Jump to content

Bezvadu router izvēle mājai (Ltc 100Mb/s pieslēgums)!


sisadmin
 Share

Recommended Posts

Labvakar! Palīdziet lūdzu ar bezvadu router izvēli. Šodien beidzot pārslēdza no 20Mb/s uz 100Mb/s. Esošais router diemžēl speedtest.lv uzrāda ne vairāk kā 30Mb/s. Tātad interesē tāds router, kurš spētu nodrošināt stabilu ātrumu atbilstoši manam pieslēgumam.

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Tenda W268R N standarta, bet diemžēl ne vairāk par 30Mb/s.

TL-WR1043ND - > Ietilpst manā budžetā. Paldies par ieteikumu!

Labots - sisadmin
Link to comment
Share on other sites

Pie reizes ja jau šāds topiks ir izveidots jaunu negribas veidot. Vajag tādu sakarīgu(lētu), uzticamu rūterīti nu apmēram tādam internetam 1megabaits sekundē utorrentā. Nevajag arī lielu attālumu, nu kādī 25 kvadrātmertri istabiņa. Jo esošais rūteris d-link čakarējās. Tādā ziņā ka bieži ir problēmas ar piekonektēšanos kautkādi gļuki.Paturot reset podziņū 10 sec atkal aiziet, bet tad atkal nav ne paroles ne nosaukums.Karoč gļuko. Ko varat ieteikt? Paldies

Link to comment
Share on other sites

Man ir Tenda W268R N standarta, bet diemžēl ne vairāk par 30Mb/s.

Es par TP-Link domāju. Arī lētie N klases modeļi pilnībā pilda savas funkcijas.

 

P.S.

Man ir viens kontrolšāviensjautājums - kāda ir tīkla karte datorā? Tai ir N atbalsts?

 

maiss - ej Tu d*rst! Es tikko izlasīju to postu par kuru cepies parakstā... Маладец! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kādam ir skreen man rādās nepieejams.

 

kāds tev ir dlinks

dd-wrt varētu būt tava atbilde

Link to comment
Share on other sites

d-links kautkas vecs pašlaik nēēsmu tur nepateikšu bet man liekas naca lidzi lattelecom majaskomplektam G klase laikam. Bet viņam tā problēma ir jau sen.Es domāju viņs 99% metams ārā.

 

tas ar dd-wrt ir dārgāks par to N klasi augšā :)

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Es par TP-Link domāju. Arī lētie N klases modeļi pilnībā pilda savas funkcijas.

 

P.S.

Man ir viens kontrolšāviensjautājums - kāda ir tīkla karte datorā? Tai ir N atbalsts?

 

 

 

Jā, man ir Acer Aspire 5742g.

Link to comment
Share on other sites

WoX tev ir kautkādas spējas ja spēj ne no kā noteikt īsto modeli rūterim :D Nesapratu par to kur un kas vai ir likt virsu?

Bet pricepā atbilde varētu būt tāda nē ar viņu nekas nav darīts stock.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

nē nu iet cauri jau iet normāli, bet viņs vai nu brāķis vai nu savu jau nokapojis viņam gļuki ar piekonektēšanos pie viņa.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Maiss izdari kā DJWoX saka un tad skaties, ja nav rezultātu, tad met ārā to rūteri! :)

Link to comment
Share on other sites

Kāda firmvare tev uz viņa stāv?

D-Link Firmware Version : 1.04 , Sat 05 Jul 2008. Nesen gribēju uzlikt dd-wrt, tīri intereses pēc. Neliekas un viss, bļaustās ka neesot saderīgs fails.

Tie ātrumi bija mērīti kad bija 1.03, tagad skatos ka ir zemāks rādījums. Būs jānotestē - provaideris vai firware.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Alternatīva "programmatūra" rūteriem. www.dd-wrt.com.

Ja nevienu rūteri neesi konfigurējis, moš i nesapratīsi.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

skaidrs. paldies

palasiju to noflašošanas instrukciju d-linkam 300 A1. Nu tas ir pa sarežģītu priekš manis :) Nopirkšu tam dzīvoklim jaunu rūteri un ar veco var mājās pačakarēties ja būs vēlme.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Iegādājos --> Buffalo AirStation HighPower N600 Gigabit Dual Band Wireless N Router. Paldies par ieteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

skaidrs. paldies

palasiju to noflašošanas instrukciju d-linkam 300 A1. Nu tas ir pa sarežģītu priekš manis :) Nopirkšu tam dzīvoklim jaunu rūteri un ar veco var mājās pačakarēties ja būs vēlme.

Tā instrukcija, man domāt, ir kādam citam veidam. Tā parasti jānovelk fails un jāaploudo rūterī firmwāres sadaļā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...