Jump to content

Daudzfunkciju ierīces aktuālākās izvēles?


mixxx2005
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nepieciešamība iegādāties printeri. Ka jau latvietim parastajam - vajag lētu.

Šobrīd aktuāli liekas šādi aparāti

1)CANON PIXMA MP280

2)HP DESKJET 1050 AIO

3)EPSON STYLUS PHOTO SX125

4)CANON PIXMA MP250

 

Vēlos jautāt vai kādam ir pieredze vai kāds viedoklis par kādu no šiem aparātiem?

Argumentēti gribētu dzirdēt kuru no viņiem labāk pirkt.

 

Paldies jau iepriekš. :)

 

P.S. neesmu interesējies par riskiem ,kas saistīti ar kārtridžu uzpildi - ir kādi? un cik reizes ,piemēram, orģinālos var uzpildit?

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Ja nevajag krāsainas bildes taisīt un ja vajag padaudz drukāt ņem melnbalto lāzernieku. Pats lietoju Samsung SCX-3200 un esmu apmierināts. Tikko pildīju kārtridžu - nekādu problēmu - cena 11,00 LVL par ~1500 lapām un servisā vēl čipu pārprogrammē, lai printeris ņemtu pretī. Varot arī pašu printeri pārprogrammēt.

Link to comment
Share on other sites

es parasti izveelos taadu, kuram ir visleetaakie kaartridzzi, lai veelaakaa lietossana nesanaak paaraak daarga. veikalaa labaak uzreiz paarbaudiit vai viss darbojas. no rokas parasti nepeerku, jo nevar jau iisti pateik cik nodilusas ir printera kustiigaas daljas. Labak pirkt jaunu un ar garantiju.

Link to comment
Share on other sites

1) Vai 4)

No Epsona joprojām iesaku mukt kā vellam no krusta :>

 

Epsonam nepildas, jāliek CIS sistēma, ja dauc grib drukāt.

 

250 tajai kārtridži pildas ok, kādas 3-4x bet kā jau teica, ja drukā pārsvarā melnbaltu un nav aktuāli skanēt/kopēt - meklē labāk kādu lāzernieku.

Link to comment
Share on other sites

ja maz drukā, labāk lāzernieks... jau iepriekš viens rakstīja par scx3200, bet labāk bik dārgāk un scx4623, kasetes pildās ok, vienīgi besī, ka zamsungs starta kaseti ieliek kroplīti. daži iebildis, ka zamzungs suu, bet...ja parēķina cik izvelk hp kasete (piemēram visas tagadējas 78, 85) bez detaļu nomaiņas., un cik zamzungs., tad samsungs iekabina hp vai canonam (no lietotāja puses un izmaksām). nu par vienīgo neērtību uzskatāma čipa/printera pārprogrammēšana, bet tas ir sīkums. pēcāk samsung lietotājs pilda kaseti pa 5īti, bet hp lietotājs jau ,maksā klāt par opc, mr nomaiņu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Personīgi man arī ir kļuvis aktuāls šis jautājums. Vajadzētu piemeklēt daudzfunkcionālo printeri arī krāsainai drukai un neliela apjoma drukas darbiem, un, vēlams, ar iespēju drukāt arī A3 formātā. Loģiski, gribētos, lai kārtridžu uzpilde/nomaiņa būtu nodrošināta katrai krāsai atsevišķi. Kādi būtu uzticami varianti zemo cenu kategorijā?

Labots - DeUld
Link to comment
Share on other sites

Tie Epsoni nepildās, tas gan, bet amazon.co.uk var dabūt alternatīvus kartridžus apmēram pa Ls 1 gabalā. Vai, ja daudz jāprintē, var izmantot tintes sistēmu (Continuous Ink System, ebay). Šai tintes sistēmai nav vajadzīgs printeris pa Ls 130, derēs arī SX125

Labots - Kubus
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, man i Canon Pixma (810 modelis gan) - neko sliktu teikt nevaru. Drukā, skanē, kopē - viss notiekās. Ir bijis, ka vairāk par mēnesi nav ticis lietots - kartridži/galva neaizkalta. Iekšā sākumā, pēc oriģinālo iztukšošanās, tika grūsti lētākie kreisie kartridži, ko varēja eBajā dabūt, tad tintes flakonus sāku pirkt un pats pildīt - ar viss notiekās. Galvu gan vienreiz nomainīju (paša stulbības dēļ - gribēju, kā labāk - vienreiz kārtīgi izmazgāju, sanāca - nu, skaidris kā - vairs normāli nedrukāja :). Bet ar eBajā iepirku - oriģinālā, bet 3x lētāk, kā šeit servisā piedāvāja. Vienīgā problēma - dzeltenais kartridžs - vai tur krāsa kā tāda sūdīgāka (no dažādiem avotiem ir pirkta), vai kā - gadās, ka pazūd dzeltenais, vai sāk svītrām drukāt. Tad gan kartridžs jāmaina, tad uz pāris pildīšanas reizēm OK. Pārējie kartridži, kopš sāku pats pildīt, pat nav mainīti. Ir arī CISS dabonams, ja vajadzība daudz drukāt.

Tā kā - es par Canon. Firma!, kā saka :)

Link to comment
Share on other sites

Tie Epsoni nepildās, tas gan, bet amazon.co.uk var dabūt alternatīvus kartridžus apmēram pa Ls 1 gabalā. Vai, ja daudz jāprintē, var izmantot tintes sistēmu (Continuous Ink System, ebay). Šai tintes sistēmai nav vajadzīgs printeris pa Ls 130, derēs arī SX125

 

SX125 nebūs A3, kā DeUld vēlas.

Brother - mazs resurss, pārējais būtu forši, pie tam var arī uzpildīt kārtridžus.

Link to comment
Share on other sites

ja ar melnbaltu domājam tekstu vai dokumentus tad:

visi Canon printeri kam ir dalītie kārtridži (katrai krāsai savs), var uzlikt, lai nepārbauda tintes līmeni attiecīgi kārtridžam, kad tas ir beidzies. par pārējiem, kam ir 2i kārtridži, un HP un brother printeriem 100% nezinu, Epson nevar.

Labots - voicis
Link to comment
Share on other sites

Par tiem, kas aizkalst: var jau darīt tā, ka, ja to printeri ikdienā nelieto, tad tomēr ik pa laikam to ieslēgt un palaist kontrolizdrukas režīmā. Tas neļautu iestāvēties un jelkam tajā printerī "iekalst", vai ne tā?

 

Un varbūt lietošanas pamācībā tiem printeriem arī ir kas tāds pieminēts (?)

Labots - DeUld
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu, es zinu ka Brother DCP-350c 100%, ka nevar printēt tekstu, ja ir beigusies dzeltenā, sarkanā vai zilā tinte.

 

Smirdīgie kapitālistu cūkas.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
aparapacis

Negribās cept jaunu tēmu, jo pēc nosaukuma šī gan derētu arī man.

 

Man gan interesē nevis krāsainais bet melnbaltais lāzernieks ar daudzfunkciju iespējām (cpoy/scan/fax). Izvēle krīt obligāti uz aparātu ar duplex funkciju, tīkla pieslēgvietu (NIC) un automātisko dokumentu padevi (ADF).

 

Piedāvātā izvēle ir diezgan plaša - Samsung, HP, Brother, Canon utt., taču tajā mežā var apjukt.

 

Vai kāds var patiekt (iz dzīves), kurš no augstākminēto ražotāju aparātiem ofisam būtu draudzīgākais - izdevīgākais izmaku ziņā (kārtridžu maiņa, uzpilde), kādi ir + un - ?

 

Pašlaik mana izvēle krīt uz Samsung aparātiem, taču mazliet uztruac tiek kārtridžu čipi. Kāds Jūsu domas?

 

Jau nedēļu pēt tirgus piedāvājumus, bet neieku gudrs!

Link to comment
Share on other sites

jau iepriekš rakstīju...

nu vari konkrētāk papētīt szamsungu scx-4623, tur ir galā burtiņi, tb paveidi networks, vaifais. starta kasete bez papildus detaļu nomaiņas pildās 2-4x atkarībā no papīra kvalitātes un noslodzes....

par čipiem visu es sarakstīju iepriekšājā tēmā.

brozeris ar izmaksās nebūs slikta izvēla, bet tur konstruktīvi viss savādāk...ja hp, zamsung m/b kasetē apvienots i tonera rezervuārs i gaismas cilindrs, tad brozerim, kasete ir tikai pulvera rezervuārs, un gaismas rulis atsevišķi, tb....vienā jaukā dienā zaļots, ka tas nodilis būs...

vēl info -jāskatās kur ierīce tiks izmantota, un kā....ja putekļainas telpas,kaķi, suņi, lētais papīrs, tad canon/hp, jo, samsungi brozeri tehnoloģiski necieš netīrumus....rezultātā parādās izdrukās švīkas, galu galā izdruka paliek pavisam blāva.....

 

Negribās cept jaunu tēmu, jo pēc nosaukuma šī gan derētu arī man.

 

Man gan interesē nevis krāsainais bet melnbaltais lāzernieks ar daudzfunkciju iespējām (cpoy/scan/fax). Izvēle krīt obligāti uz aparātu ar duplex funkciju, tīkla pieslēgvietu (NIC) un automātisko dokumentu padevi (ADF).

 

Piedāvātā izvēle ir diezgan plaša - Samsung, HP, Brother, Canon utt., taču tajā mežā var apjukt.

 

Vai kāds var patiekt (iz dzīves), kurš no augstākminēto ražotāju aparātiem ofisam būtu draudzīgākais - izdevīgākais izmaku ziņā (kārtridžu maiņa, uzpilde), kādi ir + un - ?

 

Pašlaik mana izvēle krīt uz Samsung aparātiem, taču mazliet uztruac tiek kārtridžu čipi. Kāds Jūsu domas?

 

Jau nedēļu pēt tirgus piedāvājumus, bet neieku gudrs!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...