Jump to content

TomTom ONE XL


Chyba
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Pieliku tomtom one xl pie datora viņš veica kaut kādu update tomtomam pec kaada laika nonemu tomtom nost sledzu ieksha man rada '' šo karti nevar lietot šajā ierīcē: Western_and Central_Europe'' viņš piedāvā turpināt un izvēlēties ''Guam'' lai to izmantotu man viņš ir jareģistrē bet nav man tāda product code.

 

TomTom man ir jau kadsus 2 gadus nekad nekas tads nava notici

post-64278-0-41185500-1320239393_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Viss skaidrs ar Tevi :D ttsystem ir bijis sazāļots. Pēc navcore updeita arī kartes vairs neies :) Vai nu iegādā kartes oficiāli, vai dodies uz kādu no bezgalīgi daudzajiem forumiem, kur pulcējas citi homeopāti :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs japēr karte!!!

 

 

A kapēc viņš tā izdarīja? es kaut ko nepareizi izdarīju?

Labots - Chyba
Link to comment
Share on other sites

atsūta PM kurš arī man var palīdzēt ar šada tomtom one xl karšu atjaunošanu.

lai vismaz dienvidu tilts būtu ideāli arī jaunais slāvu pārvads.

tas vispār ir iespējams

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

4pda ru

Link to comment
Share on other sites

A tur nebija kaut kas, ka tās kartes vajadzēja piešūt konkrētās ierīces seriālim? Kaut ko sen tādu esmudarijis vienam Tom Tomam.

Link to comment
Share on other sites

Jā,Slaids ir taisnība.Nevar vienkārši nomainīt ierīcē mapi ar kartēm un viss darbosies-tas būtu pārāk vienkārši...ir vairāki veidi.Ar oficiālo TT Home par € un dažas "krūmu" metodes.Ar Home vienīgi var ātrāk noteikt ierīces ID numuru.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jā, visas kartes ir tomtom mājaslapā, un viņas nav for free...

Link to comment
Share on other sites

varētu pastāstīt, tik foruma noteikumi neļauj... Ja tuvāka angļu val ej uz gpsunderground, ja krievu tad uz 4pda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lapais - viņam, jau to ieteica #8 un #12 postā! :yahoo:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uz zaļa vairodziņa nemāki nospiest?

Link to comment
Share on other sites

Tad ar tevi ir pavisam slikti!

Link to comment
Share on other sites

Būtiskā lieta - kartes ir jāatrod tādas, kuras der konkrētā dampīša softa versijai. Nākošais solis - tās ir jāaktivizē... Detaļas par to kas un kā noteikti nebūs šajā tēmā apspriežamas. Meklē infu pats, vai arī atrodi kādu, kurš to izdara.

 

P.S. Vai tiešām tontona kartes maksā tik dārgi, lai ņemtos ar visādām kreisām metodēm? Nesen paziņas tontonam pirku a-eiropas kartes, bija ~30 EUR. Ja negrib maksāt, ir arī kaudze brīvo navigāciju. Piem teleponā lietojamā Nokia Here(mans favorīts) un Google maps.

Link to comment
Share on other sites

Pasu navigaciju es nopirku pa 20 eur + tev liekas ka 30 eur par karti ir LETI???

 

Sobrid ir sasits dispeljs manam touchscreen mobilajam, ta lietoju tikai Nokai Here un nekadu problemu, sanca saize, nacas nopirkt Navigatoru, es netaisos neko maksat + pasam bij ieprieks IGO prrimo navigators - viss bija pa brivu un elementars, likas ka Tomtom ir kruts, bet bus laikam tik pat "kruts" ka Apple...

Link to comment
Share on other sites

Un ja rokas aug ne no tās vietas un tante google nedzīvo kaimiņos- maksā ragā. Nav tur nekāda ķīnas abece ar to TomTomu.

Link to comment
Share on other sites

dzeikabsons

@piecdesmitlatu Arī es pirms kāda pusgada šķūningoju kartes savā TomTom XL, sekoju instrukcijām un viss strādāja ideāli,

 

Tik priekš manis TomTom der tikai ārpus LV, Vāze vairāk nekā vajag apmierina Latvijas vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...