Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

tad jau būs jāņem Icoo d70pro

apskatīju Labaisjanka ieteikto tableti ar GPS. izskatās kārdinošs, bet par cik GPS man jau ir tam ierastās ierīces izskatā, tad tomēr labāk paņemt ar labāku proci.

ja līdz vakaram nepārdomāšu, tad pēc kāda laika varēs gaidīt atskaiti.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Mans viedoklis protams nevar būt saistošs, bet pieredze rāda, ja ir iespēja un cena nav mākoņos, jāņem ierīce ar iespējami daudz noderīgām funkcijām. Labi ir GPS, bet labāk ir 7'' nekā kādas 5. Nav pieejams WI-FI, bet jātiek internetā. Var lietot telefonu, bet atkal ekrāna izmēri. Protams var izmantot telefonu kā modemu. Var piespraust ārējo 3G modemu, bet tas ir puļķis, ko it sevišķi mašīnšā un arī jebkurā citā viegli nolauzst. Labi ja salūzst puļķis, bet ja tiek izlauzsta USB ligzda planšetē? Kas attiecas uz konkrētā modeļa GPS funkciju, tad vakar palaižot navigācijas programmu piecstāvu mājas trešā stāva dzīvoklī, satelīti tika atrasti apmēram 40 sekunžu laikā. Bet tas tā, pārdomas.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka mani iedzina stūrī, kur man jāsāk atkal domāt kuru modeli labāk ņemt. Protams, gps būtu laba funkcija, bet man gps vajag izmantot tīri sportam pa mežu ar velo vai kājām. tāpēc šajā gadījumā šāds liels aparāts varētu būt arī kā traucēklis un apgrutinājums

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, cik man vajag ( vannā vai uz poda :) ) pasērfot un kādu you tube klipu paskatīties, tad man ar noname planšeti (7 Inch 4GB 1GHZ GOOGLE Android 2.3 Flash DRR2 512 RAM, WiFi + maciņš ar klaviatūru ) pilnīgi pietiek. Ekrāns paklausīgs (nav mulitouch), pus gada laikā uzkāries ir tikai 2x. Programmas visas darbojas perfekti, vienīgais jaunās uzinstalētās brīžam gļuko. Baterija ar wifi tur apmēram 4 stundas. Var ielikt 32 Gb karti. Braucot autobusā vai mašīnā varu noskatīties 2 filmas. Nopirku pa 38 Ls ebajā.

Labots - Smukais
Link to comment
Share on other sites

Smukais - Viss jau normāli, bet ja ir tie kam patīk spēlēt spēlītes, labāk jaņem ar 4.4 andri un labāku proci/ramu

Link to comment
Share on other sites

Man spēles ir saliktas apmēram kādas 20 visas iet bez problēmām un aiztures.

Visi Angry Birs ieskaitot space, gun&blood, cut the rope, conquer kingdom 3, Fruit Ninja, Ninja Rush utt. darbojas lieliski.

Labots - Smukais
Link to comment
Share on other sites

Kopumā kāda lietošana ar to mačiņu un klaviatūru ? Varteikt kā uz portatīvo, vane ?

Link to comment
Share on other sites

atgriežoties pie sava posta: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/143286-plansete-no-kinas/page__st__200#entry1543947

 

vakar beidzot savācu savu tableti no lbss :)

jāsaka jau uzreiz - viss būtu ideāli, ja ikdienā nebūtu spaidījis samsung monte(kapacitatīvais ekrāns) un pirms kāda laika - jauno ipadu...

 

pāksim ar plusiem:

+ ir latviešu valodas atbalsts meņuškā, par teksta ievadi vēl nezinu - nav sanācis neko drukāt

+ ir wifi(kaimiņi gan paroles salikuši - pieslēgties nekur nesanāca)

+ angry birds iet plūdeni un bez aizķeršanās

+ fb2 rīders iet un nu var sākt lasīt :)

+ komplektā bij tīkla lādeklis, usb vads un neoprēna maciņš..noderēs!

 

nu arī pie mīnusiem(tas pa lielam ir tikai 1, bet liels..kā jau teicu - ja nezinātu ka var būt arī labāk..neko neteiktu, bet tagad..)

- rezistīvais ekrāns.. :sorry:

- gan mahimā gan prismā tagad uz akcijū ir lētās planšetes pa 40-45 latiem..kas visai būtiski samazina manu iespēju sakarīgi pārdot savējo...

 

ziņošu tālāk ;)

Link to comment
Share on other sites

iespējams esmu pārāk izvēlīgs, bet bija iespēja paspaidīt arnova 7d (cik saprotu, archos budžeta līnija, kuru te daži slavē kā vienu no labākajām tabletēm starp lētajām), secinājums - diezgan bezjēdzīgs kraps, varbūt izklaidei kādam arī der, bet ja kapacitīvais ekrāns ir 5x neatsaucīgāks, kā 5 gadus vecam mobilajam ar 2,5" rezistīvo, tad paldies nē, manuprāt bezjēdzīgi izmesta nauda

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
it.kroplis
Tā ir nevis komisija, bet valūtas kurss. Turklāt izvēloties paypal konvertāciju (USD==>LVL), kurss ir vēl sliktāks, nekā izvēloties lai konvertē kartes izdevējbanka.

 

Kurss piem ar swedbanku ir identisks, intereses pēc biju vienreiz analizējis un tadbāzies virsū sweda atbalstam lai rēķina. Sanāca 1 = 1

Link to comment
Share on other sites

Varu padalities ar savu pieredzi ar kiniesu plansetem un labakos pirkumus, kadam interese?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tātad, planšete tika nopirkta, bet ne tā kuru gribēju, bet paņēmu Ainol novo 7 elf II, jo parametri apmēram tādi paši, bet daudz vairāk atsauksmes varēja atrast. planšete vēl nav atnākusi, bet ir neliela problēma. tikai tagad pamanīju, ka līdzi nav lādētājs. tikai usb vads ar kuru tipa var lādēt. bet cik lasīju tad caur usb viņš lādējas baigi lēni. ieteicamais lādētājs ir ar apaļo galu 3.5mm, 5v, 2a. pameklējos netā un kaut kā mūsu veikalos neatrodas. ebay un visas citas neta latgalītes ir pilnas ar šitiem, bet kamēr pasūtītais atnāks...

tatad, pavandoties pa mājas elektro iekārtām atradu lādētāju 5v, 1.5a, bet ar mini usb galu. kas būs ja šito lādētāju izmantot lai caur usb lādētu no rozetes? kurš no 3 variantiem varētu būt reālākais:

1) planšete nosvilst

2) lādē, bet joprojām lēni

3) viss ok un labi lādē.

Link to comment
Share on other sites

4) Lādētājam atvēlētais kontakts nemaz nedarbojas un ir tikai smukumam - diezgan reāls variants

 

man tā arī bija - nevarēju 3,5mm lādētāju dabūt iekšā nemaz - kontakts bija puspusmilimetru par šauru. tiesa man bija cits ķīnietītis

Link to comment
Share on other sites

Manam novo7 basic naca kartigs ladetajs, pardevejs drosi vien nav pierakstijis.

Vispar ainol plansetem ir sudiga kvalitates kontrole. Mans novo ik pa dazam dienam atsledzas, un pie dzivibas varejs dabut tikai vienigi spiezot neskaitamas reizes reset+power vienlaikus.

Cube, pipo, window ir labaki brendi.

 

Un caur usb neladejas- pats parbaudiju.

Link to comment
Share on other sites

interesantas atbildes...

xxxxxx pēc pieredzes saka, ka caur lādētāja caurumu nemaz nevar lādēt, bet

RHS saka ka caur usb nelādējas...

netā lietotāji saka, ka caur aviem var lādēt.

šoreiz man jautājums vairak bija par to, kas būtu ja es lādētāju pieslēgtu no rozetes caur usb?

Link to comment
Share on other sites

no rozetes caur usb var slēgt mierīgi ;) atrodi lādētāju 5V--->mini/micro(pēc vajadzības)USB un lieta darīta.

Pats savam brīnumam uztaisīju no lieka mini usb kabeļa un veca telefona lādētāja DIY lādētāju - viss darbojās kā pienākās ;)

Link to comment
Share on other sites

Ka jau teicu, man bija vecakas paaudzes modelis, un no rozetes caur usb neladejas(pie kompja gan nemeginaju).

Tikai ar ieklauto 3.5mm ladetaju viss notikas.

Jaunos gan varbut var caur usb.

Link to comment
Share on other sites

ok, bús jámēģina, kad dabūšu.

vakar pamanīju tādudīvainu lietu. veicot pirkumu man bija jāizvēlas kādu štepseli izvēlēties(tipa EU, UK, US). a priekškam štepseli izvēlēties, ja rakstīts ka lādētājs nav iekļauts. jāskatās, kas atnāks un tad ja vajadzēs tad bus jadomā varianti.

Link to comment
Share on other sites

piemetot klāt maciņu, ekrāna saudzētāju un izvēloties neFree shipping, bet pāris lvl piemaksājot pagaidām sanāca 67 lvl. bet jāskatās ko vēl muita uzrēķinās.

Link to comment
Share on other sites

No kadas adreses pirki? Piemaksaji par Singapūras pastu, vai Hongkongas?

Link to comment
Share on other sites

Manas prasibas planshetei butu ne-TN ekrans, divkodolnieks, bluetooth, microSD. Un tads LV ir Samsung P3110 pa 160 ls. Uz atro meklejot, china tabletes nebija neko letakas. Nemot vera garantijas trukumu, risku uz visadiem dizaina bugiem, ilgo piegadi, neredzu jegu tiem kinas izstradajumiem.

Bet vispar dzivojos uz 5gadiga vga PDA un ir bremzes pariet uz plansheti. Prieksh interneta un lasisanas tas pda ir perfekts. Bet Video un foto labak skatities lielaa TV vai monii.

Link to comment
Share on other sites

Tavas prasibas izpilda kinas plansetes kuras maksa 100-130 dolarus.

 

Un pa 220 var dabut ar 10.1 ips un 4 kodoliem!!!

Link to comment
Share on other sites

kā arī dabūsi aparātu ar 4h baterijas laiku + ķīnieša detaļa ar vienādu specifikāciju 99% būs švakāka par brand produkta ražoto....

P.s RHS - kamēr pats neapsvilināsies ar tiem ķīniešu hlamiem tikmēr visiem viņus ieteiksi.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši es rakstīju, kāda ir mana pieredze :)

 

Paša ķīnietītis ar 1ghz proci un 512MB RAM Antutu benchmarkā uzrādīja, ja nemaldos, ~2700p kamē brāļa Galaxy Ace plus, arī ar 1ghz proci un 512MB RAM uzrāda ap 3500p. Pamēģinot uz abiem palaist GTA3 - uz Samsunga bija spēlējams - minimāli paraustījās tikai, kad grafika kļuva sarežģīta (daudz māju utt.) Kamēr uz planšetes ik pēc 2 sekundēm noraustījās uz sekundi(grafika arī nemaz kārtīgi neielādējās)...

Kā arī ekrāni - nezinu kā citiem bet manai bija tāds plastmasīgs, salīdzinājumā ar to pašu Samsungu, kuram liekas ka ekrāns ir no stikla - uzreiz personīgi ir patīkamāk spaidīt :)

Labots - xxxxxx
Link to comment
Share on other sites

Pašam ir bijusi pieredze ar 8 ķīnas planšetēm, un daļa patiešām bija krāmi, tāpēc ir jāzin ko pirkt un jālasa forumi.

Un vispār kurš pērk $60 planšeti lai spēlētu GTA3?

 

Un 2700p ir labs rezultāts- drauga Desire HD ar 1ghz un 768mb ram bija ari 2700, cita optimus hub ar 800mhz un 512 bija tik 1500.

vienkārši ace plus ir jaunas arhitekturas procesors laikam.

Link to comment
Share on other sites

tā planšete vispār, kad pirku maksāja 85$ un GTA3 bija tikai kā izmēģinājuma trusītis. Un jā - par to planšeti bija labas atsauksmes

 

Ā pavisams aizmirsu galveno mīnusu - lapas internetā lādējās nepiedodami lēni - protams, ja izmantoja OperaMini , tad viss notika zibenīgi - bet priekš kam man planšeti ar Opera Mini- tam man ir telefons...

Link to comment
Share on other sites

Ir tak opera mobile, dolphin un chrome arī, tagad tādu planseti var dabut par 56.

 

Un kur tas atsauksmes lasiji? Veikala majaslapa?

Vislabako info var dabut slatedroid.com

Link to comment
Share on other sites

bet beigu beigās paliek jautājums ir vai nav vērts ķīnas planšete? cik es lietoju beigu beigās secinājums ka normāls telefons strādā 3X labāk kā šīs planšetes.

Link to comment
Share on other sites

Ja pērc krutās tad ir, proti 7 collām cenā no 100-150,8 - 130-180 un 10.1 pa 190-220. Lētās protams ka nav tik labas un daudz problemas

Link to comment
Share on other sites

nē, gix, nav pilnīgi nav vērts :)

nezinu kā citiem bet man būtu diezgan bailīgi pirkt ķīniešu elektroniku par 150$ BEZ GARANTIJAS

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...