Jump to content

(BSOD) , JEB BLUE SCREEN OF DEATH!


StylishFonts
 Share

Recommended Posts

Problēma ar [bSOD] Aka BLUE SCREEN OF DEATH!!!

 

Ši problēma ir ļoti aktuāla šobrīd un sasniedza arī mani šodien!!!

 

Kā es ar šo saskaros!!

 

Serfoju pa netu ! un ieeju vienaa adresee un saaka kautko laadet no lapas nu labi noladeja uzkaras pc uzspiezu CTRL + ALT + DELETE un vispar nevar neko izdarīt taka viss blokets un izsledzas dators!!!

Un Slēdzu Atpakal ieksaa un viss taka paradas uz normal Mode un Paradas zils ekrans un raxta

kkadu EQUAL LESS ...

 

un kkads kods vel 0x000000A vai kkas tamlidzigs!! un nezinu pilnigi ko darīt , tgd esmu piesledzies no otra datora tpc varu uzrakstit so topic!! un es pameiginu restartet nekas nenotiek viss taspats!!!

 

kā ari esmu meiginajis visadus prikolus ka apiet bsod nekaa!!! :( nu negribas vest labot jo pazudis man tf2 steam pirktais un tad vispar nez ko lai dara ! , Laikam jau buus javed remontet un jatēre nauda ! negribas jau to , tad pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā man ļoti , zinu ka saprotat daudz no datoriem tapēc griezos pie jums lai ieguutu informaciju un varētu salabot sito sausmiigo situaciju! :))

 

~ Gaidu atsauciibu :)) paldies , neiveroju garumziimes , cerams par sito nesanemsu kritiku! paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, nu izziileet tieshi nesanaaks kaads bija error kods... Atgaadina dalju no RAM moduljiem, kaut kas nav ok... Un Steam pirktais nav ko raizeeties jo vienmeer tev ir iespeeja paarinstalleet utt, jo ieksh Steam konta buus redzams ko esi pircis utt, taapeec otreiz tev neiekasees naudu.

Labots - Nettwerk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

un kkads kods vel 0x000000A vai kkas tamlidzigs!!

 

Šo gan nofočē vai kaut kā pieraksti ( ko nu točna nepaspēsi izdarīt) un met iekš gūgles un viņa tevi apgaismos par Tavu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Prikols kā apiet bsod - dienas pērle. :superstition:

Stiep to kasti uz servisu. Tas ir vienīgais saprātīgais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

StylishFonts

Nja , aizstiepu jau uz remontu nez cik naudu noplesis , domaju jau ka kadus 10 - 15 ls jo profiniem ta nav prob ! :)

 

Bet tapat paldies par info , varat slegt topiku ciet :)

Link to comment
Share on other sites

he-he, atkal kādam baroklī kondiķi sapūtušies.

Tā mīkstmiešu instrukcija ir dienas pērle....

Stikla lode aizsvīduse, nav ne dzelžu ne barokļa apraksts? :spruce_up:

 

 

"СИЖУ, НИКОМУ НЕ МЕШАЮ, ПРИМУС ПОЧИНЯЮ" БУЛГАКОВ …

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

StylishFonts

Diezvai es bieži tiiru datoru , un ari konstateju ka man diskus nelasa , varbut hardware problema ieeju device manager tur radas ka cipa nav pareizie draiveri sainsteleti, un aizvedu remontet cerams ka viss ok buus ! :)

 

Un ja ko līdz pastastīšu par savu sistemu!!

 

Windows Xp professional SP3

Quad-core 3.22Ghz

8Gb of ram

4gb ddr3 video karte

1tb hdd

Nu karo4 gaming pc pa 600 ls!

Labots - StylishFonts
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...