Jump to content

Lenovo G560 displejs


chapitis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

 

Kā jau minēju virsrakstā, mana portatīvā datora modelis ir Lenovo G560. Pirkts pirms apmēram pusotra gada.

 

Viss sākās ar to, ka es biju pietiekami gudrs, tā teikt, lai ieliktu savu portatīvo mugursomā Sleep režīmā. Rezultātā, kad pēc kādām 4h to izņēmu ārā, ventilators sācis skaļi griesties un, galvenais, puse no ekrāna ir magenta krāsā, bet cauri redzēt var.

 

Attaisīju vaļā, secināju, ka ventilators ķeras gar to savi ietvaru. Bet nu ventilators nav īsti galvenā problēma, to jau esmu pasūtījis jaunu.

 

Daudz vairāk mani interesē, kas īsti varētu būt noticis ekrānam. Tātad, tieši ideāli apakšējā puse no ekrāna ir magenta krāsā, bet cauri rezēt visu var. Laikam varētu teikt, ka ekrāns vienkārši neizstaro zaļo gaismu tajā daļā. Viss pārējais funkcionē.

 

Vēlējos uzzināt jūsu viedokli par to, kas tieši varētu būt sabrāķējies, ja no manis uzrakstītā var kaut ko izzīlēt. Pēc mēneša, kad beigsies universitāte, būšu Latvijā un tad varēšu uzzināt kaut ko par garantiju, ja tāda vēl eksistē.

Link to comment
Share on other sites

arī ar pasvilušiem čipiem ir redzēts, ka rāda tikai pusi, vai konkrētas matricas daļas citā krāsā.

autors nav precīzi uzrakstījis, vispār derētu bilde. ko kompis rāda pie ārējā moņa?

 

ja mainīsi lv kantoros, kādi 90laši tev paprasīs, ja sūtīsi no ebay un pats mainīsi, tad uz pusi lētāk sanāks.

Link to comment
Share on other sites

kaada veel videokarte?! pilsonis ar savu mugursomu futbolu paspeeleejis...

matrica.

 

Nē, transportēšana mugursomā noritēja ļoti, ļoti saudzīgi es pat teiktu.

 

arī ar pasvilušiem čipiem ir redzēts, ka rāda tikai pusi, vai konkrētas matricas daļas citā krāsā.

autors nav precīzi uzrakstījis, vispār derētu bilde. ko kompis rāda pie ārējā moņa?

 

ja mainīsi lv kantoros, kādi 90laši tev paprasīs, ja sūtīsi no ebay un pats mainīsi, tad uz pusi lētāk sanāks.

 

Ar to bildēšanu, īstenībā, diezgan interesanti. Iegāju powerpointā, lai varētu uzlikt baltu fullscreen, vairāk vai mazāk. Rezultātā, tajā daļā, kur balts ekrāns, magenta krāsa lēnām izzuda un bija balts! Melnajā daļā gan zaļš rādījās. Kad izgāju ārā no power pointa, baltā krāsa kādu 30 sekunžu laikā pārvērtās vecajā, labajā magenta. Īsti nav pa rokai nekur man šeit neviens kabelis, lai pieslēgtu laptopu pie cita monitora.

 

Rekur būs bilde (bildēts ar telefonu)

 

http://imageshack.us.../img0245op.jpg/

 

EDIT

 

 

īsti nesapratu pēdējo jautājumu. Pagaidām ir tā, ka, lai ventilators beigtu ķerties, es uzspiežu uz portatīvā korpusa tajā vietā, kur apmēram atrodas ventilators, ar spēku, kas nebūt nav šausminoši liels un traumētu pašu korpusu. Tad ventilators apklust. Joprojām griežas, bet nu jau neķeras un ir kluss kādu laiku.

Labots - chapitis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...