Jump to content

Fotoaparāta Fujifilm Finepix S-3200 iegāde


mazais-5
 Share

Recommended Posts

Ir doma iegādāties šo aparātu. Jautājums tiem ,kuriem ir tieši šis aparāts,ja kādam ir.Kā ir ar autofokusu,kā fokusējas?Skatījos videoklipus ,kas filmēti ar šo kameru.Fokusējas slikti.Video man neinteresē.Bet kā fokusējas fotoatēli?Varbūt ir kāds cits modelis Fujifilm Finepix labs. Ja ne ,varbūt kāds var ko pastāstīt par Sony CyberShot DSC-HX1 fotokameru? Nu vispār interesē labs fotoaparāts,cenā līdz 200 Ls,bet obligāti ar skatu meklētāju.Spoguļkamera nē.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kam tev skatu meklētāju? Neesmu redzējis nevienu elektronisko skatu meklētāju, kas reāli būtu izmantojams...

 

Turklāt F3.1 neizklausās diez ko mūsdienīgi un būs milzīgas problēmas tele galā ar F5.9... Strādā ar 4x AA baterijām, drīzāk jāpēta ko aparāts saka par AA akumulatoru izmantošanu.

Link to comment
Share on other sites

Nav pēdējais modelis. Paskaties 1a.lv, viņi piedāvā S4000 uz akciju un arī HS20 EXR.

Man ir S2000HD. Autofokuss pa brīdim pats izdomā, uz ko fokusēties, taisnība.

AA akumulatori, protams, ka ir must have - baterijas cik tad var pirkt?

Gadījumā, ja skatu meklētājs vajadzīgs dēļ redzes problēmām, tad jāskatās, lai būtu regulēšanas iespēja. Manam S2000HD nav.

Labots - Xirx
Link to comment
Share on other sites

Skatu meklētājs,lai var pielikt pie acs,un vismaz kaut kā noturēt stabilāk aparātu,nevis tirināt izstieptām rokām.Un saulainā laikā lai var labāk kadru saskatīt

Link to comment
Share on other sites

Nopirku pirms gada Fujifilm 70EXR vai kautkā tamlīdzīgi. Nu teikšu godīgi sūdīgākais pirkums no elektronikas ko emu iegādājies :D

Link to comment
Share on other sites

Jā,apskatījos ka tiešām labāks par Fuji būs Sony HX100.Tam ir pat manuālā fokusa gredzens.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir, ka, ja budžets nav strikts, var piemest klāt un paņemt no biku augstākas cenu kategorijas... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
alusbundza

man ir šis fotoaparāts jau gadu, ir šim aparātam lodziņš pa kuru paskatīties, es arī tikai to izmantoju, nopirku uzlādējamās baterijas un vis ir okey, par šo cenu labs fotoaparāts

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...