Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

problēmas ar ārējo ierīču pievienošanu kā reiz superīgajiem brendiem ir vislielākās, jo tie tādu mēdz nenodrošināt vispār.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baigais Janka

Jap, te es ar ieteikšos, ka kakraz lētuči uztur visu, ko vien var, a zolīdie bieži tik stingri vadās pēc standartiem, ka kauču kas neiet.

Un - es jau nesaku, ka lētuči kvalitātē ir 1:1 ar brendu! Bet cena! Ja man jāpērk tāds sūdiņš un iraid 100USD pret 350Ls, to pa tiem latiem es viennozīmīgi pasūtu d... :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

@Baigais Janka

Nedomāju, ka būtu pārsteigts, jo to ražotāju jau nav tik daudz. Tomēr kompis nav tikai mikrene. Kad es pērku datoru, tad es pērku komponentus, korpusu, to, kā tas ir salikts kopā un arī noteiktu servisu. Šajā gadījumā imho labāk (un es šiet runāju par sevi, protams) ir nopirkt lietotu pirmās paaudzes iPad nekā izgāzt naudu par 2 vai 3 noname brīnumiem. Bet vēl labāk ir vispār nepirkt planšeti, jo netā sēdēšanas man nudien pietiek pārpārēm.

Link to comment
Share on other sites

pirmās paaudzes ipadu var pirkt tad, ja nav kur naudu likt un vajag pagarināt īso puļķīti starp kājām. kaut ko vēl vairāk tehnoloģiski ierobežotu ir smagi jāmeklē - kameras skaipam nav, usb flesh piespraust nevar, failus normāli kopēt nevar, flash kontentu neatbalsta, SD karšu slota bilžu ielādei nav....

Link to comment
Share on other sites

es nopirku otro. Ar 3g.

 

Man viss ir zaibis ;)

 

Vien pilnai laimei jāsagaida džeilbreiks priekš 5.0.1, kaskaut kā baigi ilgi nāk šoreiz. Bet nu kas ilgi nāk, tas labi nāk ;) vienīgi, tie 16 Gb baigi ātri pielasījušies, būs jāizrevidē no sūdiem.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Man ir ierosinājums. Lai autors un nopirktās ierīces laimīgais īpašnieks katru mēnesi uzraksta kā šī planšete darbojas, vai darbojas, kādas vainas atklājās vai neatklājās un tad jau varēs spriest par to, vai šādas lētās mantas ir vērts pirkt.

Link to comment
Share on other sites

@Tankalis

Nezinu kā ar tavu puļķīti, bet viss ir atkarīgs no tā, kādiem nolūkiem tev ierīce ir vajadzīga. iPad (arī pirmās paaudzes) ir labs tam, kam viņš ir domāts. To viņš darīs labāk par jebkuru noname ražojumu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Priekš kam uz spēļmantas likt ofisu? Tāpat ar on screen keyboard nevar neko uzrakstīt. Nez vai pats esi mēģinājis uz Xbox likt ofisu? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc cilvēki šķiro Eiropas ražoto no Ķīnas... visu izsaka ražošanas izmaksas.

reāli ķīnieši var saražot ļoti kvalitatīvas mantas nežēlojot izejmateriālus tāpat kā ASV un Eiropā (stulbi viņi nav)

Visu izsaka ražošanas izmaksas, kuras firmas grib pēc iespējas mazākas, lai tik būtu peļņa lielāka.

Link to comment
Share on other sites

Žak - situācijas var būt dažādas. Man tas noderētu, it īpaši skolā. Mirkli pirms nodošanas izej visam cauri, pielabo kko, un nodod. Jēga atradīsies, tikai ne visiem.

Link to comment
Share on other sites

@ricijs

Kāpēc uzreiz "visi"? Tas jau tomēr ir zināms, ka no Ķīnā tiek ražots gandrīz viss, gan Lenovo ThinkPad, gan noname lētās planšetes, gan cita draza, t.i., gan augstas kvalitātes preces, gan mēsli.

Link to comment
Share on other sites

He, izskatās ka tēma ir bijusi aktuāla, ņemot vērā komentāru skaitu. Cīņa divās frontēs- lietots ipad un jauna čaina:)

Aparāts dara pa lielam visu, ko viņam paredzēts darīt. Lielas, flašu pārbagātas lapas iebremzē, kas protams ir traucējoši. Baterija- gandrīz 3h ar ~60% ekrāna gaišumu.

Jā, kautkas officeveidīgs no andrīša tirgus tika novlkts. Novilkto .xls failu attaisīja. Runā, ka arī rediģējot..

Pagaidām ipad/galaxytab fanus nevaru iepriecināt- viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

Kā nu nevari iepriecināt. Pirmkārt, 'pa lielam' neizklausās optimistiski. Un 3h baterijas darbības laiks galīgi nav ok šādai ierīcei.

Link to comment
Share on other sites

Varētu domāt, ka pa 100 zaļajiem cerēju uz 10stundām. Un citreiz piedomāšu pie epitetiem, tauta tāda jūtīga..

Link to comment
Share on other sites

7 collu planšetei ir OK. Tur tak fiziski vietas ir daudz mazāk priekš baterijas kā 10 collīgajai.

Link to comment
Share on other sites

@tomy007

Nu ja reiz uz neko necer, tad jau jebkas var apmierināt. Tam pat 100 zaļos nevajag. Katrs, protams, ar saviem zaļajiem rīkojas kā grib. Manā grāmatā pusfunkcionāla noname planšete ir zemē nomesta nauda (ok, es arī nezinātu, ko darīt ar iPad, jo man nudien nav vajadzīga vēl viena mobilā ierīce starp laptopu un telefonu).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Baigais Janka

Nu vot, man atnāca šitas - http://www.lowbuying...mera-p-168.html (tikai smuki melnā krāsā, nevis perversi sarkans :). Mans verdikts - ideāls agregāts, un vēl par tādu cenu. Divi mīnusi - viens nosacīts - Androīds :) Neesmu viņa fans, ta tagad nākas meklēt info, kā tur dažādas izvirtības var izdarīt. Pamatfunkcionalitāte, protams OK - var intuitīvi atrast. Otrs mīnuss - USB ligzdas - gan hostam, gan devicei iraid mini (micro? mūžīgi abus jaucu) USB. Nu, vismaz prastajam vietu varēja atrast, lai flešku ērtāk piespraust - tagad būs jāpaskatās kauču kāda pāreja. Bet tā - paredzēts arī iepirkt kādu microSD un iešaut iekšā [EDIT - nu jau tika 4GB pa veseliem sešiem doļāriem pasūti]. Nu vēl jāsaka - iebūvētā skaņa iraid švakmanis (bet pie tādiem gabarītiem - ko gan var gribēt?), ta tomēr ausis vajag, ja grib mūziku klausīties (kas man nav aktuāli, jo to nedarīšu).

Vārdu sakot - visādi lietoti ipadi iet sēnēs (jo sevišķi, tā kā neesmu Apple fans - bija darīšana, piemēram, vēl ar pirmo iPhone tās ziedu laikos - sūds uz kociņa, atvainojos). Jebkurā gadienā - manām vajadzībām - krogā inets jebšu kāds video gabals, kamēr koriši "podvaļjat" - pagaidām pieci ar plusu pēc vecās šēmas.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Šodien būs riktīgais tests - kakraz jāiet apmazgāt, ta intensīvi ālēšos, kamēr izrubīsies. Bet nu - tanī 7" jau neko dižu iebāzt nevar, kā tika secināts arī augstāk, bet domāju, ka 2h ar kapeikām izvilks. Vēl jau bačai tik pirmais cikls būs. Vārdu sakot - ta jau redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Ne pēc apraksta, ne bildēm no tā linka īsti nevar saprast, vai aparāts viscaur no plastmasas jebšu kaut kas no alumīnija arī piešauts klāt? :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nē, no lumīnija tur nav ne smakas :) Viss plastmasas, bet labi nostrādāts - mala tāda kā gumijota, lai neslīd.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

2h izklausās baigi bēdīgi :(

 

Tad reāli sanāk, ka, izmantojot sab.transportu uz un no darba, tā planšete ir jālādē vismaz 2x dienā. Ja vēl mājās lūr filmas, tad var gadīties visas 3 reizes dienā.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Pirmkārt - vēl nekādi cipari nav zināmi, tikai aptuvena prognoze. Otrkārt - nafig vēl mājās ar šito urnu filmas skatīties? :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Filmas bija piemērs. OK pārfrāzēšu - sanāk lādēt 2x dienā, ja vairāk lieto, tad mājās vispār no vada nevar atkāpties.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, rītā pateikšu reālo ciparu, cik ta izvilka. Man - kā jau teicu - prasības konkrētas, tām noteikti atbilst arī ar 2h. Ja grib lietot sabiedriskajā transportā no/uz darbiem, vispār jau tā kā nevajadzētu būt problēmām šancē piemest pie španunga. Bez tam jau, droši vien atkarīgs no tā, ko un cik intensīvi lieto - filmas skatoties jau WiFi var izrubīt utt.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

http://www.pandawill.com/ainol-novo7-basic-tablet-pc-7-inch-android-32-dual-camera-8gb-hdmi-1080p-white-p53771.html

 

Šai tabletei pēc cenas/ ātrdarbības konkurentu nav. Kantoris ir pārbaudīts (4x pirkts pie viņiem). Nekad nav piestāstiuši. Supports arī reaģē ātri. Ātrdarbība ir vinotaļ labā līmenī. Nav protams tegra 2. Bet strādā cienīgi. + strādā skype video zvani ar 1080 video tiek galā smiedamies. Ekrāns ir normāls. Jūtība laba. Bremzes nav. Karās reti. Spēles pamatā iet labi. Baterija iet ilgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Baigais Janka

Piedod, izskatās diezgan briesmīgi. 2h baterijas laiks nekam neder. Es tādu par velti neņemtu, bet katram savs.

Link to comment
Share on other sites

asaris555

http://www.pandawill...ite-p53771.html

 

Šai tabletei pēc cenas/ ātrdarbības konkurentu nav. Kantoris ir pārbaudīts (4x pirkts pie viņiem). Nekad nav piestāstiuši. Supports arī reaģē ātri. Ātrdarbība ir vinotaļ labā līmenī. Nav protams tegra 2. Bet strādā cienīgi. + strādā skype video zvani ar 1080 video tiek galā smiedamies. Ekrāns ir normāls. Jūtība laba. Bremzes nav. Karās reti. Spēles pamatā iet labi. Baterija iet ilgi.

 

Es gribu ņemt advanced versiju, kā nekā- procis labāks un vēl šis tas.

Ir vērts?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tātad - vakar trīs stundas agregāts absolūtā nonstopā kruķīja youtube, viss beidzās ar to, ka nācās slēgt ārā un grīļoties uz namu :) Tobiš - es nolūzu ātrāk. Tā kā viss OK, kauču kad izejamās dienās būs jānovelk tomēr līdz bateriju galam, lai būtu pilnīga skaidrība ar cipariem. Skaņas jaudas problēma tika atrisināta ar supergadžetu - savulaik mobīlajam tika iepirkta tāda maza mučele, tipa, externālie skaļrunīši. EDIT - reku, atradu, - šitāds, par veselu dolāru :)http://www.ebay.com/itm/Mini-Portable-Stereo-Speaker-iPod-iPhone-MP3-MP4-/150707680163?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item2316e0b3a3 Ar to arī krogus murdoņā skaņa OK bija. Tā kā mans spriedums par agregātu nemainās.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Es gribu ņemt advanced versiju, kā nekā- procis labāks un vēl šis tas.

Ir vērts?

 

 

 

Advanced versijai ir biki labāka grafika(kā galaxyS2 tikai viens kodols). Starpība cenā bija maziņa, ja ir pieejams tad to labāk pirkt. Bet pašlaik pirms svētkiem liekas ir beigušies.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Lūk arī mans atnāca. 30ls. 800mhz, 256 ram. noname. ARM procis. rezistīvais dual-touch. dabūju, ko gribēju. grāmatas, filmas, nedaudz web-pārlūks. Tam arī der.Spēlēm arī.. Bet, protams, nekādiem ipadiem un galaksijiem blakus nestāv. Var saukt par 'pilnīgu mēslu' salīdzinājumā ar citām planšetēm. Bet to, ko no viņa vajadzēja man, dara godam. Pagaidām gan nenožēloju, bet laiks rādīs.

Link to comment
Share on other sites

Pats un daudzi biedri ir izmēģinājuši dažādas mantiņas no čainas - pats lietoju daudz ko vēl šobrīd. Kvalitāte salīdzinoši ar orģinālu ir zemāka, bet ja to spēj panest, tad īstenībā par tām naudiņām ir o. k. Ir bijusi saskarsme ar planšeti - modeli neatceros un tas tur arī ir otršķirīgs. :D Probza bija, ka kaut ko nokārās softs, bet pārliekot viss strādāja čiki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tepat tak topikā apspriežot to padarīšanu n adreses minētas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...