Jump to content

Z-svētku afišas izveidošanas programma


Touareg
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Iesākumā vēlos sveikt mūs visus un, protams, Latviju tās 93. dzimšanas dienā.

 

Man ir nepieciešams izveidot Z-svētku afišu aptuveni A3 formātā, es mēģinu, ar MS Paint un Word, bet tajos nav skaisti foni/bildes un iespējas kā izdaiļot tekstu un izveidot labu fonu.

 

Tātad, lūdzu, iesakiet kādu programmu ar, kuras palīdzību varētu izveidot afišu, laba būtu arī kādas programmas trial versija.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Es gan parasti taisu afišas un tamlīdzīgas lietas tieši wordā. Ar 2010 officu tīri labi sanāk, daudz dažādi efekti tekstam. Fonam Paint.net. Bet tas esmu tikai es :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Paldies Jums abiem, hmn, m123 tava pieeja ar nav slikta, es jau ar izmantoju MS Word un Paint tik gribas izveidot, ko skaistāku un profesionālāku, bet laikam jau vien būs jāpaliek, kur esmu.

Protams, izmēģināšu arī peep.show piedāvātos variantus.

Link to comment
Share on other sites

Informācijai: Lielākā daļa profesionāļu strādā vai nu ar Photoshop vai InDesign.

Un vēl kas - ja afišu drukā tipogrāfijā - attiecīgi ir jāmāk sagatavot darbs drukai - jo dažas tipogrāfijas pieņemot ka tu pats saproti ko dari darbu kā ir var iegrūst drukas mašīnā - kā nekā ziemassvētki, darba viņiem tad ir mega daudz.

Link to comment
Share on other sites

zeds - tās programmas nevar iemācīties vienā dienā, tāpēc īsti nav jēgas no tā.

Autoram drīzāk derētu kāds softs, kur ir jau gatavi templeiti, u.t.t. - iespējams, ka webā kaut ko tādu var atrast, tiešām nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...