Jump to content

AB plates draiveri win7


Limbo
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Varbūt kādam ir Abit pro 9 mātene un Win 7. Esmu jau ilgu laiku nomocījies meklējot vienu nezināmu draiveri, kurš Device manager atrodās zem - Other Devices - un aprakstā Hardw. Descript. ir 57/Ab" izskatās, ka mātenes draiveri kādi, bet...

 

Intel Chipsetu novilku no mājas lpp.

Jmicron un skaņu arī , jo paši Abit nav tikuši šai platei tālāk par Vistu.

Varbūt kāds var ieteikt, kurā virzienā lūkot ?

 

Meklēju, jo dažreiz win7 iekarās, vēlos iesākumā tikt galā ar draiveriem un tad, ja problēma nerisinās domāt tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Atradu par ko viņš atbild, tas ir speciālais driveris Abit platēm "uguru chip" - tulk.

U guru būs tāds verķis ar kuru var veikt OC nelienot biosā, vērot temp. u.t.t.

Tad laikam še būs mana problēma, jo man tagad procis ir mazliet virstaktēts. Laikam tad bez šī drivera OC nav pieļaujams, vai tam nav nekāda savstarpēja sakara

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Meklēju, jo dažreiz win7 iekarās, vēlos iesākumā tikt galā ar draiveriem un tad, ja problēma nerisinās domāt tālāk.

Tad laikam še būs mana problēma, jo man tagad procis ir mazliet virstaktēts.

 

Esi drošs , ka reizē ar proci nav mazliet virstaktēta atmiņa , PCI šīna utt. - tas varētu būt to iekārienu iemesls .

 

Es parasti nezināmus draiverus pēc vendor_id un device_id meklēju iekš http://www.pcidatabase.com/

Link to comment
Share on other sites

Safe mode viss ok.

Sākas kārieni, manuprāt, pie torrenta lietošanas, vai vienkārši sagadīšanās. Pacēlu tikai proci, nekko vairāk neesmu aizticis.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nu tad labi , joka pēc iemet te vendor_id un device_id tam nezināmajam draiverim - varbūt tauta kaut ko izpīpes .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...