Jump to content

''Windows 7'' (64bit) vidē ''CorelDraw-11'' noglabātajiem dokumentiem nav redzam


cainiks
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Iegādājos jaunu datoru ar licenzētu OS ''Windows -7''(64bit), uzinstalēju ''CorelDraw -11''. Viss lieliski darbojās izņemot to, ka noglabātajiem ''CorelDraw-11'' dokumentiem nav redzams to izskats sīkattēla veidā. Vecajam datoram OS ir ''WinXP'' un ''CorelDraw -11'' veidoja sīkattēlus noglabātajiem dokumentiem. Kur aprakts suns? Iepriekš pateicos!

post-92195-0-90001700-1322649841_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

My computer. Organize -> folder and search options -> view = pirmais čeksboksis - always show icons.

 

EDIT - heh, tomēr vēl vienam jānoņem ķeksis arī - display file icon on thumbails.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Liela pateicība, Baigais Janka, par atsaukšanos manai problēmai, bet saprast sarežģīja tas, ka mans W7 ir latviešu valodā. Lai kā nebūtu, aizsūtu Tev mapju opciju lapiņu, lai redzētu kādi ķekši tur ir. Ceru, ka pēc redzētā vēl pakomentēsi...

post-92195-0-48223400-1322665893_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Lai dies nogrābstās! Šuš. To es par frazeoloģiski sintaksiskajiem invalīdiem LV windowsā.

"Rādīt faila ikonu sīktēlos" - varētu būt šitas, ķeksi laukā. Tad nu man šķiet būtu jābūt OK.

Link to comment
Share on other sites

Augšminētie padomi nav nesuši padomu problēmas risinājumam.

 

Interesantākais novērojums uzdotās tēmas sakarā ir TAS, ka gatavojot @ pasta vēstuli INBOX(Ā) atvēru logu: ''izvēlēties augšupielādējamo failu'' un tajā ''CorelDraw'' noglabātie dokumenti ir ar dokumenta izskatu!!!! Joprojām esmu nesaprašanā?!

post-92195-0-08089400-1322827763_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nezi, varbūt vajag ikonu kešu iztīrīt? Tipa, nodzēs failu iekš sava usera profila: AppData\Local - tur iraid IconCache.db. Un pārstartē exploreri.

Link to comment
Share on other sites

...Baigais Janka, ja es varētu atrast vismazāko pieturas punktu Tevis ieteiktajā...Windows man latviešu valodā, nav man anglosakša saprašanas, neesmu apguvis datora tehniskās lietas tik perfekti, lai zinātu angliskos terminus šajā jomā... pļurkt. :dornis: Zinu, ka mani vajadzētu pasūtīt... Sāku kristies svarā...

Kāds man atsūtīja palīdzību. Arī angliski, bet valodas un tehniskās zināšanas pārāk vājas, lai ko izlobītu -

I had EXACTLY the same problem, I just fixed it!!!

Try this and let me know how you go cause it just worked for me:

1. Go to your Control Panel then PROGRAMS AND FEATURES (ADD/REMOVE PROGRAMS)

2. Select CorelDraw X4 (or whatever version you have) and click

3. Select Modify from Corel's uninstall options window

4. Scroll down to UTILITIES you should notice your "windows shell extension' box un-ticked, go ahead and tick it . Then run thru the rest of the process until it's done. That's it!

Pilna adrese šai vietnei - http://coreldraw.com/forums/t/19935.aspx?PageIndex=2

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...