Jump to content

Problēme ar nokia 5800


LastSamurai
 Share

Recommended Posts

Tātad nesen man sākās problēmas ar nokia 5800. Telefona displejs nestrādāja tā kā vajag. Kad atbloķēju telefonu un spiežu kaut ko uz ekrāna tas nospiež uz kādas citas aplikācijas. Sākumā domāju ka tā ir motīva vaina,bet tā nebija motīva vaina,jo atinstalēju visus motīvus un atstāju tikai oriģinālo,bet tā pat ekrāns nestrādāja kā nākas.Varbūt kāds var kaut ko ieteikt, lai nebūtu jāved telefons uz remontu.Negribas taisīt Hard reset un Factory reset, jo tad telefons izdzēš visus failus.Problēma sākas negaidīti.Pirms tam telefonam nebija problēmas un dienā kad parādījās problēma neko neinstalēju telefonā.Cerams ka kāds var palīdzēt.

Labots - LastSamurai
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

updeito sftware (ar noijas tūli), ja nepalīdz, tad nes tik uz remontu (no failiem jāšķiras tā vai tā :) )

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt kaut kur settings/phone/ touch input/kalibrēšana ja tas nelīdz, tad varbūt firmware pārlikšana palīdzēs?

Tik apsties kārtīgi kāds RM

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

LastSamurai

kalibrēšana arī nepalīdz. Arī software man ir jaunākais.

Labots - LastSamurai
Link to comment
Share on other sites

Iestatījumos ir iespējama ekrāna kalibrēšana. Būs jāspiež uz noteiktiem puntiem pirksts. Pamēģini to. Nokijai 5530XM bija tāda iespēja un 5800 = 5530

 

Nepamanīju labīša postu.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

99% pasha skaarienjuutiigaa panelja vaina .

Chaapo uz servisu!

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

LastSamurai

Proxy kā tu to domā???? ekrāns jāmaina vai kā.

Labots - LastSamurai
Link to comment
Share on other sites

"ekraans" (pareizaak sakot displejs ) ir tas kas raada bildi

skaarienjuutiigais panelis ( touchscreen) ir "tas stiklinsh" ko spaida ar pirkstiem.

 

tas ka shie touchscreen modulji "nomirst" ir sameeraa regulaara paraadiiba ( spiedieni,kritieni,mikroplaisas utt - taateikt nekas nav muuzhiigs )

Link to comment
Share on other sites

LastSamurai

"ekraans" (pareizaak sakot displejs ) ir tas kas raada bildi

skaarienjuutiigais panelis ( touchscreen) ir "tas stiklinsh" ko spaida ar pirkstiem.

 

tas ka shie touchscreen modulji "nomirst" ir sameeraa regulaara paraadiiba ( spiedieni,kritieni,mikroplaisas utt - taateikt nekas nav muuzhiigs )

 

Nu es sapratu kas ir displejs un kas ir skārienjūtīgais panelis. Iespējams,ka vaina ir tur jau vienreiz es mainiju displeju.Man bija arī tgd doma mainīt jo nesen uz displeja bija ssvīras kuras izzuda.Paldies par palīdzību

Link to comment
Share on other sites

uz displeja sviitras? gadijienaa aparaats nav bijis uudenii?

(uz balta fona sviitras un plekji redzami bij? )

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

LastSamurai

uz displeja sviitras? gadijienaa aparaats nav bijis uudenii?

(uz balta fona sviitras un plekji redzami bij? )

 

Telefons nav bijis ūdenī. Svītras bija ļoti mazas un ar laiku kļuva vēl mazākas līdz izzuda. Cik es zinu tad tādas svītras parasti parādās ja telefons ilgi stāvējis saulē vai arī lielā salā.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

kas varetu but par vainu ja fočējot ar galveno kameru bildes ir miglainas? kamera saak mirt nost? parejais viss telefonaa stradaa labi. bez zibspuldzes ir ciesami bet tapat ir miglains.

 

man ari taa bija ka svitras uz ekraana, remontaa ieliku un displejs jamaina. tagat viss ok.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil
kas varetu but par vainu ja fočējot ar galveno kameru bildes ir miglainas? kamera saak mirt nost? parejais viss telefonaa stradaa labi. bez zibspuldzes ir ciesami bet tapat ir miglains.

Noņem aizmugures vāciņu. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

INFEKTO

Bija man arī tā ar kameru, bildes miglainas ar zibi, bet bez bildes normālas.

+klasiskā ekrāna problēma..

Ehh,šitā nokija šausmīga ir sanākusi [5800]

Jātiek vaļā kamēr var

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

5800 nav nemaz tik šausmīga, vēl joprojām ilgojos pēc viņas skaņas - skaņa šim aparātam ir diezgan laba salīdzinot ar daudziem telefoniem.

 

Un ja ar noņemtu vāciņu un neaiztirsu kameru bilde iz miglaina, tad ļoti iespējama tieši kameras vaina. Te vai kaimiņos vienam biedram HTC kamera sprāga nost ar līdzīgām pazīmēm.

Link to comment
Share on other sites

Biju priecīgs kad tiku vaļā no 5800.

Tgd mājās stāv velviena 5800, kuru visticamāk sitīšu gaisā.. paņēmu pabakstīju.. un salīdzināju ar tagadējo iPhone, peee tā nokia, lkm pa tiem 4gadiem apnikusi baigi :D

Link to comment
Share on other sites

Par cik 5800 varētu nopārdot? Ideālā stāvoklī, komplektā kaste un pārējie aksesuāri.

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Varbūt kādam mājās mētājas normāla 5800 plate?

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Da labi- tās nokijas ar simbijāņiem ar gļukainākas par lattelecom interaktīvās televīzijas dekoderi.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Nu labi, pierunāji, bet nokija gļuko tāpat. Skatoties yūtūbu caur wifi uzkarst un restartējas, utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Nez, man nav kāršanās tik bieži novērota, lai to vispār būtu vērts pieminēt. Nevajag lauztos softus instalēt, tad viss strādās normāli.

Un arī pat ja tā, tad es labāk vidēji aktīvi lietojot atbalstu aparātu, kurš izvelk stabīli divas dienas kaut 1x nokaroties, nevis knapi dienu. Visi iPhoni un tamlīdzīgie ir un būs mēsli, kamēr "nabas saite" nebūs pārgriezta no strāvas avota, pofig, kaut ar 2x biezāku korpusu.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...