Jump to content

Hp Compaq 6710s lādētājam zūd kontakts


Kubus
 Share

Recommended Posts

Man portatīva datora lādētājam (ppp012h-s) zūd kontakts (acīmredzami salūzis vads pie ligzdas, vietā, kur sprauž datorā), piemēram, pakustinot strāva pazūd, līdz pakustina vēl. Šī nebūtu liela problēma, bet akumulators datoram netur nemaz un šis arī ir dators, kas nepieciešams darbam. Paskatījos, ka ķīniešu adapteri var maksāt ap Ls 20. Vai kāds var ieteikt kādu darbnīcu kur man to lādētāja vadu ātri un nedārgi salodētu?

Labots - Kubus
Link to comment
Share on other sites

No ebay pa 6Ls var dabūt lādētājus. Pats esmu pasūtījis, viss strādā. Plastmasa gan tāda ļoti made in china.

ss'ā pa 9ls vari dabūt jaunus lādētājus.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, izpētīju ebay, pa Ls 6 izskatās normāls variants

Labots - Kubus
Link to comment
Share on other sites

Es labāk ieteiktu saremontēt to pašu galu vai lietotu oriģinālo pirkt nevis lēto ķitaicu spraust klāt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Var salodeet to galu. Esmu taadus taisijis, nekaa sarezgiita. Darbnicaa protams uzkausees tev jaunu galu, bet tur cena - par taadu jau jaunu var dabuut. Veel var nopirkt jaunu pashu vadu (~Ls 4,50), atraut valjaa laadeetaaju (taa smuki) un pielodeet.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Protams, labāk izvēlēties pašam lodēt - ātrāk un lētāk. Tā pats daru, tāpēc nevienu servisu nezinu ko ieteikt ;D.

 

Skaties ebay ja no ķīniešiem pasūti 3 ned. vismaz gaidīsi. Salīdzinot ar ss varbūt tie 3Ls ir vērts piemaksāt.

Link to comment
Share on other sites

Atradu Iļģuciemā meistaru, pa pusstundu un Ls 5 salodēja. Ja kādam interesē varu pm nosūtīt meistara kontaktus

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

LS 5 jau standarta cena tādai lietai. Jebkurā normālā servisā tev to pašu izdarīs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...