Jump to content

Ārējā hdd problēma


melnais0
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds var palīdzēt ar ārējā hdd darbības problēmu!? man ir WD elements desktop 2gigi-kad pirmoreiz pieslēdz pie kompja tiek instalēts draiveris no windows!vispirms biju piemetis pie drauga portika,viss aizgāja uz urrā,parādija kaierīce gatava darbam un liekot iekšā failus viss darbojas bez problēmām. kad pieliku pie sava stac. kompja draiveris tika paņemts tik izmeta ka ierīce darbojas ''properely''-tā arī tagad mocos,failu uz 200-300 mb pārliek normāli,bet ja filmu-tad gandrīz 100% proces pusceļā apstājas uz min 5 un tai laikā kompis vispār nav lietojams-viss uzklaras,atliek tik startēt pāri!man bij doma atrast kut tiek ieinstalēti to ierīču draiver,izdzēst vajadzīgo un tad pieslēgt hdd no jauna,lai kompis ieinstalē to ierīci kā pa jaunu,vēl nebijušu pieslēgtu!varbūt ka tad ieinstalēsies labāk un būs ok?!varbūt kāds var palīdzēt ar padomu,būšu pateicīgs par katru gudru domu!Tas kas man instalēja pāri windows teica ka man esot kkādas problēmas ''dzelžos'' ar tām usb ligzdām!

Link to comment
Share on other sites

da nē-draugam identisks xp,tā pati versija!

 

kompis ar nav vecs vēl nav divi gadi kāpirkts-drauga portiks pirkts pirms 5 gadiem!

Link to comment
Share on other sites

ja caur device manager noinstalešu draiveri vai nav iespēja ka no cietā zūd dati!?

 

priekšā vai aizmugurē-viens pīpis,uzvedas vienādi!

Link to comment
Share on other sites

Atinstalēju caur menedžeri,pieslēdz pa jaunu ieinstalēja,parādija ka gatavs darbam,iemetu filmu-itkā neķērās,tad jau manīs,janospļaujas pār plecu! Paldies,veči!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A kas tas par draiveri? Lai tas tavs ārējais disks pieslēgts automātā strādātu kā ārējais disks, nekādi draiveri nav vajadzīgi. Tā noteikti ir kāda visiem šitiem diskiem līdzi nākošā progzu čupa, par kuru, pirms vispār ļaut tai instalēties, vēlams rūpīgi palasīties līdznākošo dokumentāciju.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tjip sapriecājos!tas pats-liekot pāri failus,kkādā brīdī pārsūtne apstājas-uzkaras,nevar neko vairs ne atvērt ne darīt!pēc kādām min 3-5 tākā atlec un darbība atsākas!nesaprotu kur tā vaina,kad atinstalēju un pēctam atpazina cieto pa jaunu-viss itkā gāja ok!varbūt tiešām tas kompis salikts no ''labākām''detaļām!????

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derētu uzskaitīt, no kā tad tas dators sastāv un cik vecs.

Link to comment
Share on other sites

mātesplate asus p5kpl-am in/roem/si; intel celE3300; ram 2gb;2.5ghz

Labots - melnais0
Link to comment
Share on other sites

pameegini pielikt pie cita stacionaaraa datora.....ja ies tad vaina tavos dzelzos

Link to comment
Share on other sites

necik sen instalēja man kompi pāri,pirms tam no kompja uz šo cieto pārmetu pāri 400 gigus-liekas ka likās pāri bez problēmām-nu vismaz neatceros ka būtu ķeries vai kāries augša.tagad pārmetu ja kko novelku!tagad ja fails ap gb vai lielāks tad 90% ka uzkārsies (tas uzzzzzzzzzvelk!)man tas instalētājs teica ka ar tām manām usb kaut kas dīvains notiekot-to paņemot,to nē-ka kaut kas dzelžos esot!

Labots - melnais0
Link to comment
Share on other sites

par ko es runaaju?mani laikam nedzird!vajg uz cita kompa pameeginaat....stacionaaraa kompa....tas nav nekas ka uzinstaleets vissjaunaakais un vislabaakais

Link to comment
Share on other sites

Ja no mašīnas aizdedzes izņem atslēgu, vai no bagāžnieka pazudīs alus kaste? :sorry:

 

Ja atstāsi to turpat kur izņēmi tad labākajā gadījumā jā.

 

 

Toties ieteikums autoram - pamēģini atvērt to sava ārējā cietā diska plastmasas korpusu un izņem cieto disku kas ir iekšā, pēc tam pieslēdz kā parastu HDD iekš sava datora un pamēģini tad.

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Kā tad..., lielāko daļu no brendīgajiem ārējiem diskiem no korpusa izņemt (to nesabojātjot) tik viegli nemaz nevar. Riskē zaudēt garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Kā tad..., lielāko daļu no brendīgajiem ārējiem diskiem no korpusa izņemt (to nesabojātjot) tik viegli nemaz nevar. Riskē zaudēt garantiju.

 

Nu bet ja ir garantija, tad zvani viņiem sūdzies, ka tev ir problēmas ar ārējo HDD. Ja garantija vairs nav, tad jauc laukā, ne visi brendīgie diski tādi ir, ir arī tādi kuriem skrūvītes vienkārši viltīgi zem uzlīmēm paslēptas ... ir tādi kuri ar adhesive līmi aizlīmēti, bet citi ok, ir nedaudz jāsabojā... jauns ārējā cietā diska ietvars 3-15LvL un uz augšu... ja galīgi nevar izjaukt bez pneimatiskā urbja vai motorzāģa iesaistes, vai arī plastmasa liekas vērtīgāka par datiem - atdod savam draugam uz kura datora HDD gāja, lai tad viņš tev izpalīdz un izkopē vajadzīgos failus un pēc tam noformatē HDD.

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Nu nez, pirms ķerties pie motorzāģa u.c., iesaku vēlreiz pieslēgt disku pie cita datora un KĀRTĪGI pārliecināties par to vai iet vai ne. Ja pie cita datora strādā korekti, tad kāda jēga disku mocīt?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kad piesledz ārējo,tad iet tas autoplay,bet ļoti bieži viņš noskanē tik kkādu daļu un rāda ka nevar saglabāt kadus failus!properties rāda reālo aizņemto atmiņas apjomu,bet mapes rāda tukšas-šķiet ka kompis vienkārši nepaņem-bet cietajā tie faili ir!un tagad pēkšņi rāda ka tukš un ntfs vietā raw

 

tagad atkal paņēma un rāda visus datus pareizi-laikam jādod tā kaste remontā kamēr vēl ir garantija!ko te var izdomāt kas pa vainu h......znajet!

Labots - melnais0
Link to comment
Share on other sites

ir kāds softs ar ko var izkopēt visu HDD satur ja tur ir Bad Bloki

saprotu ka datus atgūt neoizdosies bet vismaz to kas patreiz ir tur iekšā

savādāk neļauj visu izkopēt met erorus un bļaustās

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

ir kāds softs ar ko var izkopēt visu HDD satur ja tur ir Bad Bloki

 

Ir daudz boot cd ar paplašinātām iespējām lāpīt HDD

saprotu ka datus atgūt neoizdosies bet vismaz to kas patreiz ir tur iekšā

savādāk neļauj visu izkopēt met erorus un bļaustās

 

Ja saproti, ka datus atgūt neizdosies, tad kā taisies atgūt to kas tur iekšā?! Tev liekas personības dalīšanās vai tam HDD :)

Standart pieeja ja HDD badi ir izbraukt cauri datiem(ar spec softu) un visus badus aizvieto ar 0. Zināmu daļu informācijas varēs izglābt. Ja badi ir elektroniski, tad te ar mājas līdzekļiem nepalīdzēsi.

Link to comment
Share on other sites

tieši tā !

tur ir bildes kas katra labi ja 1-2MB liela

bojāti tikai 6% ja izdodas atgūt tos parējos tad jau ir super.

bet neizdodas

post-61919-0-99734800-1323888222_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

to mēģinās pēc tam, tagad jādabū jau laukā tie kas ir

bez skip spaidīšanas :)

 

tik mēģināts bad copy pro tas ļauj tikai failus bet man viss ir pa ntajām mapēm

un arī TeraCopy kurš apstājas pie 5% :( un tālāk jau vairāk kā 1negrib kustēt

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ja ir kur nomest datus, tad vislabāk būtu noklonēt to HDD ar visu kas ir iekšā(visu HDD disku virsmu ar visiem BAdiem un tip space). Neatminos kā tas saucās laikam RAW. Bet saglabājums būt tik liels cik liels ir tas HDD. Parasta prakse tiesu ekspertīzei, un tad jau var droši čakarēt to disku. Ja tev badi ātri vairojās, tad to būtu vēlams izdarīt jo ātrāk jo labāk. No WIN vides varu ieteikt R-Studio tas vairāk orientēts uz datu atjaunošanu, bet ar to var arī saglabāt visu HDD failā un vēlāk ķimerēt ārā datus.

Link to comment
Share on other sites

oki mēģināšu ar R-studio

gohst arī tika mēēgināts nesanāca

 

reģenerators 10h ir pavirzijies par 0.33%

nav diezko naski bet uz priekšu iet

Link to comment
Share on other sites

baigā fīča! atceros ka pirms pārinstalēja man kompi nekas neķērās,nebij problēmu! apakšā kur Safely Remove kad ieslēdz kompi rāda gan to cieto un vēl vienā lodziņā Generic volumes 4 gab un kad tāsir atvienotas caur to Safely Remove un pieslēdz pa jaunu cieto viss iet uz urrrrrāāā-tik katreiz kā slēdz iekšā kompi jāveic tā procedūra! tā kā pie vainas mans instal etājs,jo tās usb ierices uzinstalētas savādāk,jo šķiet ka pirms tam man nerādijās viņas ar tādu nosaukumu generic volumes!varbūt ka dēļ tā ka viņš instalēja no portika tās instalācijas virsū-tā viņš teicās,es vēl nobrīnijos,bet nospriedu,ka viņš tomēr gudrāks par mani,nemācīs tak vecu jūrnieku laivā [slēpts]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tā Generic volumes 4 gab ir tavs karšu lasītājs. Nekāda sakara ar to, no kā instalēts.

Link to comment
Share on other sites

bet kā vins var ietekmēt-kad atslēdz viss iet,bet ja ne,tad karās un nenolasa u.t.t.????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...