Jump to content

Pievienoju klāt 512mb ramu, bet strādā tāpat vai pat lēnāk.


kristaps5678
 Share

Recommended Posts

Problēma ir tāda, ka pievienoju datoram klāt vēl 512mb ramu, iepriekš bija 512mb kopējais apjoms, tagad ir 1gb, bet datora ātrdarbība nav mainījusies, dažreiz pat lēnāks man liekas, ka ir kļuvis. Man ir SDRAM DIMM moduļi.

Kas varētu būt par problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Ja tev sistēma sastāv no diviem ram moduļum,kādu atbildi gribi sagaidīt? Beidz ākstīties un saki kur viņus iebāzi,varbūt Tev Pentium 2 un datora veiktspēja pavisam normāla uz atiecīgiem dzelžiem.

Link to comment
Share on other sites

99% gadījumu vainīga ir pied****a sistēma.

 

Jā, statistika izrauta no zila gaisa.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

kristaps5678

Ja tev sistēma sastāv no diviem ram moduļum,kādu atbildi gribi sagaidīt? Beidz ākstīties un saki kur viņus iebāzi,varbūt Tev Pentium 2 un datora veiktspēja pavisam normāla uz atiecīgiem dzelžiem.

nu man ir viens modulis, itkaa tas saucas DIMM SDRAM, tas ir tas ar 2robiem rams.

Kopā man ir ielikts viens 512mb un divi 256mb rami, katrs citas firmas, bet ar vienādu frekvenci.

Link to comment
Share on other sites

kristaps5678

Paņem ar MemTest86 un patestē kādu stundu, otrs variants kā jau teica - pied*rsta sistēma etc.

Ko tas MemTest86 tieši testē?

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

MemTest86 jālaiž, kā instalējot Windows - sākumā jāieraksta diskā kā bootable fails, pēc tam no diska jāiebūtojas.

Link to comment
Share on other sites

kristaps5678

MemTest86 jālaiž, kā instalējot Windows - sākumā jāieraksta diskā kā bootable fails, pēc tam no diska jāiebūtojas.

skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Nu vēl jau paliek jautājums, kas tiek darīts ar to kompi.

Kristāla bumba saka, ka autoram ir windows xp un tam pamatā pietiek ar 512mb priekš vienkāršām darbībām, līdz ar to, ja būs 1gb, tad arī nekas būtiski nemainīsies - t.i. Windows lādēsies un programmas palaidīsies tikpat ātri/lēni.

Cita lieta ir ar RAM prasīgām programmām/spēlēm - tās gan kļūs jūtami ātrākas, ja pirms tam swapojās uz HDD, bet tagad ar papildus RAMu vairs to nedara.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jautājums vai vispār to ramu redz sistēma (pie my computer/properties uzrādās?). Var būt tā, ka rams uz plates ir 1GB bet plate atbalsta max 512. Līdz ar to autors zin, ka tur ir 1GB bet sistēma par to pat nenojauš! ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es savai vecajai kastei palielināju RAM no 256MB uz 1280MB un ātrdarbība ir ļoti, ļoti jūtama, dators ir kā jauns, es sērfoju tikai internetā un lietoju MS Word, tieši tāpēc mani viss apmierina, ja būtu prasīgāks tad vajadzētu jaunu procesoru, videokarti utt.

 

P.S. Paldies lietotājam zibins, kurš man šo Kingston 1GB RAM moduli uzdāvināja pilnīgi par brīvu, tiešām fantastisks cilvēks.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Tufjord ir taisnība. Ja datoram procesors ir lēns, tad atmiņas palielināšana var neko neietekmēt. Piemēram Pentium 4 zema gala datoriem šādi palielinot atmiņu atšķirība nav jūtama.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...