Jump to content

Sony DCR TRV 240


Bauer
 Share

Recommended Posts

Labdien

 

Vēlos dzirdēt atsauksmes par Sony DCR TRV 240 kameru. kamera diezgan paveca

Domāju, ka starp BOOT lietotājiem būs kāds lietojis un padalīsies pieredzē. ;)

Labots - Bauer
Link to comment
Share on other sites

Kamera veca kā pasaule. Pirkt tādu lietotu var tikai tad, ja tādu dod par velti, alus četrpaku vai max 10 Ls.

 

Zema izšķirtspēja, švakas krāsas, švaka optika, Digital8 kasetes arī vairs nav katrā bodē pieejamas. Prastai notikumu fiksēšanai der, bet bildes kvalitāte vilks uz VHS pusi.

Ja viņai ir analogās a/v ieejas un firewire izeja (iebūvēts AD konverteris), tad jamo var izmantot analogā video dzīšanai. Vēl laba fīča dažām D8 kamerām ir iespēja atskaņot Video8 un Hi8 ierakstus un on-the-fly tos digitalizēt kā DV, pa FireWire izeju dodot ārā DV signālu. Bet nu tās ir sekundāras fīčas, jo tā tomēr ir kamera. Es arī negalvoju, ka šai kamerai iepriekšminētās fīčas vispār ir.

Link to comment
Share on other sites

Šai kamerai laikam bija gan analogā ieeja,esmu gan piemirsis,bet to jau var Googlē noskaidrot.Man bija tāda kamera tieši.Nu bet kvalitāte slikta gan. Kaut vai pa velti būtu,bet vajag taču labu kvalitāti.Ir taču dabūjamas daudz uz mini DV kasetēm rakstošas kameras,ar daudz labāku kvalitāti,un ari lētas.

Un ne jau visi vecie modeļi ir slikti.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, caur FireWire kvalitāte mērena. Vienīgi Digital 8 kasetes liekas dārgas, ja kamera veca.Priekš mācīšanās kalpo labi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...