Jump to content

Barošanas bloks


Shilder
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Nav un nebūs tādas programmas. Tev pilnīgi nav nekādas izpratnes, kādas funkcijas veic barošanas bloks.

 

Cerams, ka nākamais jautājums nebūs par to, "kāda programma uztaisa ēst vai iznes miskasti?",

Labots - Mežavecis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka nākamais jautājums nebūs par to, "kāda programma uztaisa ēst vai iznes miskasti?",

Kur tādu nokačāji :shok:

 

Toties shilder, tu barošanas bloku ar software palīdzību nenoslogosi 100% ... tu noslogojot PSU uz 100% ja tev datora komponentes kopumā nepatērē tos 100% vari zibenīgi tiešā nozīmē - nodedzināt visu datorā

Labots - K.Kavacis
Link to comment
Share on other sites

Barokli noslogot vari pieslēdzot tam attiecīgu patērētāju. Likt kompim (procim) patērēt max enerģiju var, piemēram, ar Prime95, izvēloties atbilstošo testu. Fōnā vēl var mēģināt pakapāt kādu 3D spēli.

Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, ļoti atvaino, ka neesmu veltījis savu dzīvi PC izpētei. Man tevis tiešām žēl. Jo nu katram pasaules iedzīvotājam, kas izmanto PC ikdienišķiem darbiem būtu jāzin katra detaļa no kā sastāv barošanas bloks un ko tas dara.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādas starpība, dators vai cita iekārta - barošanas bloks ir transformators, kurš pārveido strāvu. Vienkārši cilvēki ir palikuši tik stulbi, ka meklē programmu jebkurai dzīves situācijai.

 

Labs jautājums, kam esi veltījis savu dzīvi, ja neesi spējīgs atrast informāciju?

Izmeklējos pa netu, bet nespēju atrast!

Mežaveci, ļoti atvaino, ka neesmu veltījis savu dzīvi PC izpētei.

Link to comment
Share on other sites

neko tur nenodedzinās, pat uz pēdējiem chainizeriem ir aizsardzība pret pazeminātu spriegumu.... mikroshēma kas par to atbild baroklī saucās TL496 (vai KA7500) ... vienkārši izrubīsies... citādi jau puse kompju būtu nodeguši... [nu gadās kāda kļūmīte :suicide2: ]...

 

kas tev arī notiek...

 

neiet tas chrome ne sists, .. prātā nez kāpēc nāk mark 3D... bet var meklēt uz "power consumption + savas VGA nosaukums"

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ka tik tur uz sistēmas nestāv WinXP un 256 RAM's :hunter: Ja pa nopietno, tad autor pačeko HDD ar HD Tune Pro un paskaties temperatūras. Šādos gadijumos man parasti ir HDD bijis pie vainas. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Prime95 tač ir tests ar max power consumption vai kaut kā tā. Šajā gadījumā nav jau vajadzīgs noslogot psu līdz 100% no iespējamās jaudas, bet gan līdz 100% no tā, ko konkrētie dzelži var apēst.

...noslogotu ... lai uzzinātu vai baroklis ir pie vainas PC freezam...

Link to comment
Share on other sites

Izmeklējos pa netu, bet nespēju atrast! Man ir vajadzīga kāda programma, kas noslogotu barokli uz maximumu, lai uzzinātu vai baroklis ir pie vainas PC freezam.

 

 

Ir vajadzīgs cits baroklis, kas darbojas citā sistēmā ar analoģisku enerģijas patēriņu. Un viss.

Labots - Rai
Link to comment
Share on other sites

Ko lūdzu? :mda:

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši cilvēki ir palikuši tik stulbi, ka meklē programmu jebkurai dzīves situācijai.

Māc zināmas bažas, ka fizika vairs nav obligāts priekšmets, līdz ar to jautājumi diezgan elementārās un pat ļoti fundamentālās niansēs ir gluži likumsakarīgi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vai jūs lūdzu varētu apskaidrot, ko tik greizu te redzat? Moš ko nepareizi sapratu, bet manuprāt čalim pie slodzes mēdz uzkārties kompis, un viņš grib uztaisīt stresa testu baroklim. Palaižot attiecīgo testu, kompis noslogosies, līdz ar to baroklis dabūs savu slodzi un tad varēs novērot kādus simptomus. Hz, kā noteikt, vai tieši baroklis pie vainas, kā tikai pieslēgt citu un atkal slogot, bet ko te visiem acis sprāgst no pierēm, ieraugot jautājumu par barokļa slogošanu, nesaprotu.

 

nelasīju, iesviedu pirmo, ko gūgle izsvieda

http://www.ehow.com/how_7470540_stress-test-computer-power-supply.html

Labots - matains
Link to comment
Share on other sites

"Čalim pie slodzes uzkaras dators" - un? Kristāla bumba un čigāniete šeit sēž? Varbūt topika autors sēž pie kāda dinozaura, kurš vairs tā lāga neko īsti sagremot nav spējīgs bez operatīvas iejaukšanās. Gaišreģu šeit nava. Lai autors konkretizē, kas tam par datoru, pēc tam jau var spriest tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Kurš tev prasīja ko pareģot, vai novērtēt kompi? Autors uzdeva ļoti konkrētu jautājumu - ar kādu programmu slogot barokli?

 

BOOTs galīgās auzās sāk aizbraukt, katrs tikai grib izcelties ar kādu asprātīgu uzd*rsienu. Pārgriezīs konkrētu jautājumu deviņos līkumos, lai tikai atrastu, par ko uzd*rst. Nožēlojami.

Link to comment
Share on other sites

Auzās? Ja nu šeit kāds brauc auzās, tad tas esat jūs. Forums priekš tā arī ir paredzēts, lai rastu risinājumus. Un no tā, ka autors prasīja kādu softu X nav pretrunā ar to, ka viņš vēlas noskaidrot to, kamdēļ ar viņa datoru ir kādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

matains, topika autors vienmēr izcēlies ar "spīdošiem" problēmu aprakstiem un vēl "gudrākiem" jautājumiem.

 

Kā jautā, tā atbild.

Link to comment
Share on other sites

Šis jautājums ir pavisam normāls. Ir programmas, kas liek CPU un GPU tērēt max jaudu, un šādas programmas var palīdzēt novērtēt barošanas bloku.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Klusu, dodu 0.1%, ka tā palīdzēs atrisināt autora problēmas ar "freeziem".

Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, tagad iedomājamies situāciju - es meklēju sev programmu, ar ko noslogot barokli. gūgle izsviež man šo topiku, es sāku lasīt, un ko es uzzinu? pirmkārt, ka tādas programmas nemaz nav un man jājūtas stulbam, jo kaut ko tādu vispār iedomājos. tad, lasot tālāk, atklājas, ka mans kompis ir grausts un tā tālāk.

Tālāk es atveru jebkuru citu forumu un atklāju, ka viss ir kārtībā, stulbs es neesmu, programmas eksistē, un mans kompis ir normāls. Uzmini nu, ko es secinu par boot.lv? .

 

šis bija normāls jautājums. kāpēc uz to nevar atbildēt normāli? es saprastu, ja kāds cits to darītu, bet moders..

 

Par tēmu - sliktāk no tā testa diez vai būs. Apskatīs, kas notiek ar spriegumiem pie slodzes, vai kompis nenokaras, un sliktākajā gadījumā varēs izslēgt vienu problēmas cēloni.

Link to comment
Share on other sites

Tādas programmas tiešām neeksistē, ir tikai tādas, kas teorētiski spēj noslogot visas komponenetes vienlaicīgi, pieņemsim, ka tas dod 350w slodzi, bet psu ta 500+ w, ko tad tieši tev dos ka barokli noslogo uz 70%?

 

Te galīgi cita pieeja jāņem, jāpārbauda katras komponentes darbība atsevišķi( vai arī jāpamēģina ar citu barokli).

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šis nav normāls jautājums, jo barošanas problēmas nerisina ar programmu palīdzību. Es neprotu, kas šo te aplamo programmisko supervarenību kultivē.

 

Tā temperatūru skatīšanās everestos vai kādās citās programmās ir muļķošanās, jo tikai testeris vai kāds cits mēraparāts var korekti parādīt spriegumus, nomērīt strāvas. Tad jau mājās elektroinstalācijas pārbaudei jāierubī maksimāla slodze un jāskatās, pie kuras sienas sāks kust vadi :download:

Link to comment
Share on other sites

Temperatūras var skatīties everestā u. c. Parasti rāda pietiekami pareizi.

... jāskatās, pie kuras sienas sāks kust vadi :download:

Vai tu zini kādu veidu, kā pārbaudīt bez slodzes?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Klusu,

 

Nomērot vada pretestību, zinot diametru, var noteikt, cik būs atļautā slodze.

 

Nez kādēļ tik daudz topiku, kur jaunie censoņi auro, ka Everestā līki cipari :) Ja būtu viss kārtībā, nebūtu topiku.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tādas programmas tiešām neeksistē, ...

Ja nu tā formāli pieiet - eksistē gan :) Protams, komplektā ar atbilstošu dzelzi, kuru pieslēdz baroklim kā slodzi un vada no kompja.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

specuks, tad taču neder ne topika autoram, ne arī citiem līdzīgiem tipāžiem viena iemesla dēļ - to nevar nokačāt :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Var aizņemties kādu labu PSU un paskatīties , kas notiek - ja frīzo tāpat , tad PSU nav vainīgs , ja nefrīzo , tad PSU metams .

Link to comment
Share on other sites

Viesturs, ar HD TUne pro, HDD temperatūra ap 40 grādiem. Izgāju testu tikai HDD ar to programmu, viss itkā labi. Vēlāk pačakarējos ar BurnIn Test, kur kādas 15 min tika noslogots PC (CPU usage: 95 - 100% un RAM: 3.8 GB). Nekur neizmeta errorus izņemot D diski, reāli DVD draivu, CD lasītāju, kas man likās dīvaini. Pēc testa beigšanas uzskatāmi izleca bilde ar mirgojošu uzrakstu FAIL :D

 

4i94wzffl5mw2o9qu2vu.jpgd0q88told4qyxbdck9r.jpg

 

Un, jā, testa laikā PC neiefrīzoja.

Labots - Shilder
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu i kāds tam skaras ar tavu PSU? vienkārrši DVD atmirst

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Es gan stulbi pajautātu, vai iekš DVD maz ripa bija iekšā :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...