Jump to content

DVD tehnoloģijas līdz 60 ls


 Share

Recommended Posts

sveiciens!

 

ir kāds kas konceptuāli/ subjektīvi var ieteikt pirkumu ap 50-70 ls ar galveno noteikumu DVD disku atskaņošana un 5.1. skaņa.

Vecais nobrucis pa lielam, tumbas vai kas viņas skaitās ir :)

esmu tējkanna šajās lietās tapēc kāds gudrāks varētu ieteikt labāko (tendences, funkcionalitāte utt) ko iepirkt :)

P.S. būtu ideaali ja varētu dabūt Latvijas internetveikalos.

 

 

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Protams, ir cilvēki, kas pērk un kolekcionē oriģinālos diskus, tiesa gan, ne šejienes haļavščiku publika.

Bet šodien pirkt DVD atskaņotāju neuzskatu par lietderīgu. Labāk tad nedaudz piemest un nopirkt blue-ray.

Vai arī, ja disku kolekcionēšana nav hobijs, tad par to naudiņu jāņem WD TV live.

 

P.S. Ja tiešām vajag DVD, vari no manis dabūt NAD T513 DVD atskaņotāju - 25 Ls (cena runājama). Tiem, kas tūlīt bļaus ka maximā jauns lētāk - tas tomēr ir NAD...

http://www.audiorevi...07_1587crx.aspx

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man vairāk izskatās, ka autoram nobrucis kaut kāds centriņš all-in-one ar DVD pleijeri un pastiprinātāju iekšā+ tumbas komplektā klāt. Centriņš beigts, tumbas palikušas.

 

Bet jāatzīst, ka jaunu šādu centriņu bez tumbām nedabūsi. Tad ir jāmeklē lietots, bet nu nav nekādas skaidrības vai vecās tumba derēs jaunam (citam) centriņam.

Link to comment
Share on other sites

ar tā padomāju, pats nu jau labu laiku izmantoju wd tv izstrādājumu, varbūt ja reiz jaunu šobrīd plāno iegādāt, tad padomāt par kaut ko tādu http://www.wdc.com/e...cts.aspx?id=330 Jebkurā gadījumā būs ērtāk nekā ar dvd ripuļiem, protams, ja vien nav liela kolekcija jau sakrāta, tad gan ir kā ir.

 

cik viņš maksā?

viņam nav DVD atskaņošanas fīča? viņam ir itkā diez gan laba čupa ar maximās un rimi sapirktiem diskiem :D

ir doma kaut ko no šiem aparātiem uzdāvināt sencim, bet šaubos vai viņš gribēs mācīties ķačāt filmas no interneta :) bet ja tur kaut kāda atvieglota shēma tad varbūt.

kaut kāda 5.1. atbalstoša skaļruņu sistēma viņam bija pieslēta , iespējams ka tas ko saka žaks kusto :) precīzi nemācēšu pateikt. katrā ziņā gribētos tikt pie tā risinājuma izvēles un tad jau skatīties kam tur kādus interfeisus vajag :)

 

kāds var izstāstīt ko tas WD TV LIVe vai nu kas viņš tur ir labu dod ? :) cik maksā , vai lv var nopirkt, ir kaut kāds disks kur ierakstīt/ no kā atskaņot kaut ko utml?

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

...kāds var izstāstīt ko tas WD TV LIVe vai nu kas viņš tur ir labu dod ?...

atpalicis esi, ka pats specifikāciju nevari apskatīties un youtube video rullīšus papētīt? Tiešām viss ar karoti mutē jālej?

 

Iedod produktu, bet tik daudz kā ražotāju papētīt nevar...

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

es tak nejautāju ko tu nevari, bet vai kāds var, turklāt ir daudzi saiti kur pieeja liegta šim kompim :)

esi uzmanīgāks lasot...

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Tu tak esi komiķis :) Galvenais esi ,,uzmanīgāks lasot,, :superstition:

 

Nu ja boota tiec tad ar infu par media pleijeri vari atrast.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ū, jā wdc.com ir baigais hārdp0rn saits, tas ir bez maz vai visā Eiropā nogriezts :superstition:

 

 

kaut kāda 5.1. atbalstoša skaļruņu sistēma viņam bija pieslēta , iespējams ka tas ko saka žaks kusto :) precīzi nemācēšu pateikt.

 

Ja nemāki pateikt, tad izmet tās tumbas arī misenē nodod atbilstošā savākšanas punktā, kaut pie Alfas un iegādā vietā citu plastmasas grabuli.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Te jau lasot nevar īsti saprast vai tofika autors vēlas DVD atskaņotāju vai arī inbox kinozāli ar DVD šūplādi...

Link to comment
Share on other sites

es vēlos kaut ko pēc iespējas labāku (mūsdienīgāku) summā līdz 70 ls ar ko vēlams atskaņot DVD diskus, lai to varētu pieslēgt TV un 5.1. :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par 70Ls sanāk tikai pats lētākais draņķis, nevis kaut kas mūsdienīgs...

 

http://www.salidzini.lv/search.php?q=Philips+HTS

 

Pie iegādes nedrīkst aizmirst, ka DVD ripuļi ir vairāku zonu un Eiropā iegādājamiem aparātiem var nebūs ASV (1.) zonas.

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz jautājums (dlja ososbo ...) ko Tev īsti vajag - DVD atskaņotāju vai kinozāli - tobiš atskaņotāju ar jau iebūvētu 5 kanālu pastiprinātāju? Kā saprast Tevu tekstu "pieslēgt 5.1."??? Latviski uzraksti ko vēlies...

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz jautājums (dlja ososbo ...) ko Tev īsti vajag - DVD atskaņotāju vai kinozāli - tobiš atskaņotāju ar jau iebūvētu 5 kanālu pastiprinātāju? Kā saprast Tevu tekstu "pieslēgt 5.1."??? Latviski uzraksti ko vēlies...

 

man der gan tavs, gan žaka piedāvātais variants :)

es saku ka man jau ir tās "tumbas" (nezinu kā sauc audio un video profesionāļi ), kas nāk klāt kino zālei un teorētiski man nav jēga par viņām maksāt

 

 

ŽAK - vari uzskribelēt ko dod/ nedod tās zonas?

Link to comment
Share on other sites

@rokijs Pastāsti, kas tam vecjam DVD lēcies? Vienkārši diskus nelasa? Neislēdzas? FM ir tam verķim? Tas skan?

Modeli vismaz nosauc precīzu.

Link to comment
Share on other sites

man der gan tavs, gan žaka piedāvātais variants :)

A vot par to gan es neemu drošs - DVD atsaņotājam tos savus grabuļus vis neieslēgsi, resīveri vajadzēs, kura (kā noprotu) tev nav...

Link to comment
Share on other sites

@rokijs Pastāsti, kas tam vecjam DVD lēcies? Vienkārši diskus nelasa? Neislēdzas? FM ir tam verķim? Tas skan?

Modeli vismaz nosauc precīzu.

 

lai modeli nosauktu, tad man jābrauc mājās :D nav man viņš rīgā, nē nu tur diskus negrib normāli griezt laikam, ar skrūvgriezni ka paceļ vāku vai taml , tad daudz maz iet :D

Link to comment
Share on other sites

ar skrūvgriezni ka paceļ vāku vai taml , tad daudz maz iet :D

Remonts pie tuvākā santehniķa sanāks lētāk, iztīrīt lāzeri.

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
spainiss2

Ir iespēja nopirkt Yamaha dvd pleijeri DVD-S796 bet nelasot diskus,laikam nekādus,jaut. vai šim modelim ir vēl dabūnami lāzeri un vai es pats varētu to nomainīt bez speciāliem kaut kādiem instrumentiem?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...