Jump to content

Kas ir lētākais verķītis, kas spēj atskaņot video uz TV?


 Share

Recommended Posts

Tā pat vien

Tā tiek rakstīts LTC forumā:

 

Kam ir domāta USB ligzda?

TV dekodera sānos esošā USB ligzda paredzēta dažādu ārējo/perifērijas ierīču pieslēgšanai, lai nākotnē paplašinātu Interaktīvās TV piedāvājumu funkcionalitāti (piemēram: USB klaviatūru čatošanai vai USB Web kameru). Pašlaik šī ligzda nav aktīva.

Link to comment
Share on other sites

320 GB ārējo disku atpazina, neatpazina, ja bija sadalīts partīcijās. Diskam, protams, vajag savu barošanu, iebūvētais USB nepavilks.

 

Par failu formātu atpazīstamību nepateikšu, man bija FATs

 

Telekoms 21. gadsimta otrajā desmitgadē gatavojas pie tv kastes ļaut slēgt usb klavieri. Zilzobis mūs sasniegs ap 2030to acīmredzot...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

izdomaaju, ka uzjautaashu cilveekiem, kas ir uz tu ar shiem media playeriem.. respektiivi, ir 37" LCD samsungs un gribas piepirkt kaadu media playeri, bet to gribas izdariit pa letam naudam ~50Ls, kaadi ir varianti? it kaa visadi pribambasi iekshaa tam aparatam nav vajadziigi(youtubes utt softi), galvenais lai spej atskanot 720p visbiezhak ar ac3 vai dahzreiz DTS skanju, maybe kadreiz 1080p(protams, mkv formata).. buutu feini, ja butu iebuvets p2p clients, bet nu tas nav obligaati, butu labi arii ja varetu, vajadzibas pec, ielikt HDD, dazhas usb vietas arii nenaktu par ljaunu..

esmu it ka skatijies uz acmes un kworld aparatiem, bet youtube kluse par shiem aparatiem, tapec nav parak liela uztuciba, it kaa.. maybe kads ir iegadajies shos aparatus?

p.s. shii ir vairak ka davana ieplanota.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
rabarbers

NASH Depo par 17 ls melns izskatīgs korpus USB saprot visus formātus,nāc un ņem.

Link to comment
Share on other sites

cik es skatijos pēdejā laikā visiem lētajiem pleijeriem ir viena nopietna problēma - nespēj atskaņot AC3, visu citu njem video raadiis, bet skanja bus jakonvertē :(

Link to comment
Share on other sites

Lētākais ko manīju: pa 10 Ls DVD/USV Flash atmiņas spēlētājs ar sajātu DVD padarīšanu. USB funkcija strādāja, bet tas bija trekno gadu beigās.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

К сожалению, плеер не поддерживает HD-звук (выводится только цифровой аудиопоток DD и DTS)

 

tātad vai nu vajadzēs konvertēt vai arī kādu resīveri/mājas kinozāli.

Link to comment
Share on other sites

nu tie kas pērk lētučus - iespējams ka uz TV skaļruņiem - tad der. kāda jēga tad no hd formātiem ? tad lai velk DVD ripus un miers un bāž maximas nasha parātā.- būs lētāk priekš kam tad medijapleijieri ?

Link to comment
Share on other sites

nu tie kas pērk lētučus - iespējams ka uz TV skaļruņiem - tad der. kāda jēga tad no hd formātiem ? tad lai velk DVD ripus un miers un bāž maximas nasha parātā.- būs lētāk priekš kam tad medijapleijieri ?

kamēr normālai mājas kinozalei ir nepieciešami 1000 vadi viņas nekljus populāras.

Media playerus pērk lai skatītos ne tik daudz lai klausītos viņus, hd teljuks hd saturs, skaņa 10W stereo un 99% neko nekad vairāk nevajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

kādi tūkstotis vadi ? man viss samērā kompakti salikts. aizmugurēm vadus zem līstēm var pamest. vai labāk tad nepievienot - nevis kā daži uzliek satelītus virsū frontiem :D .

Pa lielam vajag tikai vienu digitālo vadu + skaļruņu vadus - kādi tur vadi ?

DSC09457.jpg

Link to comment
Share on other sites

es neteiktu ka tas iist iiederētos minimālisma stilā, un par šādu istabas izkārtojumu es saņemtu - Kas tās par tādām kastēm, vāc visu to uz garāžu. un ko darīt kam koka līstes?

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Normālai kinozālei vienmēr vajadzēs ļoti daudz vadus un hd saturam neko patreiz labāku pa BD disku neesmu redzējis,nezinu man jau liekas,ka dts masteru normāli var dabūt ārā tikai no BD pleijera nevis kompja vai media pleijera.

Link to comment
Share on other sites

vienkārši vīram mājās gala vārds. :D kastes vajag un viss :D un pirkumi netiek saskaņoti ar nevienu - vajag -tātad vajag.

nu jā BD maksā. es kā latvietis praktiskais izvēlos HD/BR ripus. man it kā ir HTPC ar DVD rom, bet nevienu disku neesmu ielicis pa šiem gadiem. bija doma ielikt BR draivu, bet pie tām disku cenām - paldies un laikam vairāk esmu mūzikas cienītājs nekā filmu, kaut gan šad tad paskatos predatoru piem. HD :mrgreen:

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Varbūt tad ir risinājums tās jaunās austiņas, kaut kādas mistiskās sony 7 kanālu, nav ne jausmas par skaņu, bet risinājums varbut nav sliktāks par dažu labu piedāvāto variantu.

Link to comment
Share on other sites

tu domā tās austiņas dekodēs HD ciparu plūsmu ? šaubos...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Oskar tavam HTPC ir HDMI izeja? Un, kad tu skaties BDripu,tu vari dabūt arā DTS-HD master vai tikai dts un ac-3.

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

ir hdmi. cik atceros pamatā DTS vai AC3.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nu jā,tur jau laikam arī ir atšķirība no diska un ripa,kur abiem bilde ir HD un praktiski atšķirības ir minimālas, tikai skaņa atrajam ir SD līmenī,kas ir DVD diskam defaultā.Vajag labus dzelžus,lai skaņu piedzītu BD līmenim,kas ir diezgan padārgi un tagad jau BD pleijeri ir lēti un diskus arī jau pakaļ sāk sviest.

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

bet man nav jēga baigi iespringt uz tiem HD audio formātiem - jo AC3, un DTS pilnīgi pietiek priekš mana budžeta resīvera un manām prasībām pret filmu skaņu. tas ir vājais posms.

Link to comment
Share on other sites

dts masteru normāli var dabūt ārā tikai no BD pleijera nevis kompja vai media pleijera

No mediapleijera HD skaņu var dabūt tik pat labi kā no BD pleijera, komerciālos BD atskaņot nav problēma, arī ripam var atstāt HD audio celiņu un skatīties kaut no zibatmiņas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lap neko, jau pasūtīju :sarkasms:

Moš uzbliezīšu kādu rindu pēc tam.

Papriecājos un atdevu garantijā, pēc firmware apdeita atteicās pazīt hdmi vadu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

atkal pacelšu topiku, bet man nedaudz joprojām ir neliela nesaprašana par to dts dekoderi.

esmu noskatījis šādu rīku:

http://www.sony.lv/product/dvd-player/dvp-sr350/tab/overview#tab

bet tam nav iebūvēts ne dts, ne dolby digital dekoders. bet vai tas ir nepieciešams, ja atskaņotāju gribu izmantot uz crt tipa televizora, un klausīšos filmas tikai uz televizora skaļruņiem ?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, ja filmai būs tikai DTS skaņa, Tev būs vienkārši mēmais kino.

Link to comment
Share on other sites

http://www.sony.lv/p...hnicalspecs#tab

tagad atradu šādu verķi ar dts dekoderu. bet te atkal nedaudz samulsināja citas lietas-

1.-nekas nav pieminēts par dolby digital atbalstu, bez tā arī nevar sanākt mēmais kino?

2.- pie atbalstītajiem formātiem neatradu arī .avi, bet pārsvarā visas filmas man ir šajā formātā.

3.- paskatoties tās terminal specifikācijas,sāku šaubīties, vai to aparātu vispār var dabūt klāt pie sava parastā crt televizora, ja tam nav scart.

gan jau, ka jautājumi jums šķiet muļķīgi, bet nu nekad ar tādām lietām neesmu saskāries.

Labots - rebus
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Novelc manuāli un apskaties normālu aprakstu. Šitai lapā jau baisi pavirši tehniskie dati. Compozītais/komponentais/s-video nav, a vot SCART esot :) SCART ir tikai štepselis, kādi konkrēti signāli (komponentais, kompozītais, s-video) no viņa nāk ārā - tas ir svarīgi. Un tie var būt dažādās kombinācijās. Ja viņām kompozītais nāk laukā no scart - varēsi arī crt pieslēgt.

 

EDIT - ā, un avi noteikti uztur, bet - avi ir tikai konteineris. Svarīgi, kāds kodeks, un tos jau nu 100% visus neuzturēs gan.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

redzu tikai DTS Digital Audio Output -> YES , tātad pa koaksiāli ciparu veidā, bez dekodera.

nav pat Analog Stereo Output -> NO

Nu un par formātiem - pusi gan jau nespēlēs.

Aizmirsti fiksi par šito kasti.

 

Gribi lai atskaņo dajebko - pērc WD TV Live. ap 70 - 75 Ls cena grozās.

Link to comment
Share on other sites

Viena no lētākajām un arī mazgabarītākajām ierīcēm, ko pieslēdzot pie TV, var skatīties gan video, gan arī ierakstīt TV pārraides USB diskā ir Entellbox ETR-400FTA. Maksā 2x lētāk par LTC piedāvāto dekoderu. Saskarne ir arī latviešu valodā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...