Jump to content

wifi neatrod rūterus


zhakal
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka laptops vairs neatrod tīklus, kuriem piekonektēties, kad interneta vads no laptopa izrauts un ieslēgts bluetooth. Pirms nedēļas viss bija kārtībā. Es aizgāju ciemos, atkonektējos no servera, kuram dators pats automātiski bija piekonetējies un visi serveri nu ir pazuduši. Nav forši arī tas, ka mājās, kur agrāk apkārt bija daudz tīklu, tagad neko neatrod.

Kas varētu būt pie vainas? Neko daudz no datoriem nesaprotu, bet rokas arī it kā galīgi līkas nav. Esmu mēģinājis atslēgt firewall, manuāli pievienoties esošam serverim, kaut kādus vēl trakos trikus esmu pamēģinājis, bet nekas nestrādā.

It kā jau sūds, jo mājās man ir vads, kurš tīri labi apmierina mani no interneta viedokļa, bet, kad jāiet uz skolu, tad gan ir galīgi garām, jo tur internets ir nepieciešams.

 

Edit, virsraksts arī kaut kāds čorns padevās tāds pats kā topiks, bet nu manī mīt cerība, ka sapratāt, ko domāju ;)

Labots - zhakal
Link to comment
Share on other sites

... atkonektējos no servera...
Bet varbūt atslēdzi (disable) pašu WiFi karti ? Kas redzams settingos vai Device managerī?
Link to comment
Share on other sites

nez, vienkārši šajā kastē piespiedu "disconnect" pogu un pazuda visi serveri.

Par to kartes ieslēgšanu/izslēgšanu nezinu, pameklēju kādu info internetā, tā arī neatradu kā/kur.

Un arī draiverus esmu salicis pēdējos virsū.

post-84551-0-10891000-1323183989_thumb.jpg

Labots - zhakal
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Kaut kur ir jābūt slēdzim uz ķapļapa, kas ieslēdz/izslēdz vairlesu, Gan jau esi izslēdzis.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Piekrītu Atkarīgais. Droši vien to slēdzi esi nospiedis wifi on/off. Man te nesen bija gadijums, līdzīgs. Lapsim neiet wifi, pie kam laptops iekš UK, tā kā saziņa tik telefoniski. Tur otrā galā dāma kura ar dzelžiem uz jūs. Nu viskaut kādi mēģinājām pa telefonu to problēmu atrisināt, bet nekā. Tad atbrauca pēc mēneša uz LV ciemos.... un izrādijās, ka ir izslēgts wifi. Tā on/off poga tur tādā vietā, nu nespeciālists nesapratīs, ka būtu jāspiež.

Link to comment
Share on other sites

nu laptops man ir salīdzinoši lētais gals un ir tikai divais pogas "on/off" poga un "bluetooth/wi-fi on/off" poga. tā kā laikam nebūs īstais. Saproti, ka viss strādāja, kamēr nenospiedu disconnect uz viena no tīkliem. :/

Labots - zhakal
Link to comment
Share on other sites

Šoreiz datora lētums nebūs īstais problēmas iemesls. Paspēlējies ar to "bluetooth/wi-fi on/off" pogu. Un nākamreiz bez vajadzības neaiztiec strādājoša wifi setingus/pogas. Tev pietiks tikai ar lapša "on/off" pogu.

 

Un ko rāda WiFi ikona desktopa labajā apakšējā stūrI? Manā bildē ar sarkanu apvilkta. Tev viņa tur ir paslēpusies zem desktop notification area.

post-64762-0-92359300-1323202328_thumb.png

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Kaut ko tādu, plus, tikko izrāvu kabeli, un labajā apakšējā stūrī izleca simbols, kuru nospiežot nonācu pie šitās kastes.

 

Un drunk_lizard, kas tur tik smieklīgs? Taču nezinu kā tās pogas saucās, nekad nav bijusi vajadzība zināt nosaukumu, pietiek ar funkciju/nozīmes zināšanu.

post-84551-0-90979200-1323209683_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

nu jā jā, tur runa bija par to vai es maz varu atrast to pogu. un ja jau es zinu, ka man tāda ir, tad atrast un ieslēgt gan jau māku. nav man 3 gadi, iepostot internetā māku. :D

 

ok, kaut kada mistiska veidaa tiku pie interneta. Tagad lieta tada, ka skype man iet, bet neviens browseris nedarbojas. Nu tobish, chatot varu, bet nevienu majaslapu apmeklet nevaru. iisaak, interneta konekshens ir, bet lietot webu nevaru. Ar vadu viss normaali, shita notiek tikai ar wifi. Ir idejas kaa problemu risinaat? :/

Link to comment
Share on other sites

o, paldies! tagad viss iet uz urrā!

tur baigi gan izurbos visādām pamācībām, bet beigās arī tos dns serverus samainīju :D

paldies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...