Jump to content

Audio Drivers


FaZeRs
 Share

Recommended Posts

Man ir problēma, ka man nav Audio Drivers.

 

Mana audio karte ir Intel 82801BA(M) ICH2X/M - AC'97 Audio Controller [C-0]

 

Google skatijos un meklēju, kautko atradu, bet neizdevās ielādēt. Kāds var palīdzēt atrast ejošu draiveri? Man tagad dators ir bez skaņas.

Link to comment
Share on other sites

KAm meklee draiveri, leduskapim? Intel maajas lapaa mekleeji?

 

Ja iebuuveetaa skanjas karte, kaada maatesplate?

Link to comment
Share on other sites

Nu, kad iepostosi īsto MB modeļa nosaukumu un kādu OS instalē - varbūt kas ražotāja lapā atradīsies. Cerams, konkrētai MB un konkrētai OS versijai paredzēto čipseta draiveri jau esi uzinstalējis ? Bez tā var arī nesanākt.

Bet skaņai - meklē te: http://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&keyword=%22Realtek*+AC97+Audio+Driver%22

Link to comment
Share on other sites

Man šo neņēma pretī kad instalēju, vienkārši vel nebija ieinstalējies un restartējās dators.

 

Computer

Operating System Microsoft Windows XP Professional

OS Service Pack Service Pack 3

Internet Explorer 6.0.2900.5512

Computer Name NAURIS (Nauris)

User Name Administrator

Logon Domain NAURIS

 

Motherboard

CPU Type Intel Celeron 4A, 2400 MHz (6 x 400)

Motherboard Name HP Vectra VL420

Motherboard Chipset Intel Brookdale i845

System Memory 768 MB (SDRAM)

BIOS Type AMI (01/30/02)

Communication Port Communications Port (COM1)

Communication Port Communications Port (COM2)

Communication Port ECP Printer Port (LPT1)

 

Multimedia

Audio Adapter Intel 82801BA(M) ICH2X/M - AC'97 Audio Controller [C-0]

Labots - FaZeRs
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Vaitad ar pliku čipset draiveri nepietiek lai būtu skaņa? Man vismaz agrāk ar to arī pietika lai būt i skaņa i viss cits

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ko tu meklē Intel lapā, ja MB ir HP ražojums?

Tiesa gan, izskatās, ka tavai kastei oficiāli ir win 98 draiveri - tā kā prikeš XP būs nedaudz jāiespringst ar meklēšanu :D.

  Ar čipseta gan pietiek tikai tad, ja tas ir kāds "viss vienā" , bet kā pirmais, tas jāuzliek obligāti jebkurā gadījumā.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Es kad Control Paneli paņemu Sounds and Audio Devices un tur rakstits No Audio Device

 

 

Laikam PC ļoti vecs :D Bet nesen nomainita matesplate, video karte un hdd un atmina.

Labots - FaZeRs
Link to comment
Share on other sites

Čipseta draiveri uzinstalēji ???? Bez tā ir tikai normāli, ka kaut ko sistēma neredz.

Link to comment
Share on other sites

Grūti spriest. Pirmajam rakstīts, ka der 98 un 2000 - tad XP varētu derēt, jo XP un W200 ir "asinsradinieki" . Bet tā kaste tev tik veca, ka ar meklēšanu priekš XP būs sarežģīti (bet ne neiespējami).

Lasi un mācies

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Bet tur Datuvē nnekas nav rakstits par HP chipestiem.

Labots - FaZeRs
Link to comment
Share on other sites

Nu man apnika. Lasīt proti? Chipset Intel Brookdale i845 ? HP savā platē izmanto Intel čipsetu - lūk čipseta draiveri ši i845 vari meklēt Intel lapā, ja HP lapā esošais neder.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Neticēsi, bet ja nospiež Continue anyway viņš turpina instalēt

Link to comment
Share on other sites

NU kāpēc dari lietas, par kurām neko nesajēdz ? Tas tavs "errors" nozīmē tikai to, ka konkrētais draiveris nav Microsoft digitāli sertificēts ( kā liela daļa draiveru) - bet, protams, ir derīgs dzelzim, kuram tas domāts un OS versijai, kurai paredzēts.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad pasaki kā man dabūt skaņu. Jā es neko nesajēdzu, bet vismaz gribas lai skaņa ir.

 

Kad es uzspiežu tur Continue Anyway viņš instalē tālāk un pie pašām beigām restartējas pc, kad ieslēdzas tikuntā skaņa nav.

 

 

Nolādēju no intel mājaslapas Realtek AC'97, bet instalejot paradija ka man jau ir jaunaka versija, ka tikt no tas vala? Man skana tikunta nav.

Labots - FaZeRs
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Kā vienmēr - kā ir kaut kas sarežģītāks par 2 pirkstu apčurāšanu, tā neviens neko reālu nespēj ieteikt. Neviens nav pat paprasījis iepostēt skaņas kartes Hardware Ids vai ar AIDA64 (ex Everest) apskatīties skaņas čipa modeli - FAIL, biedri! :)

 

Vispirms jau pat, izejot no esošās informācijas, var šo to izzīst - šeit 12. lpp. un šeit 20. un 32. lpp. ir skaidri un gaiši redzams Analog Devices AD1885. Piemēram, raiviic - kāda velna pēc liec viņam instalēt RealTek draiverus, pie tam no Intel lapas, ja RealTek var novilkt no viņu pašu lapas?

 

Tālāk, pameklējot Microsoft Update Catalog (ar Internet Explorer dēļ ActiveX) redzam, ka tur ir šie draiveri. Varam novilkt no turienes, bet patiesībā tas nozīmē arī to, ka, nospiežot Update Driver... iekš Device Manager, un šajā logā izvēloties vienu no pirmajiem diviem "Yes" variantiem, arī Windows XP, līdzīgi kā Windows 7, to novilks un pieinstalēs automātiski.

 

Biedri - mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties! ;)

Labots - Inspektors Caps
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Paldies, sataiju, itka neviens šeit esošiem padomiem nederēja. Bija tikai jaieiet HP mājaslapā uzspiedo Windows 2000 un paņēmu Audio Driveri, nebija jabāž pilns dators ar kādiem liekiem draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

Nu foruma viedie prāti, kā ta neviens neiedomāja OS veidu paprasīt, a ? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...