Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

Jacer ka tā , man pirmais sutijums no ebay - jacer ka atnaks :D pasutiju vel visadus struntus bet pat tiem poxx , tur vertiba kopa 5 $ ! Bet es biš nerubi - prece maksa 64.99 $ ~ 34 Ls , a man novilka no kartes un paypala stav rakstits 37 Ls , par ko tie 3 Ls ?? Komisijas maksa ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

paypalam savs valūtas kurss ;)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā ir nevis komisija, bet valūtas kurss. Turklāt izvēloties paypal konvertāciju (USD==>LVL), kurss ir vēl sliktāks, nekā izvēloties lai konvertē kartes izdevējbanka.

Link to comment
Share on other sites

jā, bet bankā parasti tāpat ir valūtas konvertācijas uzcenojums. Tā kā nav tik viennozīmīgi kurš variants labāks.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man vienmēr paypal kurss ir bijis sliktāks, nekā ja maksājumu karti čārdžo pirkuma valūtā un konvertāciju veic banka.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jap, es ar vienmēr konvertēšanu bankai uzticu, ne paypalam, pēdējie tomēr i lielāki ierāvēji.

Link to comment
Share on other sites

ofaaa to nemaz nezināju , jacer ka vismaz japonka bus uzlicis mazaku cenu pavadzime - a to vel 9 Ls pasta part To sudu bus jamaksa :D

Link to comment
Share on other sites

Nu, atkarīgs no pārdevēja, kā to visu noformē un kādu summu uzrāda. Nu, man bij uz pakas "car accessories" un 20USD, ta ~3 Ls pastā noplēsa (PVN + 1 Ls pasta alkatības). Nezinu, kas tagad darās ar to "gift" - man liekas, ka daudz vairs neriskē to likt, jo muita piekasīga palikusies (un, jāsaka, nezinu vai no "ārpus ES" tas vispār šobrīd iet cauri). Sliktākajā gadījumā būs norādīta pilna summa - ta pēc pilnas programmas.

 

1 Ls pasta alkatība jau vēl ir nieks. Man te Skotijā FedEx noplēsa 10 mārciņas komisijas maksu. Pats nodoklu bija nedaudz virs 9. Tā lūk ir alkatība. :)

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tātad ja taisies pirkt gadā par vismaz 1500$ tad ir vērts samaksāt bankai par visvalūtu maksāšanas iespēju. Banka to nedara bez maksas. Bet pie lieliem pirkumiem ir izdevīgi. Un maksā par preci saderīgā valūtā. Un nekādi konvertācijas procenti netiks zaudēti. Es sev parēķināju un man sanāca bez lielas jēgas tā darīt, jo es tik daudz nepērku. Katrs sevi cienošs china targaš uzrāda cenu 10$. Ja gribās nodrošināties, tad vispirms sazinies ar pārdevēju un precizē šo momentu.

Link to comment
Share on other sites

dell streak 7 pa 140 ls,pats paņēmu dēļ iebūvēta gps lai var izmantot kā navigatoru,bet kā planšete galvas tiesu pārāka par ķīniešu lētajām planšetēm

viņam 3g arī ir ? kolēģis sacepies par to dellu, bet pārdevēji neko jēdzīgu pastāstīt nevarot, pēc modeļa nosaukuma arī neizlobīt vai wi-fi only jeb tomēr arī 3g

Link to comment
Share on other sites

3G nav,bet kur problēma no telefona paņemt inetu ,es tieši tā arī daru,iet i caur zilzobi ,bet vēl labāk iet kad telefonu pārslēdzu kā wi-fi acess point.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
[..]Pasutiju[..]

 

blin apnicis jau gaidit :([..]

 

Iesaku atslābt. No Ķīnas prece var nākt pat mēnesi. Ja es ņemu kaut ko no ķīnas, tad aizmirstu pēc pirkuma izdarīšanas un priecājos, kad atnāk paciņa. :D

Link to comment
Share on other sites

3G nav,bet kur problēma no telefona paņemt inetu ,es tieši tā arī daru,iet i caur zilzobi ,bet vēl labāk iet kad telefonu pārslēdzu kā wi-fi acess point.

viņam 3g arī ir ? kolēģis sacepies par to dellu, bet pārdevēji neko jēdzīgu pastāstīt nevarot, pēc modeļa nosaukuma arī neizlobīt vai wi-fi only jeb tomēr arī 3g

 

te raksta ka ir 3g

http://www.pcworld.com/article/218343/dell_streak_7_solid_design_mediocre_display.html

Link to comment
Share on other sites

Tātad ja taisies pirkt gadā par vismaz 1500$ tad ir vērts samaksāt bankai par visvalūtu maksāšanas iespēju. Banka to nedara bez maksas. Bet pie lieliem pirkumiem ir izdevīgi.

Man Citadelē ir divas reālas papildu kartes ( dolāru un eiro ) ar minimālu kredītlimitu. Izmantoju pēc vajadzības. Polijā pērkot ar eiro karti, izrādās ka konvertē vispirms uz dolāriem un tad uz eiro.

Link to comment
Share on other sites

Manējā gan kaut kur noklīdusi :(, labi vēl, ka naudu dabuju atpakaļ, vrb vēl atnāks - būs pa brīvu! :) Bet pārdevējs ar labais sūta preci virs 50$ bez tracking. :D

Link to comment
Share on other sites

QuereXs - ko nozīmē "būs par brīvu"? Tev pietiks godaprāta samaksāt pārdevējam, ja atnāks tā prece? Iedomājies, ja Tu pats būtu pārdevējs? Ne jau viņš vainīgs, ja pasts aizkavējas. Dēļ šādas rīcības arī daudzi atsakās sūtīt uz LV un mums pārējēm šajā valstī jācieš dažu negodīgu cilvēku dēļ.

 

P.S. Pārdevējs, parasti savam pastam iesniedz rakstisku pieprasījumu izmeklēt šādus gadījumus. Tas aizņem aptuveni trīs mēnešus, bet rezultātā pārdevējs tāpat zinās vai Tu preci saņēmi vai tā tiešām pazuda ceļā. Pats pārdodu eBay un esmu ar šādiem gadījumiem saskāries. Vairākas reizes saņēmu kompensāciju no pasta, bet vienreiz pircējs bija samelojis.

Labots - UN1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

-> gB.

 

Visu laiku no čainīzeriem ko sūtu, mēnesi stabīli var pieņemt par atskaites punktu, ātrāk uztraukties galīgi nekādas jēgas. Tā arī ir - dažreiz kādu dienu ātrāk, dažreiz vēlāk. Tas Rīgā, ja ārpus - gan jau vēl kādu dienu jāpiešauj kamēr pasts lokāli izkasās.

Nu, ja Tev pārdevējs tracking kodu iedeva, ta var sekot pakai.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

starpcitu, tai planšetei virsū ir 2 plēves. atceries tās bildes ko sūtīju par viņu? nu vot, to sačokurojušos var noņemt un ekrāns uzreiz liekas spilgtāks un pat strādā labāk, tāka pa 30ls diezgan labs pirkums. (nevis labs, bet pa 30ls labs)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

aaa tomer to var plest nost :D , cik nu tur 30 Ls sanaks jau 40 Ls un menesis gaidišana ! Taveja vel iet ?? Lasiju ebayaaa atsauksmes - vinas dzivojot maksimums 3 menešus tad ka prusaks atdod galus

Link to comment
Share on other sites

nesen gaidīju no kjinas pacinju 150 euro vertībā ar visiem trackingiem, kas beidzas pie kjinas airmaila, 2,5 mēnešus.

Biju jau iekšēji norakstijis, bet kad atnāca likās ka pa velti esmu dabūjis...

Link to comment
Share on other sites

RockstarUnicorn

Nu, atkarīgs no pārdevēja, kā to visu noformē un kādu summu uzrāda. Nu, man bij uz pakas "car accessories" un 20USD, ta ~3 Ls pastā noplēsa (PVN + 1 Ls pasta alkatības). Nezinu, kas tagad darās ar to "gift" - man liekas, ka daudz vairs neriskē to likt, jo muita piekasīga palikusies (un, jāsaka, nezinu vai no "ārpus ES" tas vispār šobrīd iet cauri). Sliktākajā gadījumā būs norādīta pilna summa - ta pēc pilnas programmas.

 

Ebay pārdevējam vispār ir aizleigts sūtīt kā gift, cik nu zinu, ķip kaut kāda krāpniecība vai ,kas tamlīdzīgs....

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ebay - jā, bet ir tak simtiem ķīniešu preču andelēšanās lapu. Viens un tas pats štrunts iekš tām parasti būs lētāk, jo nav eBay uztūkušās komisijas jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Janka padalies ar labam Kiniešu andelešanas lapam , kuram var uzticeties ! Neminot jau minētas šis tēmas sākumā " Bookmarkos krāju "

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ā, nu tos simtus lapu es pieminēju piemēram :) Pats ķīniešu lētumiem tomēr lietoju pārbaudītas vērtības - 90% iekš dealextrem tiek pirkts, ta vēl lowbuying un pandawill ir lietoti. Nu ja - vēl jau bieži iekš eBay var atrast tos pašus "from hong-kong" un "free delivery", dažreiz arī kādu dolāru lētāk, kā minētajos saitos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hei hei hei , planšetnieks ir beidzot klat :D mantiņa jau laba , bet par 37 Ls neko citu nevareju gaidit ! Pastā nekas nebija jamaksa - jo bija labs pārdevējs ebay ! Pāldies visiem kas palīdzēja !

Link to comment
Share on other sites

Par to muitu un pārējo:

Man sanāca no ebay procesoru pirkt. Pārdevējs Taivanā.

Šis uzliek cenu 500TWD (kādi Ls 9.20 mūsu naudā).

Tā kā ir ārpus ES, tad PVN muita rēķina no 10ls, BET!

Tiek ņemta vērā preces vērtība+piegādes izmaksas.

Pārdevējs acis bola, uz Vāciju esot sūtijis nekas tāds neesot bijis nekad.

Atkal mūsējie izceļas.

Grozies kā gribi, sanāks virs 10ls. Noplēsa Ls 2.02 PVNa + 1.10ls par BLANKU :rofl:

Es biju vīlies. Par tādu naudu cerēju sagaidīt uz krītpapīra un ar zelta burtiem drukātu, bet nekā :(

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vienmēr ņem vērā preces cenu plus šipingu!

Link to comment
Share on other sites

nu gan sūds tas planšets , pat ne planšets , suds ar knapi skārienjūtigu ekrānu :D batareja pie wifi lietošanas knapi 2 stundas tur ! Jāpardod :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iedod precīzu linku un modeli, lai citi neiegrābjas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...