Jump to content

Vajadzīgs cilvēks, kuram ir iespējas graizīt alumīniju


Persiks
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

 

Tātad problēma sekojoša..

 

Man ir skice tam, ko vēlos izveidot no mazas alumīnija plāksnītes. Būtībā ir vajadzīgs kāds cilvēks vai darbnīca, kurš darbojas ar cnc vai kaut ko tamlīdzīgu, jo gluīz ar šķērēm tādu neizgriezīsi. Detaļas izmērs būtu ap 7x7cm un biezums ap kādiem 3-4 milimetriem. (skatīt pievienoto attēlu) Tātad, kur kaut ko tādu man izveidos par saprātīgu samaksu?

 

2hz9m0aqv5t1avhzm5p.png

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Vari sakontaktēt ar lietotāju Amazons - viņš man vienu detaļu izgrieza, biju apmierināts.

Par to vai cena saprātīga - tas jau tāds stiepjams jēdziens. Es pats kapieku īpaši nemēdzu mīlēt, tāpēc cipars šķita pieņemams.

 

Bet, kas attiecas uz pašu dizainu - kā Tu iedomājies devītnieka vidu - viņš tur tā levitēs? :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar to detaļu ir tā, ka apzinos, ka viņa ir sīka, bet tomēr viņu vajadzētu. Netraucē tas, ka viņa būtu atsevišķi, jo tas tāpat līmēsies uz cita priekšmeta virsū. Okay, centīšos sakontaktēties ar šo lietotāju.

Link to comment
Share on other sites

Tik mazu detaļu (ar tik asiem stūriem) ar frēzi neizgriezīsi, tur vajag vai nu lāzeru, vai ūdens strūklu, ka visticamāk jāmeklē normāli kantori, kas to dara.

 

Gan šķiet, ka abi divi iepriekš minētie parasti atstāj ne tik smukas maliņas. Arī tam devītniekam vidus izskatās īpaši miniatūrs, kas paliek pēc tam "karājoties gaisā".

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Drīzāk jāmeklē kāds, kam ir kas līdzīgs šim:

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka ja baigi traucē, tad tam devītniekam arī to vidu varētu aizvākt, bet saku vēlreiz, tas alumīnija gabals līmēsies klāt citai detaļai, tā kā atsevišķi varu uzlīmēt. Pirms brīža aizrakstīju diviem kantoriem, jāgaida, kad dos ziņu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...