Jump to content

No neglītā pīlēna par gulbi !


Klasson
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

 

 

Tātad, draugs ieteica man griezties uz boot.lv forumu, jo šeit esot ļoti izpalīdzīgi un saprotoši, kā arī pretimnākoši cilvēki ! :)

 

Visi taču mēs zinām veco labo Counter Strike 1.6. Lūk, man ir problēma ar spēles fps drop'u. t.i., kad es redzu sev priekšā smoke un ir kāds cilvēks + ja vēl sāku šaut, tad riktīgi krīt fps, kas, protams, apgrūtina spēlēšanu... Varbūt jūs varat ieteikt kaut kādus veidus vai kaut kādu problēmas risinājumu bez jauna pc vai videokartes or something iegādes, lai man atvieglotu spēlēšanu ?

 

Mans dators:

 

Intel Pentium 4

Windows XP SP3

2.66GHz

1,00GB of RAM

Videokarte - GeForce 6200 Turbocache

 

 

Saprotu, ka dators nav no labākajiem, kā arī no jaunākajiem, bet kaut ko, es ceru, ka izdarīt lietas labā var, jo kā nekā spēle jau arī nav no jaunajām. Mans mērķis ir tā teiksim: "No sūda uztaisīt konfekti" ;) Ceru uz jūsu atbalstu!!

Link to comment
Share on other sites

bez jauna pc vai videokartes or something iegādes

 

* jauns SSD vai VelociRaptor cietnis

* Lielāks, smukāks monitors

* Krutāka pele

* Nostopēti liekie servisi ( GameBooster programmiņa to dara automātiski ).

Link to comment
Share on other sites

shtolcers

Man šķiet, ka bija kaut kāda opcija, kur varēja uzlikt sliktāku kvalitāti dūmiem.

Bet nez, CS pēdējo reizi spēlēju pirms kādiem 5 gadiem :D

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Salabo tēmas nosaukumu atbilstoši foruma noteikumiem, citādi 30min laikā šo tēmu kāds izdzēsīs!

Link to comment
Share on other sites

jo šeit esot ļoti izpalīdzīgi un saprotoši, kā arī pretimnākoši cilvēki ! :)

:sarkasms: :sarkasms: :sarkasms:

Tu ko, mums pat te moders ir vienmēr piedzēries rupeklis :D

 

Par tēmu, cs ļoti sen nav spēlēts, bet bija šītu pakas, ar kurām neredz smoke un flash vispār, toties redz pretinieku caur sienām. Izprovē, problēmai vajadzētu pazust :>

cheat2.jpg

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Mjā iesaku Gestapo variantu, jo pēc tam spēlējot pret botiem lagot nevajadētu :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, draugs par "ļoti izpalīdzīgajiem un saprotošajiem cilvēkiem" kā redzi ir nedaudz pārspīlējis, ņem par piemēru kaut vai moderātorus. Bai cerēsim, ka viņi ir īpaši pretimnākoši šajā foruma "miskastes" daļā, un atlikušajā forumā arī kaut ko dara...

Par tēmu.

Kā jau iepriekš rakstīja, pamēģini uzlikt dūmiem un visam pārējam iespējamajam zemāko kvalitāti, to var izdarīt pie options, ja tas īpaši nepalīdz, tad pameklē kādu config, kas uzlabo fps, tie arī šad tad nedaudz palīdz. Bet visdrīzāk apsver sava PC uzlabošanu. Pēc izsmeļošākām atbildēm pamēģini doties uz kādu no lielākajiem Latvijas CS webiem, tur būs gudrāki cilvēki saistībā ar CS jautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka moderators savaa pirmajaa postaa uzrakstiija - antialiasng!!!

mlje, ja tups un nevar iznjemt kjeksi pie sjii vaarda savos suuda speeles uzstaadiijumos, tad njefig lietot datoru!

 

 

Ja tu domā noņemt ķeksi pie videokartes uzstādījumiem, tad to jau esmu izdarījis. Vai arī tu domā kaut kā atsevišķi vēl pašai spēlei var noņemt to ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...