Jump to content

parolju uzlaushana uc


koko
 Share

Recommended Posts

Probleema ir taada, ka ir kaads, kas var kontroleet manas darbiibas, ko izpildu datoraa, saakot ar manis izsuutiito veestulju "ieguushanu", beidzot ar parolju uzlaushanu dazhaados saitos. Taa kaa esmu sievieshu dzimuma paarstaave, kas neko daudz no taa nejeedz, man jaaluudz paliidziiba sheit. Vai ir kaada iespeeja uzlikt datoram pilniigu aizsardziibu no kkaadaam spieg`programmaam, ar kuru paliidziibu cita persona ieguust atskaites par iespeejams manaam veiktajaam klaviatuuras kombinaacijaam un vispaareejo informaaciju par to, ko daru savaa datoraa? ceru, ka izskaidroju pietiekami izsmeljoshi un lietprateejs uzreiz sapratiis, par ko sheit runa.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzīgas administratora tiesības un atrast keylogeri , kas paslēpts ....Pēc tam uzlikt to ,,kādu,, uz limited useri .

Ja tas kāds ir draugs vai vīrs , raksti privāto ziņu , lūkošu līdzēt . Ja vecāki .... nez viņi tomēr to parasti dara ne dēļ slimīgas ziņkāres , bet uztraucoties , ka ko nenoguļ un nav par vēlu ( laiki tādi). Turklāt tas ,,kāds,, tūlīt redzēs , ka medus apcirsts un būs skaidrošānās :)

Link to comment
Share on other sites

Autorei ieteiktu nopirkt atsevišķu portabli un nelaist klāt visādus citus indivīdus, kas datoru māk ne tikai ieslēgt, neatkarīgi no radniecības pakāpes. :hunter: Pieriebušies jau ir tie kopējie Skype, draugiem.lv profili utt utjp. Katram ir tiesības uz savu privāto dzīvi.

Edited by viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir vīrs draugs? Tiec no viņa vaļā, jo ātrāk jo labāk. Tas neārstējas un tikai progresē.

Link to comment
Share on other sites

1) populārāko keilogeru taustiņu kombinācijas izmēģināt - Ctrl+Alt+F7 , piemēram.

2) uzlikt antivīrusu - kaut vai kasperski. tādi mēdz uzreiz ziņot, ja kaut ko aizdomīgu atrod. Ja ir kāds antivīruss, tad palūrēt, kas viņam ignorēto failu sarakstā ielikts. Un vai antivīruss vispār tagad ir ieslēgts.

3) rūtkitu meklētāji no "gmer 2" sērijas parādīs, kas tas īsti ir un kur dzīvo

 

Pati varēsi atrast tikai optimistiskajā scenārijā - ja antivīrusu uzkrāmējot ("download kaspersky" vai kā nu cilvēki antivīrusus meklē) un uzliekot to tiešām uzreiz kaut ko atrod un izdzēš.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...