Jump to content

vajadziigs padoms par mikrafona piesleegumu


puukis
 Share

Recommended Posts

Austinjas ar mikrafonu un saljruniem pie datora. Skaipa labi dzirdu ko man saka zvaniitaajs, bet vins neko nedzird no taa ko es saku! stekeri ir pieslegti, gan zalais, gan rozaa. Audio programaa (Realtek) itkaa visi kesi ir. (varbuut veel ko vajg), tumbas straadaa, bet mikrafons nee. Ko veel vareetu dariit vai paarbaudiit, lai mikrafons saaktu darboties.

Link to comment
Share on other sites

skypā pie setingiem paņem audio iekārta un pameiģini pamainīt mic. man vismaz win7 defaultā ir gļuks jau uz otrā kompja ka viņs sakumā paņem citu mikrafonu. Pārliec uz otru un aidā viss iet.

Link to comment
Share on other sites

man ir XP. skaype riiku opcijaas nav nekaadas lielaas iespejas ko nomainiit, vismaz es atradu tikai vienu poziiciju ko var pamainiit, bet tas neliidzeeja. ko lai veel izdara?

Link to comment
Share on other sites

man tur tikai 1-a izveele vairaak nav.post-92067-0-72195500-1321733161_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

TAd ar regulee ieksh Realtek. Ieliec kjeksi pie Mic ieksh capture iekaartaam.

Taisi testa zvanu uz Skype un provee.

 

Skypaa nekas parasti nav jaaregulee, ja ir tikai viena skanjas karte.

 

VAreetu jau kaads logjiski padomaat, kaa tiek pie taa un taa. Nee, veel peec n-tajiem gadiem shis bernudaarza jautaajums.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Sāksim jau kaut vai ar tādu faktu, ka cilvēkam jāiemācās lasīt, rēķināt un pareizi rakstīt, un tikai tad jālien pie datora.

"mikrafons" "saljrunis" "liks" (tas "liks" ir Tavā atbildē, Tufjord! Un aiz "protams", pirms "ja", ir jāliek komats.)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā,saprotu...kad nav galīgi ko darīt ,tad var pat ar stabam pie....ies. :) Ir vis pār atšķirība vai drukas kļūda vai speciāli pa dzīvi tā raksta.

Link to comment
Share on other sites

Nu, visi jau liidz beernu daarzam jau nav tikusi:). Itkaa visi kesi ir ielikti, vieniigi poziicijaa Front mic vins pats sledzaas araa, man nesanaak atrast ko veel atslegt. Varbuut kaadam ir Realtek, kas vareetu kautko konkreetaak pateikt?

 

Viss pareizi gramatiku vajag ieveerot.:)Var gan gadiities drukas kljuudas, seviski tiem kam slikta redze.

post-92067-0-94595400-1321737746_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tagad varu salaist baķī, bet man šķiet, ka pie RECORD tev tas mic slaiders jādabū aktīvs. Vismaz man tā ir. Man gan pavisam cits interfeis.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Kā vēl var pārbaudīt mikrofona ieeju - pieslēdz austiņas mikrofona ieejā un pasit pa austiņām. Skypā paskaties vai mikrofona līmeņa stabiņš lēkā. Austiņas arī var būt kā skaņas uzņemšanas avots, tikai ļoti vājš. Tā tu sapratīsi, vai nestrādā pats austiņu mikrofons vai mikrofona ieeja kompī.

Link to comment
Share on other sites

Mikrofonu var pārbaudīt, provējot kaut ko ierunāt Windows līdzi nākošajā skaņas ieraksta programā. Otrs variants, kad skype otrā galā neko nedzird, ir ļoti nesimetrisks (mDSL vai radiolinks) interneta pieslēgums, ja vēl paralēli sīdojas kaudze ar T...iem :)

Link to comment
Share on other sites

Mikrofonu paarbaudiiju visaadi, gan savienojuma vietu ar datoru, gan testos, arii win. programmaa- darbojas. Visiem paldies, kas deva noderiigus padomus, kaa to izdariit. Varbuut tiessaam vaina piesleegumaa, pele arii reizeem uzkaraas, kad ieeju internetaa, vai kad iesleedzu kaadu videoklipu. Dators ir diezgan aatrs, taa nevajadzeetu buut, viirusus arii paarbaudiiju.Bet vai to kaut kaa var paarbaudiit? (LMT O kartes piesleegums)

Link to comment
Share on other sites

caur GPRS/EDGE nekāda skaipošana lāga nesanāks, 3G varbūt... cerams, ka video nemēģināji palaist?

Link to comment
Share on other sites

:) Meeginaaju gan, un man vis jauki uzkaaraas! Modeems arii diezgan uzkarst, kad skaipaa daudz rakstu, jo parunaaties jau nesanaak, :resent: bet es labi varu dzirdeet ko man saka otraa pusee, ar klausiissanos gan nav nekaadu probleemu.

Paraso informaaciju jau var paskatiities internetaa, buus vien man ar to jaasamierinaas. :)

 

Bios-am un mammas platei diezvai buus probleema, dators ir sameeraa jauns, un, kad atsleedz modemu darbojas nevainojami, arii ar DVD filmaam nav probleemu, var skatiitie bez trauceejumiem.

Link to comment
Share on other sites

Šādam pieslēgumam raksturīga izteikta up/down asimetrija un nelāgi latency lielumi, skype bez skaņas iet, ar skaņu slikti, skype video neiet vispār.

Ja nu par katru cenu vajag skaņu, nepieciešams aizvērt visas pārlūkprogrammas, citus čatus un IM programmas, hubus, ēzelīšus un tor%^&us, kas var ģenerēt datu pārraides trafiku, un tad provēt, moš arī sanāks.

Link to comment
Share on other sites

šinī gadījumā kas ir ēzelīiši?

Link to comment
Share on other sites

cerams, ka taa arii ir :)

 

ah! Tornim bija taisniiba. Vainiigs bija hubs, paarliku peles un modeema piesleegumu pa tiesso uz datora USB, tagad ir labaak, vismaz kaut ko var dzirdeet, video interneta arii reizeem izdodas paskatiities. :) bet biezzi ''uzkaraas'' gan vai neiesleedzaas kameer nav paarstarteets dators. :resent:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...