Jump to content

Standart VGA Graphics Adapter


Lienīte
 Share

Recommended Posts

:)Sveikiņi!

 

Manam jaunajam laptopam ASUS-K53BY-SX042D http://www.asus.com/...K53BY/#overview visu laiku Device Manager bļauj ka tur trūkst <Standart VGA Graphics Adapter> , portālos atradu infu ka jāuzinstalē AMD VISION draiveri, :( tikai kur tos ņemt?

Palīdziet man atrast AMD VISION draiverus priekš ASUS-K53BY-SX042D . :) Būšu jums mazliet vairāk kā paldies parādā ;) .

 

P.S. Visi mani pazīstamie džekiņi ir pilnīgi dunduki datoros, :( maksāt negribās, jāmokās pašai.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja W7 nav bijis preinstalēts , visticamāk izskatās pēc čipseta draivera iztrūkuma . Tam laptopam iekš CPU ir integŗets HD6310 , kas tad varētu būt tas vaininieks . Vajadzētu paskatīties pēc AMD A50M chipset driver download , ko piemērotu atrast .

Link to comment
Share on other sites

:) Tieši tā arī bija Windows 7 nav bijis pārinstalēts, datorā bija DOS. Paskatījos ko piemērotu var atrast pēc AMD A50M chipset driver download, ja arī tā ir, iztrūkst čipseta draiveris, kuru man no visa šitā saraksta ņemt http://s.exs.lv/54j :SOH:, kurš ir īstais?

 

Starp citu, kādu Windows man labāk lietot, Windows 7 64Bit vai 32Bit, vai ir kāda atšķirība?

Link to comment
Share on other sites

Labāk jau ej uz majaslapas sadaļu download http://www.asus.com/Notebooks/Versatile_Performance/K53BY/#download , izvēlies operētājsistēmu kāda kompim ir uzstādīta un novelc chipset draiverus.

1kodola procesoriem liek 32bit (x86) sistēmu, 2kodolu un vairāk procesoriem var likt gan 32bit gan 64bit. Ja RAM ir līdz 4gb, var iztikt ar 32bit, ja 4gb un vairāk tad 64bit.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 4GB RAM, laptops ASUS-K53BY-SX042D no veikala nāca tikai ar 2GB RAM vienā slotā, tagad ir pa 2GB abos slotos. Visus datora dzelžu draiverus un tai skaitā chipseta draiveri vispareizāk būs ņemt no ASUS mājas lapas?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja 4GB RAMs - tad tikai un vienīgi 64 bit W7 un visus draiverus, protams, no laptopa ražotāja lapas. Pie tam - čipseta draiveri instalē pašu pirmo, pārējos - vienalga kādā secībā.

Link to comment
Share on other sites

Sanāk tā ka tagad čipseta draiveri nekādīgi nevar uzinstalēt kā pirmo, tieši chipseta draiveris trūkst, :( laikam nāksies pārinstalēt, citādi laptops ar Windows 7 Professilonal 64Bit strādā aizdomīgi lēni.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Eu, spečuki - ko jūs te iesakat A50M jeb Hudson-M1, ka Asus lapā skaidri un gaiši rakstīts AMD M780G Chipset.

Tāpat arī pie GPU ir rakstīts AMD Radeon® HD 6470M with 512MB/1GB DDR3 VRAM. CPU iebūvētais GPU, iespējams, vispār ir atslēgts.

 

romajo, beidz bāzt batonus ausīs muļķības par kodolu skaitu un OS bitiem. Tam nav nekāda sakara. Ar Windows Vista/7 un RAM jēdzīgi ir tā:

<2 GB - tikai 32-bit.

2..4 GB - gan 32-bit, gan 64-bit, bet parasti vēlams 64-bit.

>4 GB - vēlams tikai 64-bit.

 

Lienīte, "preinstalēts" un "pārinstalēts" nav viens un tas pats. ;) Tagad gan nekas jāpārinstalē nav, tikai jāiztīra esošie draiveri un jāuzliek pareizie.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Ar 1kodolu biju domājis 32bit procesoru, tādam takš nekrausi virsū 64bitu sistēmu, vai kā? Cita lieta, ja 1kodola proči mēdz būt arī 64 bitu, jeb ar 64 bitu atbalstu (laikam jau atkal muldu), tad gan atkarībā no ram izvēlamies OS.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Eu, spečuki - ko jūs te iesakat A50M jeb Hudson-M1, ka Asus lapā skaidri un gaiši rakstīts AMD M780G Chipset.

Tāpat arī pie GPU ir rakstīts AMD Radeon® HD 6470M with 512MB/1GB DDR3 VRAM. CPU iebūvētais GPU, iespējams, vispār ir atslēgts.

 

romajo, beidz bāzt batonus ausīs muļķības par kodolu skaitu un OS bitiem. Tam nav nekāda sakara. Ar Windows Vista/7 un RAM jēdzīgi ir tā:

<2 GB - tikai 32-bit.

2..4 GB - gan 32-bit, gan 64-bit, bet parasti vēlams 64-bit.

>4 GB - vēlams tikai 64-bit.

 

Lienīte, "preinstalēts" un "pārinstalēts" nav viens un tas pats. ;) Tagad gan nekas jāpārinstalē nav, tikai jāiztīra esošie draiveri un jāuzliek pareizie.

:thumbdown: Štunts ar to "preinstalēts"! raiviic saka, .. čipseta draiveri instalē pašu pirmo (!), pārējos - vienalga kādā secībā .. , manam laptopam ir sanācis dabūt virsū chipseta draiverus pēdējos, tātad viss ir sačakarēts?! Kāda būtu ideāli pareiza instalēšanas secība?

Link to comment
Share on other sites

viss ripo? liiecies tad mieraa, raivis paarspiilee)

:) Stāv uz galda, neripo un ja "ripo" tad lēni :(

 

Sākumā uzinstalēju Windows, tad visus novilku Windows draiverus, Mozilla Firefox, Adobe Reader un pārējās sīkās Windowsam nepieciešamās programmiņas un tikai tad no http://dlcdnet.asus...._Z888000000.zip saites trūkstošo VGA Graphics Adapter draiveri.

 

Man ir licencēts/a(?) Windows 7 Ultimate 32Bit OS, vai labāk tomēr 64Bit?

Labots - Lienīte
Link to comment
Share on other sites

Ja netaisies "kalnus gāzt" lai paliek w7 32, nekādu atšķirību nemanīsi, kā gribi,vari arī pārinstalēt. Tikai draiverus gan velc attiecīgi, ja ir uzlikta w7 32, tad velc chipsetu 32bit sistēmai nevis 64 un otrādi

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nah Tev tos draiverus? Vai tad lapsītim kas sāp un kaiš?

Viņa jau vairākas reizes raksta, ka velkās!

Link to comment
Share on other sites

Nah Tev tos draiverus? Vai tad lapsītim kas sāp un kaiš?

Nekas :) lāpsītim ne sāp un nekaiš, vienkārši es lielajam datoram vienmēr ievēroju instalēšanas secību, bet varbūt arī ka sāp, man ir aizdomas ka tam vajadzētu strādāt ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...