Jump to content

Kas ir lētākais verķītis, kas spēj atskaņot video uz TV?


 Share

Recommended Posts

Jau kādu nedēļu gribu uzdot šo jautājumu, bet visu laiku aizmirstu. Tātad, es gribētu dabūt kādu verķīti, kas spēj atskaņot digitālo video uz mana vecā CRT televizora. Nekādas mūsdienu izvirtības kā HD un digitālās ieejas tur nav. Parastais S-Video un āmen. Tāpat arī naudu gribu iztērēt pēc iespējas mazāk. Man ir vienalga, cik liela tam ir atmiņa, un kādus formātus tas supportē. Ja vajadzēs, pārkompresēšu materiālu pēc vajadzības (izmantots tiks vidēji reti). Nu, vienīgi, vienu pilnmetrāžas filmu gan derēja varēt atskaņot no sākuma līdz beigām bez pārtraukuma. Der arī varianti, kur datu nesēju jāpieslēdz atsevišķi (USB, teiksim). Var lietotu.

 

Ko varat ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

DVD maģis ar USB, vai TV dekoders ar USB! Ir WD playeris ar HDD, bet tas jau būs uz latiem 50-70.

 

Kaut ko tādu piemēram?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Var provēt Kaksimā meklēt lētos DVD atskaņotājus ar USB un MPEG4 atbalstu. Negalvoju, ka tādi vispār tur ir, bet zinot to veikalu, varētu arī būt.

Link to comment
Share on other sites

Ir šāds:

q4ks40gb6xxrcp5r8gw.jpg

 

gandrīz jauns, atrodas purčikā, varam saskrieties nedēļas nogalē, speshal offer - 20 lati :)

Link to comment
Share on other sites

Kaksimas sūdus neiesaku, pašam būs jāņemas ar garantijām. Nav vērts nervus tērēt.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

MAn i šitāds - http://forlife.lv/lv/info/not-only-tv-digital-receiver-media-player-dvb-t-full-hd-receiving-amp-recording-hdtv-mpeg-4-h264-avc-support-usb-20-video-mp3-photo-playe-131516146615.html , vismaz pagaidām spēlē visus avi un mkv bez problēmām. Vot, par S-video gan nepateikšu, bet kompozītais un komponentais ir.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Akurāt cik lielus HDD uztur - nezinu, neesmu provējis - nelietoju ārējos. Manā gadījumā pietiek ar 16GB flešku, ar to arī tiek barots.

 

EDIT - iemetu acis manuālī - ja hdd esot virs 500GB, ta jāgaida 50 sek pirms var sākt ālēties, lai pagūst ielādēt failus (lai kas nu ar to arī būtu domāts :). Vairāk nekas ar nav teikts.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

S-Video? Un uz kurieni skaņa ies tādā gadījumā?

Link to comment
Share on other sites

Nu, labi, moš tas ir Composite. hvz. Neskatījos. Karoč, visparastākā analogā ieeja. Tas dzeltenais apaļais koaksiālais. Nezinu, kā to sauc. :D Ne HDMI.

 

Par kaksimas DVD - baigi lielā kaste. :p Gribējās maziņāku. Pārējie varianti par 20Ls ir jau uz to pusi, kas mani interesē. Lai arī, ja godīgi, biju cerējis uz kaut ko līdz 10Ls. OK, redzēs, kas vēl te uzpeldēs, un ko es pats atradīšu.

Link to comment
Share on other sites

Vispār tas Jankas verķis liekas ņemams, aprakstā gan nav 1080p uzrādīts, bet blakus verķiem ir. http://forlife.lv/lv/ishop/multivide/mediapleijeri/ , ja kaut kādu 8gb filmiņu var no fleškas sagremot, tad nudien varētu paņemt. Gribējās jau pašam kaut kādu bezvadu risinājumu, lai pa taisno (nu labi, caur rūteri) no pc ņemt, bet tur popkorns jau pārkāpj 100 ls robežu. Varētu sevi iepriecināt uz jūdu ķēniņa augšāmcelšanās svētkiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja sameklēsi 10 latu robežā, tad droši vien pārkompresēt un pārkodēt nāksies bieži, ja gribēsies svaigāku materiālu skatīties. Tikai subjektīvs viedoklis, bet es nepažēlotu kādus padsmit latus, un paņemtu ar AC3 un DTS skaņas atbalstu. Katko līdzīgu http://www.pixmania....html#pix-review

Pats mazliet nožēloju, ka paņēmu līdzīgā situācijā kašteli bez DTS atbalsta.

Labots - zibins
Link to comment
Share on other sites

Nu, man šobrīd cena svarīgāka nekā ērtība. Ja tā lieta tiešām tik aktīvi aizes (par ko neticu), tad varēs domāt par kaut ko smalkāku.

Link to comment
Share on other sites

Nu, labi, moš tas ir Composite. hvz. Neskatījos. Karoč, visparastākā analogā ieeja. Tas dzeltenais apaļais koaksiālais. Nezinu, kā to sauc. :D Ne HDMI.

Parastais RCA jeb "tulpe" kā to tautā dēvē.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

DTS ir obligāts! Pats atkratījos no WD TV 1st gen. tikai tādēļ, ka nebija DTS dekodera/downmixa. Pārspiest skaņu aizņem diezgan ievērojamu laiku, vismaz ar man pieejamiem dzelžiem 4GB filma paņēma vismaz 40 min.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Geštāp, nav skaidrs ko vēlējies pajautāt!

Link to comment
Share on other sites

Nu piedošanu, vienkārši Tu rakstīji, ka DTs ir obligāts, cik pastāstīja wiki, tad

DTS is a series of multichannel audio technologies owned by DTS, Inc. (NASDAQ: DTSI, formerly known as Digital Theater Systems, Inc.), an American company specializing in digital surround sound formats used for both commercial/theatrical and consumer grade applications. It was known as The Digital Experience until 1995.
. vienkārši nesapratu, kas ir, ja atskaņošanas verķim nav šī funkcija, kur bēda?
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā .mkv haļavām vairumā nāk DTS skaņa. Var jau protams atrast alternatīvas, bet tad ir nedaudz jāskatās līdz. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nu piedošanu, vienkārši Tu rakstīji, ka DTs ir obligāts, cik pastāstīja wiki, tad . vienkārši nesapratu, kas ir, ja atskaņošanas verķim nav šī funkcija, kur bēda?

Nu piem , ja tavam tv nav šī funkcija un pleijers dos ārā dts , neko nedzirdēsi, tāpat arī ir ar vecajiem daudzkanālu pastiprinātājiem ,kam ir tikai dolby digital--padosi iekšā dts un klusums vien būs..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar DTS ir ļoti vienkārši - senākiem resīveriem var nebūt tā dekodera, arī ASV modeļiem ļoti slinki kādreiz lika iekšā DTS. Televizoros arī ne labprāt to DTS liek. Un ja media pleijeris nedekodē, tad tu nedzirdi neko vai arī jāpārspiež skaņa uz kaut ko vienkāršāku. Un tas aizņem laiku. "Aizņemtajos" MKV oriģinālais Eng skaņu ceļš ļoti bieži ir DTS, līdz ar to [slēpts] dekodera neesamības gadījumā ir garantēts.

Link to comment
Share on other sites

Nubla, vieglāk kapli apēst. Vot gribās kaut ko, sāc lasīt un paliec aizvien tupāks. :D

Resīverim toč dts iraid, esmu emblēmu redzējis uz priekšējā paneļa. Par tv nezinu, bet ir kādus gadus 3-4 vecs, gan jau ir. Vopšim vajag piemeklēt arī spēlētāju ar dts atbalstu un viss būs kedā, ja pareizi sapratu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nē! DTS dekoderi vajag tikai vienai iekārtai! Parasti ja media pleijeris (DVD pleijeris) ir ar DTS dekoderi, tad ārā saņem jau downmixotu skaņu uz stereo vai arī kādreiz diezgan populāri bija likt no DVD pleijera uz resīveri analogo 5.1 slēgumu (6 atsevišķi RCA kabeļi).

 

DTS laikam skatās maksas pasākums un ražotājam par to ir jāatskaita kaut kādas naudiņas DTS izgudrotājam/uzturētājam (gluži kā tagad par Android aktivizāciju), tāpēc visiem spēkiem no tā DTS izvairījās.

 

PIEVIENOTS: ja izmanto resīvera DTS dekoderi, tad no media pleijera vai DVD dod ārā digitālu skaņas signālu. Un tad ir pofig vai pleijerim/DVD ir vai nav tas DTS dekoderis.

Labots - Žaks Kustō
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es gan laikam esmu snobs šajās lietās, bet ieteiktu meklēt nevis absolūti lētāko variantu media pleijerim, bet lētāko lietojamo variantu. Tomēr ir diezgan svarīgi kādas failsistēmas lasa, cik lielus HDD var kabināt klāt, kādus formātus atskaņo, kādas ir audio un video izejas, beigu galā cik ērta ir pults un cik daudz vietas iekārta telpā aizņem.

 

Pat jau teicu, ka ar 1. paaudzes WD TV drusku aplauzos, jo it kā ir resīveris ar DTS dekoderu, bet ikdienā kurināt to resīveri kaut kādiem seriāliem par godu negribas, arī vakaros skaņu tikai caur TV palaist ir foršāk, nekā dārdināt pa visu dzīvojamo platību.

 

Ir jau pieejami arī visādi ne tik skaļi vārdi kā WD TV vai Popcorn Hour. Tas pats Asus O!Play un laikam Philips arī bija savējo brīnumu uzražojuši.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal tv bez resīvera vispār neizmantoju, jo sb300 pārsit jebkura tv pīkstuļus un skaņa liekas pretīga, tāpēc tā nav problēma. Par video formātiem man +/- ir skaidrs un vajadzīgais verķis tiks piemeklēts.

Link to comment
Share on other sites

Nu, tā kā es plānoju labi ja reizi nedēļā to verķīti piedzīvināt uz 20min, tad uz ērtību šobrīd neiespringstu. :p Bet, nu, izskatās, ka tā enīvei nav problēma, jo pa 20Ls jau var dabūt tādus verķus kas atskaņo visus zināmos un nezināmos formātus, HD ieskaitot, un vēl kafiju pienes. :p

Link to comment
Share on other sites

Es jebajā tādu pirku par 20$. Paskaties ss-ā, vietējie darboņi tirgo līdzīgus par 15-20 latiem. Ēd sd-kartes un usb. Ir pults, kompozīts, audio un s-video. Rāda video, bildes un spēlē mūziku.

Link to comment
Share on other sites

20$ kopā ar šippingu? Tas jau izklausās labi! Kādi atslēgas vārdi, ko meklēt? Media Player?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ā, vēl jau ir aizmirstas visādas "mini" versijas bez HD iespējām. Piemēram, WD TV mini un arī O!Play mini laikam bija.

 

Rekur, šis plus LBSS serviss!

 

http://www.ebay.de/itm/Western-Digital-WD-USB-Drive-to-TV-Mini-Media-Player-/180764986326?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2a166ecbd6#ht_3012wt_1187

Link to comment
Share on other sites

Ebay nav svešs. :) Tikai ko meklēt? Media Player 3/4 rezultātu ir mani neinteresējošas (iPodveidīgie un tableškompji). :p

Link to comment
Share on other sites

Btv, offtopiks, bet man aizdoma, ka interaktīvās tv dekoderi arī varētu atskaņot atskaņojamos materiālus, bet laikam tak kaut kā dowgreidoti, palūkojiet kādas tur ieejas visādas interesantas ir :>

Link to comment
Share on other sites

Btv, offtopiks, bet man aizdoma, ka interaktīvās tv dekoderi arī varētu atskaņot atskaņojamos materiālus, bet laikam tak kaut kā dowgreidoti, palūkojiet kādas tur ieejas visādas interesantas ir :>

Tas viss softā ir izšķērēts ārā jo attiecīgās kastes ražotāji, tāpat kā autoražotāji par katru ekstriņu prasa ekstra :sarkasms:

un ekstra LTC maksāt negrib. Tāpēc ir iekšā ir tikai "beņķis un stūre", viss pārējais aiz borta.

Link to comment
Share on other sites

20$ kopā ar šippingu? Tas jau izklausās labi! Kādi atslēgas vārdi, ko meklēt? Media Player?

Bija ar visu šipingu. Pats lētākais variants, lai kafejnīcā pagrabā rāda pirātiskos simpsonus. Es sameklēšu vecajos meilos, kad pirku, kas bija selleris.

 

Šis Cena gan pa šo laiku ir par $3,50 uzkāpusi, tomēr domāju, ka īpašu lomu tie divi lati nespēlē

 

Toties spēlē gandrīz visu izņemot mkv un dažus ar līkām rokām kodētos failus.

 

Baroklis ir uz 220, bet ar US dakšu.

 

Attēla kvalitāte normāla, jebkurā gadījumā labāka kā pie tv-out pieslēgtam vecam kompim ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...