Jump to content

Gribu lasīt - tikai ar ko


ju
 Share

Recommended Posts

Sakarā ar tēmu Gribu lasīt radās jautājums, ar ko lasiet e-grāmatas.

Speciāls verķis salīdzinoši dārgs. Varbūt ir arī sakarīgi piedāvājumi, nu zem 100Ls?

Kompja ekrāns nez vai tas labākais. Varbūt to kaut kā saregulējat, latas ar baltiem burtiem uz melna fona vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Skurstenis

Pašlaik lasu ar PocketBook 360, tas gan virs 100 Ls. Agrāk lasīju mobilajā, un neteikšu, ka īpaši vairāk acis nogura, kādas 2 līdz 3 stundas dienā.

Ja tā labi padomā, tad monitorā sanāk vairāk ko lūrēt.

 

Ja tagad būtu jāpērk jauns verķis, tad es krietni padomātu, vai ir vērts pirkt to e-ink displeju.

 

Tā kā, ja ir jau tev kāds piemērots mobilais, pamēģini to, varbūt ka nekādi speciāli verķi nebūs jāpērk.

Link to comment
Share on other sites

Jau gadus 6 lasu mobilajos (plaukstdatoros), var iztikt. Bet personīgi gribu Amazon Kindle. Un nopirkt var ~ par 100 Ls. Acīm vajadzētu būt tīkamāk.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Pēdējā laikā esmu pārgājis uz audio grāmatām, tas ir vēl patīkamāk. Ļoti atkarīgs kā grāmata ieskaņota, citreiz atrauties nevar un nav redze jābojā. :book:

Link to comment
Share on other sites

Man ir nokia E52, tam ekrāns nav tas lielākais. Citādi varbūt arī nedomātu.

Audio grāmatas krievu valodā man būtu OK, angļu nez kā, lai gan nevarētu teikt, ka man ir slikta angļu valoda. Ja tur tīrs anglis pretī, nez kā būtu. Lasot vismaz var vēlreiz pārlasīt. Pārtīt visu laiku nebūtu jautri.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Uz Ziemassvētkiem sev dāvināšu jau minēto http://www.amazon.co...s/dp/B0051QVESA, cena 109 USD, tad jau redzēs, cik pārējie izdevumi būs.

 

Gluži kā dziesmās parasti neieklausos vārdos, tā arī audio grāmatām ir grūti noturēt manu uzmanību, bet jā, ieraksti parasti ir ļoti kvalitāti, lasītāja balss nereti kļūst tuva pat pēc nieka pāris nodaļām.

Labots - PlayingTheSaint
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es būtu gatavs par 75Ls atdot savējo Kindle 3 komplektā ar cietajiem vākiem, kopjamo lupatiņu, USB kabeli, īso drukāto pamācību. Fiziskais nolietojums nav redzams, nekas nav saskrāpēts. Domāju par apgreidu, interesē tomēr lielāks izmērs, lai varētu ērtāk PDF žurnālus apskatīt.

Link to comment
Share on other sites

Man ir tadas aizdomas, ka pdf zurnaliem gan vajag 10'' ips tableti. Tur jau daudz smukas bildes, kuras e-inks neparada krasaini.

Pats esmu pasutijis kindli 4 anglu ebay'aa par 82 Ls, gaidu pienakam.

Link to comment
Share on other sites

+1 par mobilo telefonu. Pats jau kādas padsmit grāmatas esmu uz tā izlasījis pēdējo 2 gadu laikā. Galvenais bonuss - vienmēr pa rokai. Vari kauču uz poda lasīt! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

cik tagad amazon.com prasa par kindles shippingu, parējos izdevumus jau var aprēķinat muitaspaligaa.

 

 

Order Summary

Items: $109.00 Shipping & Handling: $20.98 Total Before Tax: $129.98 Estimated Tax To Be Collected: $0.00

Import Fees Deposit $28.60 Order Total: $158.58

[/left]

Link to comment
Share on other sites

Mobīlais, plaukstdators ir ļoti ērti. Un tieši tā, dēļ tā ka tas ir vienmēr pa rokai. Un ekrāna izmēram nav liela nozīme, ja lasi parastu grāmatu. Ar parasta izmēra smārtfoni pilnīgi pietiek. Esmu izlasījis tādā veidā desmitiem, var būt simtiem pēdējo piecu gadu laikā. Bet nu esmu pārstājis ar to nodarboties, jo acis tomēr nogurst. Vienīgā cerībā uz e-ink ekrāniem :)

Link to comment
Share on other sites

Man jau tā doma galvenokārt bija tāda, ka noskaidrot, vai ir kāds trakais, kurš lasa uz datora. Ja lasa, ko dara, lai acis neizkristu pēc pusstundas :)

Man jau mamma daudz ko pērk, arī sievasmāte, un tad papīra veidā arī netrūkst lasāmais. Bet dažreiz internetā arī sanāk šo to uzrakt interesantu. Galu galā tām sievietēm ir arī sava gaume.

Par speciālu aparātu vēl jādomā. Jāpaskatās, ka kaut kas izskatās man tai nokiā.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu es šad tad lasu no monitora... Paņem baltu A4 lapu ar kādu uzdrukātu tekstu, tad pieliec to pie monitora un noregulē to, lai bilde maksimāli atbilstu 1:1. Ja normāls monitors, tad acis vairāk ārā nekritīs... man nekrīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...