Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

Baigais Janka

Varbūt kāds lieto kaut ko šādu? http://www.ebay.com/...&rt=nc&LH_BIN=1

Es lietoju - visumā nekāda vaina. Pie mīnusiem - klavierei štepselis normālais, planšetei man toļi mikro, toļi mini, tad pāreju vajadzēja. Ta tāds klucis sānā sanāk :) Un kauču kādu latviešu burtu nevarēju dabūt uz viņa - tur iestādījumi jāpapēta, nav ne laika, ne vēlēšanās, nav arī kritiski, vismaz šobrīd.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

kaut ko nesaprotu šī planšete

Antutu Benchmark savākusi 2284 punktus, kaut gan, bet mana tikko savāca 2737 punktus. Kāpēc tā ja video dotajai ir 1GB RAM (vismaz visur uzrādīts), bet manējai 512MB? Abām ir AllWinnerA13 BoxChip

 

Bargais Janka - varbūt vari iedot linku uz savu planšeti?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Man nav 4 Androīds, bišķi vecāks. Viņi tur to dampi ir uzlabojuši.

Un bača ar tā rīktīgi nav testēta - ilgākais, cik bijusi vajadzība darbināt bez šņores bija kādas 2.5 h. Es jau neesmu planšetes fans - es viņu tik krogā lietoju, jo no kompānijas pirmais ierodos, ta nav ko darīt - var inetu palasīties, un šad tad ievajagas kādu dziļu domu pārbaudīt dropes laikā :)

Link to comment
Share on other sites

blin nevajadzeja lasit šitās pasakas, tagad āķis pašam lūpā un vajag sīko planšeti, tikai jautājums- domāts internetam un draugiem.lv + filmam pa celjam uz laukiem :), izlasot visu secinaju, ka Jus tomer pamataa fanojiet par mazajam 7 plansetitem, vai ar mazo 7 pietiek vai tomer vajadzes vairak? :)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, es speciāli ņēmu 7", jo tas i maksimums, kas man iekškabatā lien iekšā :) Nezi, man vairāk, kā pietiek...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, man pie rokas lineāla nav :) Ja var ticēt lapai - 200mm×127mm×12.6mm.

Link to comment
Share on other sites

tā kā biedrs xxxxxx savu

http://www.ebay.com/...#ht_6157wt_1270

Iegādājos šo. Sanāca iekļauties budžetā - 49.58Ls.

 

tā laikam arī pa 70 Ls nepārdeva un pa 45 īsti nevēlējās

Admins var dzēst sasodīts šo topiku..nevienam nevienā brīdī nebiju jautājis lai viņš izteiktu savu cenas minējumu

 

neatlika nekas cits, kā meklēt ebay.de kādu alternatīvu(budžets protams ierobežots..tie paši 45-50 lati)!

atradu un iegādājos ko šādu:

 

01-05-2011-13-29-48.jpg

 

..par kvalitāti un visu pārējo varēšu uz septembra sākumu ko komentēt! uz doto brīdi izmaksas ir Ls 36.60 + pāris lati par LBSS!

 

došu ziņu! ;)

Link to comment
Share on other sites

es ar gribēju sūtīt to alwinner a13, bet nopirku te pat uz vietas planšeti pa 70ls ar divu gadu garantiju :)

goclever dzelži tādi paši aptuveni: pcu: 1ghz, ram: 512mb. sd card:4gb 7" kapacitīvais ekrans 800x 450 laikam.

bača tur pāri 3 stundām ar ieslēgtu wifi

Link to comment
Share on other sites

nu šim laikam ir rezistīvais :( bet ok, nepatiks, ielikšu pārdošanas sludekli kā xxxxxx :D

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Nav jau tā ka man nepatīk - vienkārši gribēju uzvārīties un pa to naudu paņemt ar 1GB RAM un GPS :D

 

Pašlaik par 50ls esmu pilnībā apmierināts - pēc kādiem 5 uzlādes cikliem baterija šodien izturēja jau 4h15min aktīvi browsējot netu ar Opera Mini + novelkot 200Mb torrentos. Domāju, ka drīz sasniegšu krievu apskatos minētās 5h

Ekrānam ir ideāla atsaucība

Link to comment
Share on other sites

A8X basic no palmawille...

Gribējās: kaut cik jaudīgu proci 1GH, operatīvo 512k, capacative touch, vismaz 2.2 andri, pietiktu ar 7", ...... trekno aķi un Allum. korpusu uzskatīju par papildu bonusiem.

Trūkumi; nav HDMI izejas (sasodīts gan man viņa vajadzīga?), viduvēja WiFi antena, pasmags korpuss, jo ir taču no Al(!).

 

pirmā problēma, ka saprata tikai WiFi (ne USB, ne SDcard, ne GSM nebija risinājums), tāpēc bija jāpērk SAVS Acess Point, vai WiFi ruteris, nopirku AP ss.lv pa Ls 5, tā kā tā summa ir obligāti jāpierēķina klāt,

otrā problēma, ka nejēdzu nekādu softu (jeb appu) instalēt, ar mokām sainstalēju android market un tad tā lieta (kaut kā) aizgāja...

Ta kā iekšā ir 4200 aķis (jeb divi pa 2100), tad uz dienu ko spēlēties pietiek...

16gb karti var nopirkt ebay jau pa Ls 5, >>> ejam meklējam...

 

vienīgais, kas manī besī ir tas ka ķīnieši, hvz, kapēc ir aizlieguši Youtube, tipa tas ir pārāk amorāls vai kā tā...(bet it kā to var noņēmt)

kā arī viņiem ir kaut kādi aizpriedumi pret google apps, bet šā vai tā, man liekas, ka tomēr tie iet....

vobšem sainstalēju tos softus līdz nemaņai....

 

Principā pa to cenu viņš mani apmierina un pāris reižu ceļojumos pat ir glābis, kad vajadzēja apskatīties bankas kontus, karti vai kā tā...

Nezinu ko tur melš par tām filmām, esmu skatījies visādas,- vai viš pats tās atkodē kā vajag vai arī pagaidām vienkārši laimējies.... un kāda tam nozīme uz tik maza ekrāna kādā rezolūcijā tās ir?... taisnību jāsaka viena bišku lagoja, nezinu ar ko tas saistīts, liekas ar avi formātu?..... jāinstalē latviešu burti.... spēlēs uz viņa nespēlēju, jo tās ir tik debīlas ka trūkst komentāru...pagaidām viss..

Protams saulē ekrāns ir tumšs un par šo jauko gādžetu var aizmirst...

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

- Tātad lasot visus šos rakstus no sākuma biju domājis ņemt Innovatek 7'' 512MB DDR3

- Bet tagad lasot to ka Ainol ir labas atsaukmes arī ne tikai lv - vai arī nē?

Tieši ko noskatiju stati ir šādi:

 

Operation System Google Android 4.0 ICS CPU AMLOGIC8726-M6 Cortex A9 Dual Core(1.5 Ghz) RAM DDR3 1GB Nand Flash 8GB Screen 7 inch Capacitive Multi Screen, Resolution: 1024x600Pixels. 5-Point Wireless WiFi 802.11b/g/n. Webcam Front 2.0MP G-sensor 4 Way G-sensor Graphics Type Integrated Graphics, Supports 1080P video (1920*1080) Ports 1 x Mini USB OTG 1 x TF Card slot 1 x Earphone Jack Keys Power on/Off; Return; Menu. Battery 3800mAH 7.4V Rechargeable Li-ion Battery Working Time 5-6hours with Wi-Fi on. 6-7 hours with Wi-Fi off. Power Device AC Adapter Input 100/240V Dimensions 190X120X12mm Net Weight About 340g Android Market Support Android Market Place Flash Player Support Flash 10.3 Office Support MS Office Word, PPT, Excel Gaming Built-in 3D Accelerator. Powerful 3D gaming Email Gmail, POP3/SMTP/IMAP4. Emailing is easier than ever before when there is network connection Video AVI, MP4, FLV, 3GP, MKV, WMV (1080p) etc. Please note that some video formats may require additional downloaded software from the Android Market Audio MP3, WMA, OGG, AAC, WAV etc. Picture JPEG, PNG, BMP, GIF E-Book PDF, TXT etc. Accessories 1 x Tablet PC 1 x USB Cable 1 x Earphone 1 x User Manual 1 x Standard Charger( EU/US/UK/AU)

 

Ko sakat par šādu brīnumu?

Domāju šo, jo šim ir 1gb rams un dual core processors... ?

Vienīgais mīnuss nav flash ieeja un ir kkāda TF memory card ieeja, ne SD...

Labots - TheFly
Link to comment
Share on other sites

TF memory card = TransFlash card = microSD.

Tai planšetei ir Mini USB OTG ports, kas nozīmē, ka tas darbojas gan kā klients (lai pieslēgtu pie datora) gan kā host (lai tam pieslēgtu USB flash, 3G modemu, vai citu USB ierīci).

Priekš ķiniešu 7" planšetes izšķirtspēja 1024x600 nav slikti.

Link to comment
Share on other sites

@ e = d - Nu kā, tur kur tu peimēram iespraud modēmu ar internetu, vai tāpāt pieliec flašu ar filmām.

 

@ Firza - Skaidrs, paldies par to kas ir TF.

Tad tas nozīmē, kad es varētu lietot uz viņa arī 3G modēma internetu - par to interesējos, jo domāju viņu pirkt priekš skolas (kojām)

Paldies par informāciju.

 

Patreiz joprojām palieku pie šī Ainol modeli ko domāju pirkt.. Rēķināju vidējā cena 66 Ls

 

 

 

 

-----------------------------------------------------

Varu ieteikt tiem kam līdzekļi ļauj līdz 50 Ls

Newsmy T3 4.0 Android, baterija tur gandrīz diennakti - bez wifi, pie tādas vidējas noslodzes.

Draugs iegādājās un šodien biju pie viņa runāt par to planšeti.

Labots - TheFly
Link to comment
Share on other sites

Pats sāku mest aci uz planšetēm un esmu netā izrakājies visādu variantus krustu un šķērsu. par cik prasības nav lielas(7collas, 512mb, 1gh, kapacitativais) doma ir par kādu lētu ķīnieti. daudzi saka, ka ķīnietis ir zemē nomesta nauda, bet man ir aizdoma, ka reti kurš no tiem teicējiem ir ķīnieti rokās turējis un dzīvē redzējis.

tātad gribētos no reāliem ķīnas lietotājiem uzzināt ir vai nav vērts ņemt un kam jāpievērš uzmānība? kādu proci lābāk un kuras ir tās vājas vietas ķīnas planšetēm?

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Brālis nopirka šo. http://www.pandawill.com/freelander-pd20-olympic-gps-tablet-pc-7-inch-android-40-dvbtmpeg2-1gb-ram-8gb-dual-camera-black-p63692.html

Viss darbojas lieliski, bet kādām aizturēm. Ekrāns lieliski reaģē. Navigācija satelītus atrod gandrīz momentāli. Vienīgais ieteiktu pirkt ar baltu korpusu, jo mazāk redzami pirkstu nospiedumi. Viss korpuss un ekrāns no ļoti spīdīgas plastmasas, uz kuras pirkstu nospiedumi dienas beigās izskatās traģiski.

 

Aizmirsu. Paši bez kādas lūgšanas bija uzrakstījuši preces vērtību 20$. Līdz ar to bija jāmaksā PVN drusku virs 2 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par ieteikumu. variants izskatás labs. cik ilgi jau ir lietošnā? un gps karte jau bija vai vajadzēja likt pašam?

Labots - newman
Link to comment
Share on other sites

[...]vismaz 2.2 andri[...]

16gb karti var nopirkt ebay jau pa Ls 5, >>> ejam meklējam...[...]

2.2 šas izmirs apšu atbalsta ziņā - jau gana daudz apšiem vajag vismaz 4.0 vai vismaz 2.3

Un 16GB atmiņas kartes te pat Latvijas veikalos jau kādu laiku 5 latus maksā - nafig no ebay šipot ar visu risku saņemt feiku.

Link to comment
Share on other sites

Newman - Tavā vietā ņemtu Newsmy Newpad T9 .. nevis tas kas ir tavā sarakstā T3 un T7 ... Laba planšete, draugs tādu iegādājies un lieto jau kādas 2 ned, baterija ilgi tur, aiztures nav.. nesliks!

 

Kams - Šodien skatijos RD Electronux laikam ja nemaldos, tur 16 gb bija pa 10 Ls... pa 5 ls nu nekā.

Labots - TheFly
Link to comment
Share on other sites

Sūdīga kamera priekšā, bet tā kopumā ir tīri ok!

Link to comment
Share on other sites

Kamera man galígi nav galvenais, jo bieži ir līdzi fotoaparāts vai mob ar labu kameru.

par firmu izvēli esmu izdarījis: Icoo. tagad tikai jāizdomā, kuru modeli: D70W/D70GT http://www.pandawill.com/icoo-d70w-ultimate-android-403-tablet-pc-hd-screen-7-inch-8gb-1gb-ram-camera-hdmi-p59271.html

vai D70pro http://www.pandawill.com/icoo-d70w-ultimate-android-403-tablet-pc-hd-screen-7-inch-8gb-1gb-ram-camera-hdmi-p59271.html

Link to comment
Share on other sites

Jocīgi, ka PandaWill piedāvājumā 9 un 10 collīgie pādi ļoti reti, jāsaka pat nemaz nav aprīkoti ar GPS!

http://www.pandawill...ort-p42626.html

 

7 collas vēl var mēģināt izmantot kā auto navigatoru, bet nu lai 10 collīgo tur karinātu ir jābūt īpaši spēcīgam īblim. kāda vēl cita vajadzība pēc GPS?

Link to comment
Share on other sites

jess, mana gandrīz jaunā planšete nākamnedēļ būs rīgā.. :yahoo: .. gala izmaksas = Ls 38,81

 

post-59407-0-87632300-1346272003_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

kāda ir galvenā atšķirība starp tablešu procesoriem? piemēram salīdzinot šādus:

Rockchip RK3066, 1.6GHz, Cortex A9 dual core; GPU: Mali 400 MP4

All Winner A10, 1.2GHz; GPU: Mali 400

skaidrs ka GHz atšķiras, bet kāda atķširība starp tām firmām?

ir doma ņemt planšeti ar 1.6 GHz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...