Jump to content

Wi-Fi rūtera pieslēgšanas problēma


kaaarlis
 Share

Recommended Posts

sveiki.! ir vajadzība palaist rūteri lai mājā būtu wi-fi. Bet man kaut kā nesanāk

 

pie mājas stūra, smukā kastītē stāv linksys rūteris, kas ar nelielu spīdīgu antenu ķer signālu no 3km attālas lielākas antenas. no šī rūtera iet vads pa taisno datorā un ir internets.

 

jautājums man ir tāds - vai starp to rūteri, kas ir pie mājas un starp datoru ir iespējams palaist rūreri kas dalītu man internetu gan pa vadu uz pc un wi-fi priekš telefona un laptopa???

 

P.S. - otrais rūteris ir linksys wrt54g

Link to comment
Share on other sites

Tas linksys routeris pats par sevi takš jau ir Wi-Fi, vienkārši uzzini Wi-Fi tīkla info un lieto šamo.

 

Vai arī es nepareizi sapratu un wrt54g ir tas klāt slēdzamais routeris nevis tas, no kā šobrīd tiek ņemts internets?

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

pie mājas ārsienas arī ir linksys. bildē tas izskatās šadi. pelēkais vads dod signālu uz pc

vwy826eg7x99res7trh.jpg

es stipri šaubos vai tas rūteris i spējīgs dot wifi.

Link to comment
Share on other sites

Sis router ir station jeb wireless clienta rezima. Uzliec otru AP mode . Izmanto divus dažādus subnetus, ja gribi iesledz DHCP un miers mājās. Pazīstama konstrukcija :)) Nav gadiena made my OIC ? Vinai taču pastiprinājums galīgi švaks.

Link to comment
Share on other sites

Ta ir iestatīta by default. Izvēlies tikai pareizos adrešu laukus ( uz iekšējā routera WAN porta uzliec datora adresi, LAN tiklam izvēlies teiksiem 10.10.10.0/24 adreses ) saslēdz un uz priekšu. OIC ir http://www.oic.lv/

Link to comment
Share on other sites

Zin, labāk sameklē, kādu kas zin ko dara. Kaut vai to, kas uzstādīja esošo sistēmu. Citādi nograusi visu.

Ar antenas ieskrūvēšanu vien nekas nebūs līdzēts. Nav ne jausmas kas tur par softu ir rūterim, konfigurācija (paroles, MAC adresu filtri, rūtera hardware)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...