Jump to content

Planšete no Ķīnas


tomy007
 Share

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gB.

    31

  • e = d

    52

  • xxxxxx

    27

  • RHS

    46

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kas ir pēc likuma- labi zinu. Tādēļ jau ar taujāju pēc reālas pieredzes- ir/nav maksāts par tāda izmēra/cenas lietām no Chinatown&Co

Link to comment
Share on other sites

Kā jau augstāk minēja, tad kā paveiksies. Ir gadījies ka jāmaksā, ir bijis pat ka viņi attaisa paciņu, bet nekas papildus nebija jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

katrā ziņā arī maksāt sanāks ne vairāk par kādiem latiem 10 klāt, jo cenu parasti uzraksta uz pakas ievērojami zemāku.

Link to comment
Share on other sites

a kuru no tām planšetēm ir tolks ņemt?

nu kas pa funkcijām viņām ir? (tumšš) šajā tēmā :(

Piemēram tādā pa 70 naudiņām var offisu uzlikt ?

Link to comment
Share on other sites

maiss: mana mobilā 2.1 androīdā ir "quick office". Tātad jaudīgākam devaisam ar 2.2 andri ar garantiju varēs to uzlikt un dokumentus lūrēt + rediģēt.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jēga būs tāda, ka kārtējo reizi kāds pārbaudīs, ka nevajag pirkt no-name lētās, rezistīvās, bremzīgās un ar draņķīgiem aķiem aprīkotās tabletes. Tāpat jau kasjaki pietiek ar dārgām brendu tabletēm un te vēl kāds domā, ka būs OK darboties ar 70$ aparātu...

 

Ak, jā, te kādreiz klaiņāja apkārt tamlīdzīga tablete - bārenīte, no kuras visa boot.lv publika kratījās vaļā. Es piefiksēju, ka tā tika vismaz 2x pārdota (3 īpašnieki).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar andrīti jau nu noteikti nevajag pirkt jo jauninājumus tam ķīnietim neredzēt kā savas ausis. Bet tajā lapā bija smukas windows 7 tabletes protams arī cena ap 350 zaļajiem un uz augšu

Link to comment
Share on other sites

planšeti ar kapacitatīvo ekrānu un vismaz 1Ghz proci ir vērts. ja švakāka, tad bērniem tādu var.

 

starp citu populārākajiem ķīniešiem jauninājumi ir pieejami pat ātrāk nekā tos dod lielie ražotāji.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

tankali,

 

neturi sveci zem pūra un saki kuram ķīnietim ir normāls atbalsts, ciešama kvalitāte?

Link to comment
Share on other sites

Metu aci uz šo- http://www.wholesaleonepiece.com/flytouch-5s-wopad-v10-android-23-tablet-102-inch-vimicro-vc882-1ghz-gps-3g-wifi-hdmi-camera_p3706.html

 

Pa lielam vajag sērfošanai netā un tikai. Nu GPS arī varētu noderēt. Ekrāns šim, diemžēl, resistive.. Ir 95 Latvijas naudu vērts, ja pieņemam, ka muita nav jāmaksā? Un it kā viņi cenu liekot USD30 virsū, lai izbēgtu šādām nepatikšanām.

Link to comment
Share on other sites

ZTE-180 (II) ir viens no populārākajiem. Vispār jau ir tā, ka reāli tur zem dauz nosaukumiem iet viens un tas pats modelis.

 

priekš kam 10 collu planšetei tev tas GPS vajadzīgs? Labāk meklē ar kapacitatīvo ekrānu. Šitas te ir pārbaudīts http://www.ebay.com/itm/260879227373?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 un piegādā dažās dienās ar kurjeru. muitas nebija.

Link to comment
Share on other sites

Skatīju jau ZTE un FlyTouch. Abi baigi līdzīgi. Tas GPS tā, vairāk sporta pēc. Lidmašīnā sēžot zini, kas 10km zemāk :crazy_pilot:

 

Tātad tas kapacitīvais ekrāns ir pārmaksāšanas vērts. Būsim domāt.

Link to comment
Share on other sites

Nerunāšu par noneimeriem.

Bet vasarā ar viena boot.lv biedra palīdzību tiku pie Hannspree Hannspad, izmaksāja 130 mūsu naudiņas.

10 collas, 2 kodoli, tegra2, 512mb ram, kapacitīvais, multi-touch u.t.t.t.

Neko sliktu nevaru teikt, tikai labu. Build quality arī ir super līmenī.

So noteikti nav tā, ka tikai galaxy tab vai ipad.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Rezultātā pasūtīju 7collu 1Ghz, 512RAM, Capacitive pa $100+$18 shippings. Tad nu redzēs, kas tur rezultātā būs. Tēmu neslēdzu, ja nu vēl kādam kas sakāms saistībā ar Čainameid produktiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

man ir jautājums sakarā ar šo tēmu.. ja man planšeti nevajag nekam vairāk kā netam un kādai filmai, un iespējams angry birds uzšaut.. vai man pietiks ar šo te? http://www.vkamobi.com/7-inch-umpc-mid/eken-m009s-google-android-2.2-gravity-sensor-tablet-pc.html

Zinu ka tas ir sūdīgākais androids, bet palasot atsauksmes utuba, cilvēki saka ka webam un citām primitīvākajām lietām šis agregāts derēs.

Tad nu, kāds ir saskāries? Un es runāju tieši par šo konkrēto proci, jo cik sapratu, šitas procesors liekas visās lētā gala planšetēs.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

No pieredzes:

ir viens ķīniešu tablets, ar Via 8650 proci. Baterija velk stundas divas, max trīs.

Grāmatu lasīšanai, mūzikas klausīšanai, un interneta ložņāšanai(kamēr laukā, darba pauzē pīpā, vai uz poda sēžot) der par visiem 100%.

Tie paši Angry birds Lite ir spēlējami, daudzas spēles mēdz iebremzēt, kuras prasa baigos resursus (lai gan, tas ir ļoti subjektīvi - mana pacietība ir ļoti liela, un bremzei jābūt izteiktai).

 

Ja vēlās iegūt labāku ierīci, var uzstutēt alternatīvo firmvāri, pa nosaukumam "Uberoid", kas ir tas pats, kā uz telefona uzstutēt CyanogenMod'u.

 

P.S. Tikko atcerējos. no Youtube, vai cita interneta resursa pumpētos *.flv videoklipus spēlē bremzēti, bet tur pie vainas, acīmredzot, varētu būt defaultais pleijeris.

Labots - spitaligais
Link to comment
Share on other sites

mh, un kā ar .avi formātiem? ja uzliek uz atmiņas kartes, viņš mācēs nolasīt bez lagiem? un ekrāns nav izteikti graudains? Un MS Office failus esi mēģinājis atvērt/strādāt ar tiem?

 

ir doma ņemt šo, vismaz dual core procis un nekam vairāk kā netam/kādai filmai netiks izmantots. http://www.vkamobi.com/tablet-pc/via-8650-m801-google-android-rj45-gravity-sensor-webcam.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu tā- tas brīnums no Ķīnas ir mājās. Pavadpapīros bija draudzīgi ierakstīts "mobile phone accesories". Cena $20. PVN 2.24LVL + 1LVL pasta pārvedums. Līdz ar to kopā tas prieks~ LVL65.

Par pašu aparātu- ir viss, ko gaidīju. Patīkami laba apdares kvalitāte, Android markets strādā. 1Ghz procesors. Man par lielu pārsteigumu, viens no pre-installed video spēlētājiem bez aizķeršanās rādīja 3Gb smago .mkv filmu caur USB flashu.

Youtube, Vimeo strādā kā pienākas. Baterija pēc pirmās uzlādes pēc kārtīgas 2h10min mocīšanas rādīja 11%. Taisnības labad jāsaka, ka pēdējie 4% kritās veselas 20min.. Gan jau pēc vairākiem pilniem cikliem 3h varēs izspiest.

Tā ka i-neta skatīšanai un dusmīgo putnu lidināšanai- highly recommended!

Link to comment
Share on other sites

bet jautājums vai pēc pāris dienām nenožēlosi ka šos 65ls ielikt kaut vai lietotā ipad pa 100tinju vairāk latos?

 

ps. batereja laikam vājais punkts čainīzeriem.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

7 collu planšetei fiziski priekš baterijas ir daudz mazāk vietas kā ievērojami lielākajiem ipadiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu neta browsošani nez vai kaut ko baigi nožēlošu. Ja vajadzēti ikdienas apkārt vazāšanai, tad arī pirktu jaunu Galaxytab vai ipad. Neredzu jēgu uz točku ar Ferarri braukāt..

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->tomy007

 

Kuru ta īsti paņēmi? Es kauču kā pa 100 daoļarām ar kapacitatīvo ekrānu neko nevaru atrast :(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

tomy007,

 

Apraksti, cik labi vai slikti strādā touchscreens. Kaut kā dzirdēts, ka lētučiem šis ir īpaši draņķīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nu man nav īsti ar ko salīdzināt.. Pirmais touch. Grūtāk trāpīt uz Android mazajām pogām ekrāna stūros. Tad nu nezinu, vai trāpu garām vai ekrāns nenostrādā. Savādāk nekas acīs nedūrās un nekaitināja visu vakaru bakstoties.

 

Ja jau megainterese, tad Rīgā var saskrieties un pabakstīt.

Link to comment
Share on other sites

lētučiem ir rezistīvais un tas ir tāds kāds ir. par to arī sūdzas. par kapacitatīvo sūdzības nav manītas,

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Mhm, ar domāju šito paķert - a figu, esot tad jāgaida, viss uz konkrēto brīdi izgrābts. Piedāvā nākošo pēc cenas - http://www.lowbuying.com/zenithink-c71-zt280-7-inch-amlogic-cortex-a9-capacity-screen-tablet-pc-android-23-hdmi-camera-p-168.html - it kā viss +/- līdzīgs, procis gan 'VC882 Cortex A8 1GHZ' vs 'Amlogic 8726 Cortex A9'. Nezi, iraid tur kāda šķirba?

Link to comment
Share on other sites

ja izgrābts, tad visticamāk uz visiem laikiem. ar pilnīgajiem noneimiem tā ir. partija saražota, izpārdota un viss. citas detaļas un jauna partija jau cits modelis.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, tad mani patiesi pārsteidz vēlme nopirkt kaut kādu noname mēslu ar draņķīgu ekrānu, kas beigu beigās neder nekādām funkcijām. Iespējams, man nav tik stipri nervi, lai krāmētos ar 100 dolārīgām ķīniešu planšetēm. Lieki piebilst, ka tas ir tikai un vienīgi mans subjektīvais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tu būtu pārsteigts, ja papētītu, kur ražotas mikrenes, kas ta tiem glaunajiem brendu agregātiem iekšā ir :) Tas pats Made in China, Taiwan, Malaysia vien būs. Citreiz pat viss aparāts tiek pie čainīzeriem ražots, tik glauns uzraksts virsū - šitā savulaik pasmējos, redzot vienu philips DVD draivu. Kaste, protams, philips, bet iekšā Lite-On ražots agregāts tāds un tāds, ražots priekš BenQ, kurš to tirgo ar savu indeksu, kurš savukārt to nopārdevis philips. Protams, es šeit nerunāju par kreisajiem pakaļdarinājumiem - tas bij zolīds firmas agregāts. Ja par Philips runā, tad TV ekrānus ar kādreiz viņi Francijā ražoja, tik bija tas 20 gadus atpakaļ. A tagad? Vispār vēl kas tiek ražots, kur citur, kā Āzijā?

Un - ja jau Tu pats principā nepēr viņus, kā Tu zini, ka viņi ir "mēsli ar draņķīgu ekrānu"? No citu teiktā? Khm, es arī no citu teiktā vados - reku, cilvēks tiko nopircis tādu. Izpildījums OK, strādā vis OK. Ko vairāk? Nafig man maksāt 3x lielāku summu? Es esmu praktiķis, man nevaig spīdēt ar firmu, man vajag krogā dzeroties inetam tikt klāt - akurāt tikai šādam mērķim tiek pirkts, jo pirmais beidzu darbu, ta nākas tur stundu vienam kūkot :) Noplīsīs? Pat ja garantija nav, nu, paņemšu nākošo, vienalga lētāk sanāks, kā brands.

Link to comment
Share on other sites

Es skatījos uz tām lētajām planšetēm, tomēr nenoriskēju un toreiz paņēmu lietotu netbook tai vajadzībai. Bet labprāt paskatītos, kādas ir tās ar kapacitīvajiem ekrāniem... Rezistīviem imo galīgi neder planšetei.

 

Lai gan navigācijai man ir kāreiz rezistīvais

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nevajag aizmirst, ka cilvēkam ir tāds kā uztveres blakus efekts, skatoties uz sev piederošajām lietām - lieta liekas labāka, nekā faktiski ir. Tad gan neattiecas uz sievām, te svešais ķermenītis šķiet vilinošāks :sarkasms:

 

Pats sevi bieži pieķeru, mēģinot neievērot mīnusus sev piederošajās lietās.

 

Viss šai pasaulē ir relatīvs, jānoliek tāda $100 tablete blakus 350Ls tabletei un tad tikai var konstatēt atšķirības.

 

Mani novērojumi, ka lētučiem parasti nav problēmu ar to, ko var uzrakstīt uz papīra - RAM, procis, atmiņa. Bet problēmas rodas ar UI, displeja (attēla) kvalitāti, dažreiz pieklibo fiziskā uzbūve, jau minētās akumulatoru ilgdarbības problēmas (2-3h pret 10 un vairāk stundām brendu modeļiem).

 

Beigu galā šādām spēļmantām redz vissīkākās nepilnības, tie paši vairākie home skrīni mainās ar aizturēm, problēmas ar ārējo (USB, BT) ierīču pievienošanu utt. Tas viss salasās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...