Jump to content

Problēmas novilkto DVD failu


lablam
 Share

Recommended Posts

Gribu atkal vērsties pie viedajiem.

Esmu ievērojusi, ka šad tad , kad uTorrentā novelku kādu filmu un ierakstu to DVD matricā vai Zibatmiņā (uzreiz saku, ka datorā principiāli nepatīk skatīties filmas), mans DVD atskaņotājs dažas filmas negrib rādīt un pēc tam, kad esmu nospiedusi PLAY, tad šis man uz ekrāna izmet: "This file has the non - supported type on the player" un vēlme skatīties filmu tiek nokancelēta jau pašā saknē. Tā tas notiek apmēram 1 no 5 gadījumiem. Kāpēc tā notiek un ko varetu darīt, lai to novērstu? Mož ir kāda fīča?

Link to comment
Share on other sites

Viņš taču Tev saka,ka nesaprot šādu failu.

Kas nav skaidrs ?

Meklē to pašu filmu formātā(failā),kuru saprot player.

Mūsdienās vienu un to pašu filmu torentos var atrast sākot ar 700Mb parastu failu(avi)un līdz pat 20Gb(BDRip)visādos MKV,AVK un tml. variantos.

Link to comment
Share on other sites

Neesi aizdomājusies kāpēc tas aparāts saucas "DVD atskaņotājs" nevis "visa kā, ko es savilkšu no interneta atskaņotājs"? :)

Principā atskaņotāja paziņojums jau visu pasaka priekšā - viņš šādu failu nesaprot un nespēlēs.

 

Jebkurš DVD atskaņotājs 100% atskaņo tikai DVD un CD diskus. Daži prot kādus pāris internetā atrodamos formātus.

parasti .AVI failu ar izšķirtspēju līdz 720x576 Divx vai xvid kodējumā, opcionāli - ar SSA vai SRT subtitriem, MP3 vai AC3 skaņu.

Noteikti ne HD materiālus. Ko tieši viņš prot - lasīt viņa pamācībā.

Izlasot pamācību, radīsies skaidrība, kādus formātus vilkt.

 

Vai arī:

Ja gribas spēlēt visu, ko vien savelc - iegādājies kādu mediju pleijeri, kādu Popcornhour tipa aparātu vai WD TV Live utml.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

 

Jebkurš DVD atskaņotājs 100% atskaņo tikai DVD un CD diskus. Daži prot kādus pāris internetā atrodamos formātus.

 

 

Nu, ne vienmēr. Ir aparāti, kas pat pašrakstītos dvd neņem pretī, vai arī, kā čomam pašrakstītos mp3 diskā dziesmas nospēlē līdz pusei un met uz nākamo.

 

Autorei: Pirms velc failu pievērs uzmanību formātam, ar .avi parasti problēmu nav, bet nu, kā jau te iepriekš minēja pārbaudi manuālī vai atskaņotāja setingos, kādus formātus atbalsta. Vēl pats parasti nevelku failus lielākus par 2gb lai nebūtu problēmu ar atskaņošanu.

Link to comment
Share on other sites

Nav ne vainas arī failiem nedaudz virs 2GB.

MārcisB pateica visu pārējo. +1

Drusciņ vairāk zināšanas par īpašumā esošo iekārtu un būs OK.

 

Vinnēsi uz HDrip vai BDrip 720p divx, xvid formātā (līdz 2.2GB). DVDrip parasti ir 1.37GB.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ne vienmēr. Ir aparāti, kas pat pašrakstītos dvd neņem pretī, vai arī, kā čomam pašrakstītos mp3 diskā dziesmas nospēlē līdz pusei un met uz nākamo.

Vispār jau DVD atskaņotājam obligāti ir jāatskaņo rūpnīcā štancētie, veikalā pirktie plāceņi, nevis pašceptie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vienmer javelk tadus video failus kadus atbalsta tavs aparats, tas ka rakstits uz video faila ka dvd nenozime ka to atbalstis tavs aparats, failu formats var but dazhads, lai lieki neteretu naudu uz diskiem lieto parrakstoshos

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...