SONY KDL 40EX720 lai skatītos 3d jāpiepērk brilles un transmiters,priekš pasīvajām transmiteri ta nevajag

Labots - u233
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pats pirms mēneša paņēmu Samsung.

Biju izvēlējies LG, taču pārdevējs ieteica Sony.

Taču apstākļu sakritības dēļ satiku Samsung pārstāvi un viņš pastāstīja kāpēc vajag ņemt tieši Samsung.

Galvenais iemesls ir ekrāna matrica, jo Samsung 3D funkcijai nav zudumi, respektīvi vari galvu locīt kā gribi un bilde paliek tāda pati, taču LG un Sony 3D efekts pazūd, kad galvu noloka uz sānu.

Link to comment
Share on other sites

proTEST vot nepiekritīšu gan.

Veikalā speciāli esmu salīdzinājis tevis minētās lietas. Kāreiz LG bija vienīgais, kam 3D efekts nepazuda noliecot galvu uz sāna. Samsung un Sony aktīvajās bildēs uzreiz tumša bilde.

Link to comment
Share on other sites

proTEST vot nepiekritīšu gan.

Veikalā speciāli esmu salīdzinājis tevis minētās lietas. Kāreiz LG bija vienīgais, kam 3D efekts nepazuda noliecot galvu uz sāna. Samsung un Sony aktīvajās bildēs uzreiz tumša bilde.

Es taču arī uz vietas veikalā salīdzināju. Un viss notika tieši tā kā pārdevējs sacīja.

Neesmu neko izdomājis.

Kāpēc tad tehnoloģijās Samsung iet strauju uz priekšu nekā pārējie ?

Link to comment
Share on other sites

Es taču arī uz vietas veikalā salīdzināju. Un viss notika tieši tā kā pārdevējs sacīja.

Neesmu neko izdomājis.

Kāpēc tad tehnoloģijās Samsung iet strauju uz priekšu nekā pārējie ?

Nu nezinu - ko un kā tu esi skatījies, bet pirms nedēļas skatījos tieši D7000 un D8000 un noliecot galvu 3D attēla vietā bija melna bilde.

Un es neteiktu ka teiksim LG baigi atpaliek no Sansung. Paskaties kaut vai ko abas kompānijas ir parādījušas CES2012.

Link to comment
Share on other sites

Taču apstākļu sakritības dēļ satiku Samsung pārstāvi un viņš pastāstīja kāpēc vajag ņemt tieši Samsung.

 

Protest tu sastapi Samsung pārstāvi un viņš tev paskaloja smadzenes :D Jebkurām aktvījām brillēm pagriežot viņas ir divi effekti: Pazūd 3D effekts vai paliek tumšas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...