Jump to content

Nokia x6 - LV valoda.


MtrsM
 Share

Recommended Posts

pa 5ls to izdarīšu. PM man.

 

dažreiz ar produkt koda maiņi nevar nomainīt valodu.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Tikai atceries, ka pec valodu maiņas atjauninot softu, vai formatējot valodas paka zudīs un bus jāliek no jauna. X6 talrunis labs gļuko maz bet gadās problemas kad skatās video. Tad vienīgais variants formatēt.

Link to comment
Share on other sites

kaa ir ar nsu nezinu bet ar "normaaliem" softiem&dzelzhiem x6 produktkods mainaas - taaka probleemu ar "pazuudoshaam" valodaam nebuus.

adrese zemaak ;)

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Maini kā tu gribi bet no jauna liktās pazūd ka nograb, paliekt iebūvēta valoda. liec ar ko tu grib.

vienigi nomainot mātes plati no tā var izbēgt. Ta kā es uzskatu, ka tā ir velti izmesta nauda. Ja to maina kādam S40 sērijas telefonam tad ok, bet S60 kuriem nāk atjauninājumi labāk tad lietot Angļu valodu kura iebūvēta visos tel.

Link to comment
Share on other sites

nu iedod to aparātu man pēc apdeitiem. tev joprojam būs LV valoda saderam.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Ja jūs vienigi laužat pilnibā visu sistēmu tad jā, bet normalimainot lai saglabājas garantija tad pazūd. Esmu loti daudz redzejus tel ar mainitu producta kodu un mainitam valodas pakām. Ka tiek klāt pie servera updateim tad likta valoda aidaa prom no tel.

Panem no interneta vaikala( nu vispār no jebkura kurš nav dīleris) un atjaunini vai pārinstelē softu. Un tad pasaki ko redzi.

Link to comment
Share on other sites

kāda vēl garantija ?

 

telefonam tā jau nav LV valodas vai LV produktkoda uz MB

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

nu nu. ir kādu labu laiku sanācis darboties tieši ar Nokia telefoniem. Ta ka daudz ko varat meģinat te iestāstit, bet taisniba ir tikai viena. Ja un ari esmu flashojis diezgan daudz tel. Ta kā kautko gan zinu.

 

Un tas nekas ka prikts DE. Eirpas vienotā garantija darbojas. Ja ir dokumenti par iegādi nekadu problēmu autorizetajos servisa centros. Kaut gan bieži centri mēgina paņemt uz muļki, bet ja zini nedaudz likumus tad nav problēmu.

Labots - zeltaporteris
Link to comment
Share on other sites

kad viņi pamanīs kad produkt kods nesakrīt ar to kas ir iešūts eeprom tad tevi sūtīs 3 mājas tālāk.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu jā, bet ja kas ar dzelzi vari atvadīties no garantijas remonta. Bet tā kā zināms tehnika ir tehnika.................

Link to comment
Share on other sites

tu jau atvadies no garantijas remonta tajā brīdi kad nomaini produkta kodu

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu gluži tā nav, ka uzreiz jāatvadas no garantijas. Ja valoda ir mainita piemēram ar Phoenix nevajadzētu būt problēmam. Jo formatejot, taisa soft reinstal vai uztaisot Hard Reset (protams ja tel nav miris) iegusti atpakal veco sistēmu. Tad neviens neko nevar pateikt kas un kā bijis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...